Szerző Téma: Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu  (Megtekintve 3114 alkalommal)

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Dátum: 2013. Október 10. - 19:27:42 »
0
Sziasztok!Megnyílt a Angel RPG!A tulaj beleegyezésével nyitottam témát.
Szerver infok:
HostName: AngelPine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
Address:  91.82.84.189:7800
Players:  1 / 60
Ping:     17
Mode:     FeelRPG V1.0
Map:      
Eredeti mod készítõi:
-John_Leode
-AmF
-Cannon
-quer
-TheJoker
-Benwolf
A szervert mindennap 21:00-kor zárjuk és reggel 07:00 körül nyitjuk...
Elõszó:
A map Angel Pineban játszódik,hogy a playereknek ne kelljen sokat menni és így könnyebb lesz mindenkit szemelõt tartani.Könnyebbek lesznek az RP-s találkozások mint pl ha az egyik player bulit tart a pizzázóban vagy nem tudom az út közepén.Szeretnénk egy RP-s légkört alakítani és csak olyan adminok vannak akik tudják az RP szabályokat és nem fognak el ott nonozni.Van bent Drogház is amit majd megmutatunk nektek amit nagyon jól megcsináltunk egy részben mivel nem lehetett bemenni.Van fegyverkészítés is amit csak Bandások használhatnak a nonoság elkerülés véget és hogy könnyen kiszúrjuk a cheaterek mivel egy kezdõnek nincsen még fegyvere.A raktárba bemész ha bandás vagy és keresel egy helyet és beírod /fölvesz vas és ellopod a vasat,ezért a DHban tudsz matit készíteni és fegyvert.A map nagyon kivan dolgozva,tehát lehet nagyon sok rendezvényt tartani és az adminok ezért küzdeni is fognak.Itt a szerveren $ a fizetõ eszköz mivel azt könnyebb nézni is,ezért az árakat is $ -hoz alakítottuk.
Saját frakció skriptelés nélkül:
Ezt úgy értem,hogy nyithatsz saját \"frakciót\" mondjuk taxisokat keresel.Ha bandában vagy lehetsz illegális fegyverkereskedõ/drogdíler.Te lehetsz egy versenynek a tulajdonosa így te szabod meg az árakat és hogy honnan induljanak és érjenek be.Lehetsz te is az autókereskedõ,ezt úgy értem hogy megveszel egy Sanchezet 98.000$-ért eladod 80.000 $.
Banda:
Bent van a Groove banda akiknek a HQ-ját az adminok megmutatják és van is nekik egy banda házuk ahova a rendõrök nem mehetnek be.Van egy kocsijuk mivel kivettük a másik 2-õt hogy legyen azért RP-is hogy a saját kocsijukkal mennek pl bankrablásra vagy emberrablásra.Másként még hogy figyeljük a bandásokat nehogy kezdõket raboljanak ki.Na most ha kirabolnak egy kezdõt akkor kérjük szívesen mindenkit írjon /report kirabolnak mint kezdõt és az adminok már mennek is.A bandásoknak megvan tiltva az hogy 2-en raboljanak bankot mivel csak 3-an lehet mert ha látjuk hogy csak 2-en vagytok akkor AJbe kerülnek mivel IRLse rabolnak egy kis faluban bankot.A bandásoknak van szolgálatba lépés ez pedig a Gettó területen van /szolgalat.A bandások tudnak fegyver készíteni.Amit a raktár mögötti kis épületben tehetnek meg.Direkt csak a bandásoknak engedjük meg mert el akarjuk kerülni a NONRP-t.
Szerelõk
A szerelõknek van egy nagyon jó HQ-juk amit még irigylek is.Saját kapu/garázs amit ki lehet nyitni és persze van iroda is.A lefoglalt kocsikat majd megmutatjuk hova tegyétek mert nem akarjuk hogy a parkolókba rakjátok.A szerelõknek is rengeteg parancs van.Lehet szerelõfelhívást is ami bugos volt de kijavítottuk és le is teszteltük.A szerelõknek a tuningolást szét szedtüók és csak 2 dolgot tud tuningolni.Ilyen a kerék és a hidraulika és persze a festés de az már alap.
Rendõrség:
Mint mindig a rendõröknek is van egy rakás parancsa.De az alapok ugye a bilincs és a sokkolás ami bent is van.A rendõrõknek van 2 terepjárója és 2 Rendes 4 ajtós kocsija.Ezekkel kapjál el a bûnözõket és viszik a börtönbe.A börtönt a rendõrség mögött van ez a parancsa /lecsuk.A rendõrségnek a legfontosabb dolga a bûnözõk elkapása ilyenek a közlekedési szabályok megszegése illetve rablás.
Kórház:
Ide kerülsz ha meghalsz vagy ha bevisznek a mentõsök.A mentõsöknek is sok parancsa van de a leghasználtabb a /meggyógyít mivel ezzel lehet az embert meggyógyítani.Szeretnénk ha RP-sen végeznék a balesetben megsérült személy szállítását tehát nem csak berakják a kocsiba hanem rendesen.Másként õk felelnek az egészségügyért is.A kórház fõnöke kinevezhet különbözõ személyeket egy posztra pl: ha orvos akkor nem mehet ki a helyszínre mivel õ neki bent kell várni.
Versenyek:
Lehet tartani versenyeket faluban is akár de azt is csak RP-nek megfelelõen.Szólsz adminnak õ elindítja a versenyt és mehet.Perszer elõször kijelöltök egy Startot és egy Cél utána mehet.Lehet tartani Driftet is de az is csak mértékben és a kocsikért az adminok nem vállalnak felelõsséget, ez azt jelenti ha felborulsz és megsérülsz az Adminok nem fognak felolvasztani azért vannak a mentõsök.Az adminok néha tartanak versenyt felhívnak néhány embert(Ha nem veszik fel akkor /asay-ba szolunk).....
Faluról(csak leírás):
Ez a szerencsés falu jó polgármestert kapott ezért lesznek majd segélyek is.A fizetéseket beállítottuk.Lesz majd egy rendezvény amivel megünnepeljük az új polgármester.Van egy kidõlt villanyoszlop aminek egy létra van neki döntve és fel lehet menni.Van lakótelepünk ami várja lakóit ha lesz házrendszerünk(errõl lejjebb). Tervünk az még hogy lerakunk NPCket az üzletekbe RP-ség miatt mivel nagyon jól nézne ki ha egy pizzás nõ áll a pultnál a pizzázóban.Van egy Motelünk is amit szeretnénk a házakhoz berakni mivel a kezdõknek jól jön egy 20.000 $-os ház.Lesznek majd kirándulások tehát lemegyünk a tengerpartra egyet strandolni,amit szerintem nagyon fogtok szeretni.Lesz majd egy nagy kirándulást amit csak akkor fogunk megvalósítani amikor lesz majd 10 player ezt a kirándulás a Chilliad-hegy tetejére lesz még pedig motorral vagy túra autóval.Az autórendszerhez még azt,hogy Van két jó gyors autó az egyik a Buffalo a másik a Phoenex.Tudom nem illik egy falusi RP-re de a versenyekhez viszont kell.Van bent egy rakás autó/motor van Crossmotor,Walton,stb....A faluban lesznek majd rendezvények amik szerintem növelik az RP-t is.A tûzoltóságnak van 2 tûzoltóautója.Persze tûz oltásra nem magáncélra.A szolgálati kocsikat is lehet egy picit magáncélra használni mivel IRL is ha elmész postásként a kisbolt mellet akkor nyugodtan bemehetsz.Meg még azt szeretnénk ha sok lenne a városban a kocsi hogy legalább legyen RP mert ha a keresztezõdésnél ütköznek akkor legalább a mentõsöknek is lesz dolga illetve a tûzoltóságnak is mivel ha beszorul valaki a kocsiba akkor persze oda ki kell menni.A rendõrségnek is kötelezõ oda kimenni mivel felkel mérni hogy ki volt a hibás X gyorsan ment és Y-nak ment neki akkor X-et lecsukják vagy majd a rendõrök eldöntik.A munkûkhoz még annyit hogy nagyon jók és szerintem érdemes is kipróbálni mindet.
Munkák
Van nálunk úttisztitó,kamionos,pizzás,postás,kertész,fuvarozó,ügyvéd
Úttisztitó:Õ felel az utak tisztaságára és egy víz objekt van alatta.
Kamionos:Õ szállítja a benzin és egyéb dolgokat.
Pizzás:Õ hordja ki a házakhoz a pizzát és persze pizzás motorral.
Postás:õ viszi ki a fontos leveleket.
Kertész:A polgármesteri hivatal elõtt gyomlálja/ülteti/öntözi a növényeket.
Fuvarozó:Kihordja a bútorokat a megrendelõhõz.
Ügyvéd:Õ hozza ki a letartoztatott személyeket a börtönbõl persze RP-sen
A modról:
Mint látjátok FeelRPG V1.0-s modbol van a szerver mivel megunták a playerek EQ-LP.Sokan kérdezték tõlünk hogy nem-e lesz Angel Pine-s szerverünk.Ezért berakattuk a FeelRPG-t.Remélem meglesztek elégedve vele mivel azt akartuk hogy nektek is jó legyen.
Vannak nálunk frakciók amiket képekkel ábrázolok nektek:
Rendõrség:
Dolga a rablók/bûnözök elkapása és a közlekedésre is figyelnek.


\"sa-mp-020_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Kórház:
Feladata a betegek és a sérültek ellátása és az egészségügy figyelése.
(Itt bocsánatot kérek de klikeljetek a Nem található képre és kiadja a kórházat)


\"div><div\"\"http://kepfeltoltes.hu/thumb/131010/sa-mp-024_www.kepfeltoltes.hu_.png\' alt=\'sa-mp-024_www.kepfeltoltes.hu_.png\'>
 
Szerelõ:
Autók javítása és tuningolása illetve az útról leszállítása.


\"sa-mp-023_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Ezeken kívül vannak még:
Kisbolt:
Itt vehetsz sok féle dolgot.


\"sa-mp-021_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Bank:


\"sa-mp-031_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Autósiskola
Itt teheted le a jogosítványt.


\"917132714sa-mp-033_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Pizzázó:
Itt lehet enni/inni.


\"141551682sa-mp-022_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Ruhabolt:


\"sa-mp-027_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Jármûrendszer:


\"sa-mp-030_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 
Szerverrõl:
2 hónapja kibéreltük a szervert a Sunwelltõl 60 slottal de ez nagyon soknak tûnt még kezdetnek ezért visszavettük 30 slottra.Néhány dolgot raktunk még bele.Kijavítottuk a szerelõ HQ-nál a a kapu bugot mivel /nyit-tel néha kinyilt néha nem,ezért ezt kijavítottuk.A ruhaboltot átírtuk /ruhavesz-re mert eddig oda kellet állni a $ jelbe és kirakott neked 2 ruhát és kész,ezért raktuk ezt bele.Háát házrendszert azóta se találtunk mivel szerintem nem is olyan nagy szükség még amíg nincsen annyi player ezért még ezt mellõztük de dolgozunk rajta.A benzinkúton a /tankolás-t átírtuk /tankol-ra hogy könnyebb legyen a playerek dolga.A rádiósoknak még néhány parancsot beleirtunk.Mint mondtam,hogy AdminTeam ismeri egymást 2 éve és nagyon összeszoktunk.Mivel úgy gondoltuk hogy lesznek AS/Admin TGF-ek majd ezért így kéne még player.Rengeteg parancs van a szerveren amit érdemes kipróbálni. Arra jutottunk egy szervermegbeszélésen hogy nem lesz kevés a kezdõ pénz tehát 50.000 $-ra rakjuk,mivel szeretnénk ha autók is mennének a városban ne csak gyalogosok.
(mivel idõszûkület miatt nem tudtam befejezni amint géphez jutok azonnal bõvítem még...Köszönöm a megértést.)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 22. - 21:23:11 írta ScreaM »

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 12. - 12:32:35 »
0
[admin]Elfogadva[/admin]

Nem elérhető Petrik

  • 318
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 12. - 13:06:28 »
0
Felmentem a szerverre, és marha sok helyesírási hibát találtam az alap modban. Ez eléggé irritáló, remélem minél hamarabb tesztek ellene valamit. A mapolás szép, hangulatos környezetet ad. Játékosok hiányában az RP színvonalról nem tudok mit mondani, majd kialakul (talán). A modról sem tudok sokat mondani sajnos, nem ismerem az eredeti modot, így nem tudok mihez viszonyítani. A lényeg, hogy az is egész jó.  Itt TALÁN van esély elérni az aktív átlag 10-20 játékost.

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 12. - 17:30:23 »
0
Petrik nagyon köszönöm és a helyesírási hibákat javítjuk.
Gyertek nyugodtan kedvesek az adminok is és új admin teamünk is van....
Új adminokat vettünk fel akik RP-sek és segítõkészek....
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 19. - 15:02:30 írta <[£u$ta]> »

Nem elérhető Amf

  • 1459
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 14. - 23:02:12 »
+3
Felhasznált scriptek, modok:
Amennyiben a szerver elkészítése során publikus (itt, vagy a hivatalos fórumon publikált) forrást használtok fel, kötelezõ feltüntetni:
Mod esetében:
eredeti név, akármennyire is módosítva lett
készítõ(k) neve, amennyiben ismert
forrás link
[/quote]
Srácok .. már nem azért mondom, de ha dolgoztunk 3-4 hónapot a móddal,
talán annyit megérdemelnék, hogy a nevünket feltüntessétek, rosszul látom ?
The Really RolePlay aztán Defensive RolePlay és így tovább ..
Egyébként, sok sikert .. :-[

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 15. - 16:42:30 »
0
Kösz...

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #6 Dátum: 2013. Október 16. - 19:32:32 »
+1
Voltam fent,hát elmesélem mi történt,gotozott az admin,adott 200k-t,adott 1 sabret,adott 1 huntleyt,tesómat semmiért kinevezte 2-es adminnak,ooc rendezett egy versenyt,ic beszélt a verseny alatt,/asayba hírdette meg a versenyt,gettelgette a helyszínre az embereket és ic beszélt nekik xd

Aztán meg roncsderbyztek,közbe az adminok /javítás stb.


Szóval nagyon alacsony az rp szint itt.

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #7 Dátum: 2013. Október 16. - 20:16:38 »
0
Neked úgy is mindegy mivel szóltunk IC embereknek hogy gyertek arról nem tehetek ha nem jöttetek.....
De nem akarok vitatkozni.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 16. - 20:21:55 írta Zsolt13 »

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #8 Dátum: 2013. Október 16. - 20:25:25 »
+4
Ez már felháborító. Sosem lesz ennek vége. Íme egy újabb \"RP szerver\", amelyik \"tökéletesen megy, és kitûnõ RP folyik rajta\". Had kérdezzek már valamit. Mi a fasznak nyittok kis 8 évesek RP szervert, ha még RP-zni se tudtok.
A leírás itt már egy fokkal talán jobb mint annak az Angel Pine... akárminek. De itt is látszik az \"adminok\" életkora és IQ-ja :facepalm:...

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #9 Dátum: 2013. Október 20. - 20:13:17 »
0
Loren ez nem volt szép. Semmi közöm a szerverhez de azért még is nem értem, hogy miért kell le 8 évesezni egy gyereket? Egyébként ezt a mondatot \"Bent van a Groove banda akiknek a HQ-ját az adminok megmutatják és van is nekik egy banda házuk ahova a rendõrök nem mehetnek be\" nem tudom értelmezni. Vagyis, ennek az egésznek mi értelme van? Ha felmegyek a szerverre az adminok megmutatják hol van a banda hq és van egy ház ahova a rendõrök rejtélyes módon nem tudnak behatolni?

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #10 Dátum: 2013. Október 20. - 21:20:08 »
+1
De komolyan Colonir. Milyen dolog az, hogy az admin végig visz a szerveren és mindent megmutat, nem értem ezt :shurg:... és ez nem egy szerveren van így. Amit pedig Beckham írt, az meg aztán... ez dühít fel leginkább, erre egyszerûen nem lehet mást mondani. Ok nélkül soha senkit nem csesztem le, sõt, igyekeztem mindig a lehetõ legcivilizáltabb módon elintézni a konfliktusokat, de ezt egyszerûen már... nem lehet szebben mondani :facepalm:.

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #11 Dátum: 2013. Október 20. - 21:37:21 »
+1

De komolyan Colonir. Milyen dolog az, hogy az admin végig visz a szerveren és mindent megmutat, nem értem ezt :shurg:... és ez nem egy szerveren van így. Amit pedig Beckham írt, az meg aztán... ez dühít fel leginkább, erre egyszerûen nem lehet mást mondani. Ok nélkül soha senkit nem csesztem le, sõt, igyekeztem mindig a lehetõ legcivilizáltabb módon elintézni a konfliktusokat, de ezt egyszerûen már... nem lehet szebben mondani :facepalm:.
 
[/quote]
Elolvastam a leírást,de már az alapján megvan a véleményem a szerverrõl...
Amit meg Beckham írt....ahol ilyen dolgok történnek,oda nem kéne kirakni az RPG jelzõt.Mert nem az.
A mappolásra nem mondok semmit,képek alapján teljesen megegyezik az Intelex RPG-vel.
Módot ismerem,bár nem tudom,hogy ez a szerver miben különbözik az Intelextõl.

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #12 Dátum: 2013. Október 21. - 03:48:25 »
0

Voltam fent,hát elmesélem mi történt,gotozott az admin,adott 200k-t,adott 1 sabret,adott 1 huntleyt,tesómat semmiért kinevezte 2-es adminnak,ooc rendezett egy versenyt,ic beszélt a verseny alatt,/asayba hírdette meg a versenyt,gettelgette a helyszínre az embereket és ic beszélt nekik xd

Aztán meg roncsderbyztek,közbe az adminok /javítás stb.


Szóval nagyon alacsony az rp szint itt.
 
[/quote]
Ez olyan szomorú egyébként, ha mögé gondolsz. :( Szerencsétlen gyerek/gyerekek akartak 8-10 embert gyûjteni, hogy játszhassanak, mert máshogy nem tudnak közösségbe épülni. :( Ezt most mindenféle célozgatás meg bántás nélkül mondtam. Szerintem ez tényleg szomorú.

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #13 Dátum: 2013. Október 21. - 15:11:01 »
0
Spoiler for Off:
Loren, azért neked meg nem kellene a nagy kritikust játszanod, meg a világ legjobb roleplay játékosát... Egy Freeroam szerverrel meg pláne... Ha ennyire megakarod mutatni mit tudsz, ne csak hang legyél, írd meg a \'tökéletes RP módot\', s majd utána fellehetsz háborodva az ilyen szervereken... Elhiszem, hogy nem tetszenek, mert nekem sem... Építõjellegû kritikát adj nekik, hátha... Vagy egyáltalán ne is szólj hozzá, legtöbbjüket úgy sem érdekli...
Egyébként szerintem rakjátok át az elõtagot GF-re, akkor alapból kevesebb lenne a negatív hozzászólás... Az RP szintet pedig javítsátok... Ha pedig nem megy, vagy hagyjátok a fenébe, vagy vegyetek fel olyan embert, aki rendet tud tartani...

Angel Pine RPG!Gyere és valósísd meg rp állmod @ sunwell.hu
« Válasz #14 Dátum: 2013. Október 21. - 16:02:20 »
0
Egyébként ezért sokkal jobb a GTA Online. Nincs öldöklés a szerverekért és a módokért, fogsz 2-3 havert, felmentek és csináltok amit akartok.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal