Szavazás

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)

Összes szavazó: 24

Szerző Téma: Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)  (Megtekintve 2495 alkalommal)

Nem elérhető Jizzy

  • 327
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Dátum: 2013. Július 23. - 09:04:52 »
+5
1. Paradise City- Kommunista város, viszonylag nagy, nem túl elmaradott, átlagos és gazdag emberek élnek itt, az ipar nagyon erõs ilyen téren találhatók itt munkák, alkohol tilalom van érvényben.
 

2. Rack City-Kommunista város, nem valami nagy, eléggé elmaradott, átlagos és szegény emberek élnek itt, a város fõ fenntartója a gyár, ahol rengeteg elektronikai terméket gyártanak és exportálnak világszerte. Nemrég életbe lépett a R.I.C.O Racketeer Influenced and Corrupt Organizations, így bármilyen illegális cselekedetnek lehetnek nagyon súlyos büntetései. A szervezett bûnözést pedig gyakorlatilag 100%-ban felszámolták. Komoly problémák vannak a kábítószerkereskedelemmel. A miniszterelnök katonai úton tartja kordában a szigetet így a várost is, militarizált egységek járõröznek a városban.
 

 
(Ez már a kész változat)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 23. - 10:42:34 írta Jizzy »

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 23. - 09:17:22 »
0
Megnéztem,szerintem összeköthetnéd õket!
Ment a +
De ha már választani kell akkor 2-es város!

Nem elérhető Jizzy

  • 327
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 23. - 09:24:40 »
+1
Direkt nem akarom összekötni, mivel kivételes szabályok lesznek, amik biztosan nem nyerik el 20-30 embernél többnek a tetszését, ezért nem akarok nagy várost :) Vagy 1 nél több várost :)

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 23. - 09:28:20 »
0
Idézetet írta: Jizzy date=1374564280\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40302\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Direkt nem akarom összekötni, mivel kivételes szabályok lesznek, amik biztosan nem nyerik el 20-30 embernél többnek a tetszését, ezért nem akarok nagy várost :) Vagy 1 nél több várost :)
 
Csak azért mondom,mert ez így elég kicsi :D,de a szabályokra(kivételes) nézve már értem!

Nem elérhető Jizzy

  • 327
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 23. - 10:31:42 »
+1
Csak a biztosra megyek  :D

Nem elérhető rewan

  • 960
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 23. - 10:47:07 »
0
Hmm rohadt jó lett mindkettõ! :D
A második talán jobban tetszik, ha olyan jó lesz a mod és a hangulat mint a map,
akkor tuti szereztek jó néhány játékost.
A város köré megépítitek/megépíted a szigetet is?
Vagy a körülvevõ hegység lényegében a sziget vége?

Nem elérhető Jizzy

  • 327
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #6 Dátum: 2013. Július 23. - 10:50:23 »
+1
Hát azért lett körbekerítve, hogy azon túl nem lehet menni, egyrészt nem akarok ilyen kiúszásokat a szigetrõl meg hasonlók, másrészt RP nem lehet ám csak úgy elhagyni egy egy várost, szóval RP olyan komolyan veszi a rendszer ezt fõleg az illegális behozatal miatt (fegyver), hogy még városok között se lehet csak úgy közlekedni, szal ha valaki átmászik azon a falon és elkezd futni kifelé akkor elõször figyelmezteti a rendszer, hogy forduljon vissza, majd utána meghal, azaz RP lelövik a katonák :)

Nem elérhető rewan

  • 960
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #7 Dátum: 2013. Július 23. - 11:01:40 »
0
ha valaki átmászik azon a falon és elkezd futni kifelé akkor elõször figyelmezteti a rendszer, hogy forduljon vissza, majd utána meghal, azaz RP lelövik a katonák[/quote]
Ezt miért nem hagyjátok az RP-re?
Kielégítenétek a \"rendfenntartók\" lõhetnékét is, ha megkötések nélkül
vadászhatnák le az ilyen embereket :D

Nem elérhető Jizzy

  • 327
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #8 Dátum: 2013. Július 23. - 11:05:29 »
+2
A rendfentartók így is sokkal szigorúbbak lesznek, szóval ez nem egy elõször felszólít aztán lõ feelingû \"rendõrség\" (azsejószó) lesz, mert mint mondtam az illegalitás a lehetõ legapróbbnyira lesz leszûkítve, az egyetlen oka pedig amiért nem, a rendõrökre hagyom a határon átkelõs lövöldözést az az, hogy mivel semmi keresni valójuk oda kint semmi plusz dolog nincs ott illetve a játéktérhez sem tartozik hozzá az a rész, nem szeretném ha csak úgy kimászkálnának, természetesen LEHET, hogy majd ha meglesz a kellõ playerszám, akkor a rendvédelem dolga lesz a kimászkálók megfékezése is :)

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #9 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 19:17:49 »
0
Wáó. Nagyon tetszik mind 2. De ha az 1-esbe is lennének exteriorok akkor még jobb lenne. De amúgy is az 1 tetszik jobban nekem :D Jah és kapsz egy +-t.
Szerk.: Az a baj a kicsivel ( és nálunk is ez volt ), hogy autót meg felesleges venni, hisz 1 perc és a város túlsó felén vagy.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 21. - 22:12:29 írta Colonir »

Nem elérhető ChrisJ

  • 1022
  • Nindzsa
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #10 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 19:38:21 »
0
Ez a kommunista ötlet honnan jött? Vagy milyen szerepe lesz bent ha szerver lenne belõle?
Egyébként a 2-es.

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #11 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 20:13:46 »
0
A második sokkal jobb.
De személy szerint én nem mennék fel egyikre se, ugyanis ez nagyon kicsi játéktér. Tetszik, hogy valaki végre saját mapot kreál, de ezen édeskevés játékos fog megférni. Mondjuk a többi magyar RP szerver is ilyen, de én 60 játékosszám alatt nem is megyek fel RP szerverre. 8 másik emberrel meg hosszútávon unalmas, nincs mit csinálni, mindenkit ismersz, szinte 0 bûnözési lehetõség...
Viszont lehet jót tenne a városnak az, ha megsokszoroznád a területét. A videókban is 2-4 perc alatt bejártad. Ilyen szûkös helyen hamar repetitívvé válik az RP. Egy ekkora fegyverarzenál mellé meg el is kell.
Ha ez érdekel, akkor van egy spontán jött ötletem: Csináld hasonlóra a várost, mint Berlint mikor volt a berlini fal! És egyértelmûen nyugaton jobb az élet, keleten rossz az életszínvonal. És ezt ne egy kerítéssel válaszd el, hanem 2 fallal, 4 drótkerítéssel, tornyokkal, árkokkal, õrbódékkal, stb.

Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #12 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 20:37:48 »
0
Nagyon szép lett mindkettõ, de a második jobban tetszik nekem.
Még az adna hozzá pluszt ha növelnéd egy kicsit a szigetet, mert ez így elég kicsi szerintem.

Nem elérhető JamesA

  • 350
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #13 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 20:13:11 »
0
Õszinte leszek
Nekem a 2. olyan volt , mintha El Quabrados átmapolás lett volna. Az 1-re nem ismertem rá ráadásul nekem nagyon sokat nyomott a latba, hogy a 2. hihetetlenül kicsi .  Az semmire nem jó. Szerintem is jó lenne a Berlines megoldás, egyedi és tetszene is. Amúgy, ha összeraknál 5-8 mapot a 2-ból akkor egyértelmûen az vinné a pálmát. Nagyon tetszett abban, hogy exterioros. Az elsõben igazából a nagysága az ami tetszett (hiszen ott azért nem egy helyen egy 4 sávos utat hoztál össze, köztük járdával...), illetve a hatalmas templom. Nálam annak a monumentalitása lenyûgözött, valamint amikor azt megláttam akkor \"jöttem rá\", hogy az azért elég nagy terület. (Persze a videókban egyértelmûen kiderült, hogy az 1. nagyobb, mint a második)
Igazából, ha egy nagyon fasza játékteret akarsz, akkor 4 db 1. méretû mapot összeraksz. (Most elég nagy kihívás elé állítottalak :D )  Esetleg középre egy falat. De a lényeg, hogy ezektõl eltekintve gyönyörû a mapolás (már amennyire, gyönyörû lehet egy ilyen kommunista város) , és gratulálok hozzá, le a kalappal.
JamesA

Nem elérhető Kosy

  • 624
    • Profil megtekintése
Melyik mapon játszanál szívesebben?(RP)
« Válasz #14 Dátum: 2013. Augusztus 24. - 18:03:52 »
0
Idézetet írta: JamesA date=1377195191\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40302\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Õszinte leszek
Nekem a 2. olyan volt , mintha El Quabrados átmapolás lett volna. Az 1-re nem ismertem rá ráadásul nekem nagyon sokat nyomott a latba, hogy a 2. hihetetlenül kicsi .  Az semmire nem jó. Szerintem is jó lenne a Berlines megoldás, egyedi és tetszene is. Amúgy, ha összeraknál 5-8 mapot a 2-ból akkor egyértelmûen az vinné a pálmát. Nagyon tetszett abban, hogy exterioros. Az elsõben igazából a nagysága az ami tetszett (hiszen ott azért nem egy helyen egy 4 sávos utat hoztál össze, köztük járdával...), illetve a hatalmas templom. Nálam annak a monumentalitása lenyûgözött, valamint amikor azt megláttam akkor \"jöttem rá\", hogy az azért elég nagy terület. (Persze a videókban egyértelmûen kiderült, hogy az 1. nagyobb, mint a második)
Igazából, ha egy nagyon f***a játékteret akarsz, akkor 4 db 1. méretû mapot összeraksz. (Most elég nagy kihívás elé állítottalak :D )  Esetleg középre egy falat. De a lényeg, hogy ezektõl eltekintve gyönyörû a mapolás (már amennyire, gyönyörû lehet egy ilyen kommunista város) , és gratulálok hozzá, le a kalappal.
JamesA
 
Szia!
Ötleteiddel több probléma van,pl hatalmas map nem lehet,mivel pont azért csinált ekkorát hogy lássák egymást a playerek,mert egy LS méretû mapba is mi van? Van 100 player de alig látsz valakit vagy valamit (lásd FayRPG,ClassRPG)
Másrészt azért nem lehet akkora map mert a szervergép nem bírja,vagy akinek rosszab a netje annak nem tölti be,ezáltal leesik a semmibe :) Továbbá késõbbiekben bõvíthetõ és le is lehet RP-zni hogy a poglármester új utakat épít és le lehet RP-zni hogy két kisvárost összekötnek :D
Mondjuk annak örültem volna mind a kettõben ha nem teljesen sík,hanem van pár lejtõ vagy domb a kisvárosba,esetleg dombok vagy még egy bánya :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal