Szerző Téma: [SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)  (Megtekintve 14838 alkalommal)

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Dátum: 2013. Augusztus 02. - 20:39:39 »
+5

Sziasztok!
A program teljesen átalakításra kerül, biztonsági okokból  :angel:
FIGYELEM!!
Design tervezõ verseny!
Információk:
Használandó program: Auto Run Enterprise, elsõ verziója! (NEM A KETTÕ!!!!!)
Az összes design bekerül a programba, de a legjobb fog alapértelmezett lenni!
Ami kell: Szerverek gomb, készítõk gomb :)
Jó szórakozást!
Leírás:
 



::: A program leírása:
A egy futtatható EXE fájl, mely több részbõl épül fel, a feltörhetõség csökkentése miatt, egy patcher, és egy szerver oldali rész (filterscript)...
::: Mûködési elv:
A program elsõ része gyakorlatilag, hogy a szerverre csatlakozás elõtt meg kell adnunk, hogy hova-is telepítettük a GTA-nkat és abban a mappaszerkezetben ellenõrzi a fájlokat. (speedo, d3d9, samp.exe, gta3.img)
A második védelmi réteg, a futó alkalmazások FOLYAMATOS figyelése, és megölése ..
A harmadik réteg a fájlok mérete és valódiságának figyelése...
A negyedik réteg pedig az összes egybefoglalója, kiegészítõje, amit nem árulok el :P
A program számos hack keresési fázist kapott, melyeket nem szeretnék nyilvánosságra hozni, biztonsági okok miatt.. ebben Cappsy van segítségünkre, aki igen csak ért a dolgokhoz!
A programmal elérhetõvé válik, a szerver modolása is!
Ez annyit tesz, hogy ha felmoddolsz nekünk egy \"costum.img\"-fájlt, és elküldöd, akkor mi beállítjuk, hogy a szerveredre csatlakozás elõtt, azt a fájlt használja a GTA, vagyis a TE szervereden, a TE általad kiválasztott modok lesznek fent, amit MINDENKI lát :)
Újabb lehetõség, hogy ha valamelyik szerver a programot használja, akkor az eredeti klienssel NEM tudnak csatlakozni a szerverre, tehát 100%-os cheat tisztaság a program felõl!
:::Pillanatképek a programról
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/130814/909143472N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
:::Pillanatképek a patcherrõl (By cappsy)
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/130814/patcher_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
:::Tervezések a frissítésekben:
Jelenleg nem dolgozunk frissítésen!
:::Passzív / Aktív csalás ellen is véd!
Amit szintén nem említettem, hogy ugyan a program csak az \"aktív\" hackeléstõl véd, (ami azt jelenti hogy csak azt iktattuk ki a szerverrõl aki aktívan,külsõ programmal csal a szerveren) hanem a filterszkript tartalmaz egy anti DB/SK/AFK és SPAM rendszert is,mellyel a szabályszegõket is büntethetjük!
:::A program készenléti állapota
Ezennel kijelenthetem, hogy a programunk készen van :D
A továbbiakban bugfixet, titkosítást végzünk majd rajta, illetve 1-2 kényelmi funkciót is beiktatunk!
Amin most jelenleg dolgozunk: A hack keresés módja, és a kész lévõ programrészek titkosítása..
                                                  Patcher készítés, programrészek titkosítása, design váltása..
                                                    Program titkosítás, kényelmi funkciók, bugfixek, design váltás..   
                                                      Szerverek / támogatók keresése...
:::Bugfixek:
              + Vagy 5ször megkérdezi, hogy hová lett telepítve a GTA
               + \"Unregistreted Program\" ablak üzenet a futtatás elõtt (ez a készítõ program egy ingyenes verziója használata miatt van .. megpróbálom javítani)
               +Kijátszhatóság
:::Fejlesztõk / szoponzorok stb..
A program fejlesztõje: Bloody44 // Vacsi Bálint
Fejlesztõk:
              +Fábián Patrik - C# programkód, IP lekérés és tárolás / kezelés.
              +  Cappsy - Program biztonság, design, minden az egyben :)
              + Bloody - Programbiztonság - alap levédés, ötletek és hack keresési módok megvalósítója..
Támogatók:
             +West-End Roleplay - elsõ tesztelõk (http://www.westend-rpg.atw.hu/)
             +Új!   Magyar, Day-Z Fórum (Banner Csere)
Update: Képek hozzáadva!
Update (2): Leírás szerkesztve, pontosítva!
Update (3): Leírás szerkesztve!
 
  Közlemény               A szerver tulajdonosoknak NAGYON megéri a program használata!
Mért?
A szervertulajdonosok egyénileg kiválaszthatják hogy milyen modokat szeretnének a szerverre feltenni úgy, hogy azt mindenki lássa!
Ez kb annyit tesz, hogy felmodolsz egy \"costum.img\"-fájlt, elküldöd nekem, és a szerveredre csatlakozás elõtt azt az img fájlt fogja használni a SA:MP :)
Így a kocsi valamint a skin módolásokat már mindenki látni fogja a szerveren...
A jelenlegi verzió 1.1
Figyelem! Ma vagy a holnapi nap folyamán egy bemutató videó készül a programról! Várjuk az elsõ teszt szervert amin teszteljük az antihacket és a módolást! (Írj privátod ha szeretnéd hogy a TE szervered legyen az elsõ!)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 21. - 18:33:36 írta Bloody44 »

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #1 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 20:42:13 »
0
Sok sikert hozzá. Mondanám, hogy segítenék de VB hez hülye vagyok, majd ha C# ba írsz valamit :D

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #2 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 20:44:55 »
0
Idézetet írta: Peter date=1375468933\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Sok sikert hozzá. Mondanám, hogy segítenék de VB hez hülye vagyok, majd ha C# ba írsz valamit :D
 
Köszönöm!
Igazából már olyan szinten vagyok vele hogy \"mind1 hogy csak készlegyen\" :DD
Mennyire  értesz a C#-hez?
Annyi kellene nekem hogy a program megnyitásakor kérje le a használó külsõ ip címét és egy MySQL adatbázishoz csatlakozva az Mk tábla IP sorába illessze be azt :DD
Ha ez érthetõ neked, vagyis nem kínai és meg tudod oldani akkor kíváncsian várom!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02. - 20:47:35 írta Bloody44 »

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #3 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:03:43 »
0
Én PHP-hoz értek, hát hogy mennyire: MySQL-adatbázisokat tudok kezelni PHP-bõl, kiirni HTML-kódot (gondolom ez alap :P), ezeket is internetrõl néztem, ha valami más parancs kell, utánanézek (a logikáját a dolgoknak már tudom, ezért egy új parancs megtanulása nem lesz nehéz), akkor még, adatok titkositása (nem visszafejthetõ módon), több nem jut eszembe. Valamennyire a HTML-kódokhoz is értek, annak is utána tudok nézni.

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #4 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:10:25 »
0
Idézetet írta: Hun_Norberto date=1375470223\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én PHP-hoz értek, hát hogy mennyire: MySQL-adatbázisokat tudok kezelni PHP-bõl, kiirni HTML-kódot (gondolom ez alap :P), ezeket is internetrõl néztem, ha valami más parancs kell, utánanézek (a logikáját a dolgoknak már tudom, ezért egy új parancs megtanulása nem lesz nehéz), akkor még, adatok titkositása (nem visszafejthetõ módon), több nem jut eszembe. Valamennyire a HTML-kódokhoz is értek, annak is utána tudok nézni.
 
Rendben! Eszemben tartom!
Amint szükségem lesz rád, írok :D

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #5 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:17:39 »
0
És mégis hogyan fogod megoldani azt hogy a sima samp launcherrel ne tudjanak felmenni? Mert hogy vb.net ben nem azt garantálom. + Vannak más módok enb, samp live (vagymi.) amiben ugyanúgy van d3d9.dll és akinek az van akkor valszeg annak sem fog menni. + vannak más cheat programok is s0b*** en kívûl, ne is beszéljünk a CLEO módokról. Nem kell ide semmiféle antihack csak egy aktív és dolgátértõ admincsapat és kész.

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #6 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:21:13 »
0
Az ips részt nem értem.
\"bõvebben: a program indulásakor, lekéri a használó ip-jét és feltölti egy adatbázisba, majd csatlakozáskor a szerver (ha fut rajta a scriptünk) lekéri ebbõl az adatbázisból az ip-címét, és ha megegyezik a valódival  (amit a samp scriptben is lekértünk) akkor igaz értékkel tér vissza,vagyis az illetõ \"tiszta\" és nem ahsznál hacket \"
az mér jelenti azt hogy cheatel ha változik az ipje? vagy mivan? mi értelme ennek?

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #7 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:24:17 »
0
Idézetet írta: .Adamcha. date=1375471059\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
És mégis hogyan fogod megoldani azt hogy a sima samp launcherrel ne tudjanak felmenni? Mert hogy vb.net ben nem azt garantálom. + Vannak más módok enb, samp live (vagymi.) amiben ugyanúgy van d3d9.dll és akinek az van akkor valszeg annak sem fog menni. + vannak más cheat programok is s0b*** en kívûl, ne is beszéljünk a CLEO módokról. Nem kell ide semmiféle antihack csak egy aktív és dolgátértõ admincsapat és kész.
 
Nem szeretnék marakodni, vagy pofátlan kis dögnek tûnni,de az leszek!
Kérlek olvasd már el az \"utólagos pontosításokat\" .. illetve a logikádon is változtatni kellene!
Minek megoldani azt hogy ne lehessen csatlakozni az eredeti launcherrel? Bár jó ötlet! Elmondom neked, hogy azt is meglehet és TÖK egyszerû ..
A program ugyebár menti az ipt- mysql adatbázisba .. és a szerveren futó script meg lekéri a bázisból az ip-t .. na ha beennevan akkor \"üdv a szerveren\" ha nincs benne akkor \"kick (playerid) és Send Client Message: Csak a programmal tudsz csatlakozni, amelyet a honlapon letölthetsz!\" .. szerintem a hozzászólásodat te sem gondoltad komolyan!
A leírásban szintén TISZTÁN megtalálod hogy NEM csak a s0beit-tõl véd, és NEM függ össze a többi d3d9-el! .. Olvasd el még egyszer a leírást, EZÚTTAL ALAPOSAN .. és gondolt át a dolgot MÉG EGYSZER!!

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2013. Augusztus 02. - 21:26:30 )


Az ips részt nem értem.
\"bõvebben: a program indulásakor, lekéri a használó ip-jét és feltölti egy adatbázisba, majd csatlakozáskor a szerver (ha fut rajta a scriptünk) lekéri ebbõl az adatbázisból az ip-címét, és ha megegyezik a valódival  (amit a samp scriptben is lekértünk) akkor igaz értékkel tér vissza,vagyis az illetõ \"tiszta\" és nem ahsznál hacket \"
az mér jelenti azt hogy cheatel ha változik az ipje? vagy mivan? mi értelme ennek?
 
[/quote]
Az,hogy: A program lekéri az ip-jét és feltölti egy adatbázisba (magyarul elmenti azt) .. ezt az elmentett adatot a szerverre csatlakozáskor lekérjük, és ha le tudtuk kérni, az azt jelenti hogy a programmal csatlakozott, másképpen nem lenne az ip-je a listán!
A dinamikus-változós ip-t meg csak azért írtam mert vannak olyasfajta emberek mint .Adamcha. és azok belekötnek mindenbe, amint láthatod :D A lényege annak az, hogy nem lényeg hogy dinamikus-e az ipd vagy sem, azonosítani tudunk!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02. - 21:26:30 írta Bloody44 »

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #8 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:26:49 »
0
Idézetet írta: Bloody44 date=1375471457\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


És mégis hogyan fogod megoldani azt hogy a sima samp launcherrel ne tudjanak felmenni? Mert hogy vb.net ben nem azt garantálom. + Vannak más módok enb, samp live (vagymi.) amiben ugyanúgy van d3d9.dll és akinek az van akkor valszeg annak sem fog menni. + vannak más cheat programok is s0b*** en kívûl, ne is beszéljünk a CLEO módokról. Nem kell ide semmiféle antihack csak egy aktív és dolgátértõ admincsapat és kész.
 
Nem szeretnék marakodni, vagy pofátlan kis dögnek tûnni,de az leszek!
Kérlek olvasd már el az \"utólagos pontosításokat\" .. illetve a logikádon is változtatni kellene!
Minek megoldani azt hogy ne lehessen csatlakozni az eredeti launcherrel? Bár jó ötlet! Elmondom neked, hogy azt is meglehet és TÖK egyszerû ..
A program ugyebár menti az ipt- mysql adatbázisba .. és a szerveren futó script meg lekéri a bázisból az ip-t .. na ha beennevan akkor \"üdv a szerveren\" ha nincs benne akkor \"kick (playerid) és Send Client Message: Csak a programmal tudsz csatlakozni, amelyet a honlapon letölthetsz!\" .. szerintem a hozzászólásodat te sem gondoltad komolyan!
A leírásban szintén TISZTÁN megtalálod hogy NEM csak a s0beit-tõl véd, és NEM függ össze a többi d3d9-el! .. Olvasd el még egyszer a leírást, EZÚTTAL ALAPOSAN .. és gondolt át a dolgot MÉG EGYSZER!!
 
[/quote]
Tegyük fel hogy egyszer cheat nélkül felcsatlakozik az ember. Az adatbázisba mentõdik az ip címe. Onnantól feltud menni a sima launcherrel is. De mind1 nem leszek az aki elõre elitél egy projektet de megnézem hogy meddig juttok el ezzel mert nem nagy jövõt látok benne.

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #9 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:31:10 »
0
Idézetet írta: .Adamcha. date=1375471609\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

És mégis hogyan fogod megoldani azt hogy a sima samp launcherrel ne tudjanak felmenni? Mert hogy vb.net ben nem azt garantálom. + Vannak más módok enb, samp live (vagymi.) amiben ugyanúgy van d3d9.dll és akinek az van akkor valszeg annak sem fog menni. + vannak más cheat programok is s0b*** en kívûl, ne is beszéljünk a CLEO módokról. Nem kell ide semmiféle antihack csak egy aktív és dolgátértõ admincsapat és kész.
 
Nem szeretnék marakodni, vagy pofátlan kis dögnek tûnni,de az leszek!
Kérlek olvasd már el az \"utólagos pontosításokat\" .. illetve a logikádon is változtatni kellene!
Minek megoldani azt hogy ne lehessen csatlakozni az eredeti launcherrel? Bár jó ötlet! Elmondom neked, hogy azt is meglehet és TÖK egyszerû ..
A program ugyebár menti az ipt- mysql adatbázisba .. és a szerveren futó script meg lekéri a bázisból az ip-t .. na ha beennevan akkor \"üdv a szerveren\" ha nincs benne akkor \"kick (playerid) és Send Client Message: Csak a programmal tudsz csatlakozni, amelyet a honlapon letölthetsz!\" .. szerintem a hozzászólásodat te sem gondoltad komolyan!
A leírásban szintén TISZTÁN megtalálod hogy NEM csak a s0beit-tõl véd, és NEM függ össze a többi d3d9-el! .. Olvasd el még egyszer a leírást, EZÚTTAL ALAPOSAN .. és gondolt át a dolgot MÉG EGYSZER!!
 
[/quote]
Tegyük fel hogy egyszer cheat nélkül felcsatlakozik az ember. Az adatbázisba mentõdik az ip címe. Onnantól feltud menni a sima launcherrel is. De mind1 nem leszek az aki elõre elitél egy projektet de megnézem hogy meddig juttok el ezzel mert nem nagy jövõt látok benne.
 
[/quote]
Nem, ez nem így van!
Ne nézz már le engem ember! Értek a dolgomhoz!
Természetesen a lecsatlakozáskor TÖRLI az adatbázisból az ip-t, vagyis NEM lehet azt megcsinálni amit te írtál!
Ezt ugyan kihagytam a leírásból, mert úgy gondoltam hogy természetes!
Az ip automatikusan TÖRLÕDIK az adatbázisból lecsatlakozás után!!!!
Nem látsz nagy jövõt benne?
Én se,mert annyian nem csalnak a világon, de hátha ;) nagy dolgokra vagyok képes, és szeretnék egy kis tiszteletet kiróni magamnak, mint ahogy ezzel a programommal is teszem .. lehet hogy nagy jövõje lesz, lehet hogy nem .. majd 1év mulva kiderül kinek lesz igaza ;)

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #10 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:38:22 »
0
Hát a MySql eses kiolvasáshoz nem nagyon. De FTP rendszereket nagyon vágom! Tényleg miért nem FTP re írod meg? Gyorsabb és kényelmesebb beleírni, kiolvasni, törölni belõle.
De a kihívások mindig jók :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02. - 21:40:08 írta Peter »

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #11 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:42:33 »
0
Idézetet írta: Peter date=1375472302\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hát a MySql eses kiolvasáshoz nem nagyon. De FTP rendszereket nagyon vágom! Tényleg miért nem FTP re írod meg? Gyorsabb és kényelmesebb beleírni, kiolvasni, törölni belõle.
 
Lááátod!!
Erre nem is gondoltam!
Holnap ezzel fogok foglalkozni!
Lehet tényleg egyszerûbb lenne, mert már egy PHP-s ip lekérõ és mentõ scriptet megírtam, amely MySQL-be mentette.. csak azzal az volt a gond, hogy az ingyenes webhostok nem engedtek külsõs csatlakozást .. ezért kellett a dolgot VB-re vinni,de itt is elakadtam ..
Jó ötlet ez az FTP..
Meg lehetne oldani ezt PHP-ban?
Vagyis.. PHP-fájl megnyitásakor ip lekérése és mentése FTP-re .. megtudnád ezt oldani?
Illetve egy host is kellene ami FTP tárhelyet biztosít, lehetõleg ingyen .. Ja és a SA:MP scriptrõl nem is beszélve amiben szintén hozzá kell adni a FTP-s lekérdezést,amirõl FOGGALMAM nincs hogyan lehet megoldani :D

[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #12 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 21:51:33 »
0
Nem próbáltam még PHP ban beolvasni fájlt amin FTP n van. De megnézem majd neked.
www.atw.hu ingyenes MySql és FTP biztosít. Az én FTP-m is ott van 500mb. Ami nagyon sok, ha csak ip-t ment bele egy file be.


Sok FTP alapú levelezõ rendszert írtam már. 1x majdnem versenyt is nyertem vele.
7 sor C# ban a FTP tárhelyed lekérdezése. Onnantól 3-4 sor, hogy módosíts/törölj/írj bele.
De mire kéne a PHP?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02. - 21:57:04 írta Peter »

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #13 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 22:35:45 »
+1
Így túlbonyolítani :D d3d9.dll meg egyéb hülyeség.   :facepalm:
Hack azonosítása: Bármilyen olyan program, ami a gépeden fut - egy idõben a GTA-val - és módosítja annak mûködését.
SAC is így mûködött volna, csak sose lett befejezve. ( SA-MP Anti Cheat )

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
[SA:MP] Új geneerációs Anti-Hack program! (Fejlesztés alatt!)
« Válasz #14 Dátum: 2013. Augusztus 02. - 22:49:57 »
0
Idézetet írta: Csabesz date=1375475745\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40808\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Így túlbonyolítani :D d3d9.dll meg egyéb hülyeség.   :facepalm:
Hack azonosítása: Bármilyen olyan program, ami a gépeden fut - egy idõben a GTA-val - és módosítja annak mûködését.
SAC is így mûködött volna, csak sose lett befejezve. ( SA-MP Anti Cheat )
 
Pontosan!! Van olyan sobeit mely a samp.dll-t használja pl ...

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal