Szerző Téma: LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.  (Megtekintve 7259 alkalommal)

Nem elérhető P3ti

  • 321
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Dátum: 2013. Július 10. - 14:59:37 »
+2
Sziasztok!
A fórum olvasóinak nagyrésze szerintem tudja már, hogy hamarosan megnyit a átdolgozott, modernizált LittleTown RPG, augusztus 1.-én.
(szerver topichoz link az aláírásomban)
Már eddig is 10+ tesztelõnk van, de én úgy gondolom, hogy nem ártana, hogyha minél több jelenlevõvel tesztelnénk le a szervert, hogy
a nyitás után ne legyen instabil, bugos a játékmód. Ezt már említettem a szerver topicjában is a v1.2-es (2010-ben módosították utoljára) LT
mód az alapja a szervernek és jelenleg másfél hónapos munkálatok után is maradtak még olyan featurek ami nem lett módosítva és még
rengeteg rendszer újra lett írva, Coreból berakva vagy esetleg 0-ról megírva. Olyan tesztelõkre lenne szükségünk, akik aktívak lesznek a tesztelési
idõszakban, van skype elérhetõségük, jó írási kézségük és persze szeretnének nekünk segíteni. :) Az elsõ pár napban ClientHelpert nem fogtok
tesztelni, mert a szerver oldali plugin Linuxra átportolására kell idõ. A tesztszerver a nap 24 órájában fog üzemelni (host) és le lesz jelszavazva.
A testereknek lenne itt pár pont, amit kötelezõ betartani:
- Megfelelõ magatartás.
- Hibák azonnali jelentése.
- Más, tesztelésre jogosulatlan személyt felengedni tilos. (figyelni fogom az IP címeket!)
- A többi résztvevõvel való korrekt viselkedés (nincs flegmázás, trágár beszéd stb.)
- Követni az adminisztrátorok, teszt vezetésére kijelölt személyek utasításait.
Ha ezek a pontok közül valamelyiket megsérted akkor kitiltunk a tesztrõl, rosszabb esetben az éles szerverrõl is.
(jelentkezést hozzászólásba írjátok)
Jelentkezési lap:
 

Nicknév:
IG név:
Miért engem válasszatok:
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban:
Magamról:

 
A tesztidõszak során is fognak bekerülni fejlesztések, ezeket egybõl egy erre kijelölt Skype konferenciában tudatni fogom a résztvevõkkel amint felkerül a szerverre, hogy egybõl kipróbálhassák. :) Az idõszak során a kritikákat a szerverrel kapcsolatban szívesen fogadom, akár negatív akár pozitív.
(kritika != fikázás)
Köszönöm, hogy elolvastátok, remélem minél több kidolgozott jelentkezés érkezik. ;)
Akinek a jelentkezését elfogadjuk, arra hozzászólásban fogok válaszolni és PMben küldje el a Skype nevét és a jelszavát amivel karakterét be tudom a tesztszerverre regisztrálni (IG reg lesz az éles szerveren, csak a tesztidõszakban az le lesz tiltva és adminparancs van a regre.)
Jelenlevõk(23/50):
- P3ti [iG: Peter Screen]
- Máté [iG: White Toretto]
- WolverinZ [iG: Jack Dinner]
- Frico [iG: Jack Black]
- Sgt [iG: Ramiro Cruz]
- Axel [iG: Axel Williams]
- Beckham [iG: George Franklin]
- Pedró [iG: John Earth]
- Legend [iG: Lorenzo Maronetti]
- Coders [iG: David Coulthard]
- Lowász [iG: Dave Weed]
- Santiago [iG: Edwin Milborro]
- Tony [iG: Tommy Fox]
- Gacsó [iG: Gacso Janos]
- White [iG: Tom White]
- Zharko [iG: Horvath Peter]
- Kick [iG: Robert Crowson]
- staR [iG: Michael Jeans]
- Doriftar [iG: James Fisher]
- makavel [iG: Jason Stephenson]
- TirpaxD [iG: Michael Corretto]
- KROOK [iG: Anthony Miller]
- Danny01 [iG: Daniel Craig]
- Melvin [iG: David Lane]
Jelentkezési határidõ: 2013. 07. 18. 24:00. (RENDKÍVÜLI esetekben késõbb is felvehetünk)
Skype elérhetõségem: peter-peti   (ha esetleg kérdésed van stb.)
Üdv,
P3ti.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 20. - 08:17:39 írta P3ti »

LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 10. - 15:16:38 »
0
Nicknév:Coders
IG név:David_Coulthard
Miért engem válasszatok:Én nagyon sokat LT-ztem régen,sõt még amikor Zharko szervere lett volna akkor is teszteltem nála  :smokin:
És mivel régen is nagyon vártam az LT-t,most is ... ;) Szeretném minél hamarabb kipróbálni :D
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban:Még Legenddel játszottam kb 1,5 éve .. :) azóta várok egy rendes Littletown szerverre...;) Ott kezdtem elsõnek..;)
Magamról: 15 éves vagyok,programozónak tanulok...
már 2 éve játszok SAMP-al :)
Régen scripteltem is ,de már csak játszani szeretnék úgy döntöttem ;)

LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 10. - 15:46:57 »
0
Nicknév: Axel
IG név: Axel Williams
Miért engem válasszatok: Szeretek segítek az embereknek, és így elõreláthatólag aktív leszek a tesztelési idõszak alatt, valamint az után is.
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Régóta hozzámnõtt ez a szerver, LT-n tanultam meg valójában, hogy mit is takar az a bizonyos szerepjáték, ezért nálam Littletown szerepel az elsõ helyen, a kedvencek között.
Magamról: Mint ahogy fentebb említettem, régi LT játékos vagyok, van tapasztalatom, ismeretem a szerverhez kapcsolódó dolgokban. Általános iskolás révén már szereztem kellõ tapasztalatot az alapokhoz, bizonyára remélem, hogy ez nem fogja befolyásolni a benyomásotokat, véleményeteket rólam. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 10. - 15:51:48 írta A☓el »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 10. - 18:02:16 »
0
No, had lám az új eltét. :D
Nicknév: Legend
IG név: Lorenzo_Maronetti
Miért engem válasszatok: Miért ne? :\'D
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: A mostaniról még nincs, mivel meg se nyílt, régi pedig tetszett, bár csak a Szokolai félén játszhattam.
Magamról: Régen játszottam elég sokat ( 1000+ játszott óra ) LT-n. Általában alapos vagyok a bugok keresésében. :$

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 10. - 20:14:34 »
0
-
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 25. - 09:46:54 írta Kick »

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 10. - 21:22:40 »
+1
Nicknév: staR
IG név: Michael Jeans
Miért engem válasszatok: why not?
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Hát elég sok van :D
Magamról: LT egyik legrégebbi JÁTÉKOSA.

Nem elérhető kiswajas

  • 1685
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #6 Dátum: 2013. Július 10. - 21:47:45 »
0
Nicknév: razr

IG név: Max_Wayne


Miért engem válasszatok: \'Cuz This is Afrika :whistle:


Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: 1 másodperc se, de a régirõl jó dolgokat hallottam


Magamról: razr vagyok és írtam magamról. :I


Egyébként tudok én normális is lenni ... talán . . .

Nem elérhető P3ti

  • 321
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #7 Dátum: 2013. Július 10. - 23:00:04 »
+2
Na látom nem sikerült igazán kidolgozni a jelentkezéseket, de sebaj el lesznek fogadva.
Kiswajas, nem talán hanem biztos. :P Ha nem sikerül akkor meg annyit tudok mondani, hogy viszlát.
Ha az összegyûlt 20-25, akár több teszterbõl ha 20 nem tud viselkedni, akkor /ban 20x és viszlát. :) És marad 5.
Inkább legyen normális légkör 5 teszterrel, mint egy funszerver 25-el.
A Core \"bemutatásból\", amit HP szervezett legutóbb nem tudtuk meg se tartani a bemutatásokat, mert mindenki funolt, de itt máshogy lesz.. :)
Aki jelentkezett annak hozzáteszem, hogy csak akkor lehet a szerverrõl képet/adatokat publikálni ha ÉN vagy MÁTÉ megengedjük. Ez is egy
szigorúan figyelt dolog lesz, mint a más játékosok felengedése a karaktereddel. Ezért a 2 dologért örök név + ip ban fog járni a teszt és az éles szerveren is.
A tesztelõk ha a szerver adatok közlésén 36 órán belül nem látogatják meg a szervert, eltávolíthatjuk a kérelmezett karakterét.
Akik a fórumon írtak és nem vették fel velem/vettem fel velük a kapcsolatot akkor írjanak rám Skypeon és adják meg a jelszavukat a tesztkarakterhez.
A szerver adatokat a tesztelõk 20.án kapják meg, valószínûleg 24:00 -kor.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 10. - 23:03:09 írta P3ti »

Nem elérhető Doriftar

  • 1741
  • Straight Outta Budapest
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #8 Dátum: 2013. Július 11. - 00:38:55 »
0
Nicknév: Doriftar
IG név: James_Fisher
Miért engem válasszatok: Mert már 4 éve RP -zek, LT -t azóta toltam, mikor még háziról ment. szóval a régóta toltam, mindaddig, míg elnem fajultak a dolgok (értem itt /sniperide parancsok.. XD) stb. jelenleg LLRP -n tolom már 1 éve, megbízható játékos / tesztelõ vagyok :))
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Már leírtam, amúgy Cool szerver, csak a közösségnek is annak kell lennie :D
Magamról: õõõ. 17 éves vagyok, rendelkezek skype-al, gecijó mikivel, és értelmes emberilény vagyok. peace :D

LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #9 Dátum: 2013. Július 11. - 01:02:57 »
0
Nicknév: makavel

IG név: Jason_Stephenson


Miért engem válasszatok: Mert régen elég sokat játszottam a szerveren, RP-s voltam és az adminok is megdicsértek.


Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Már régebben is játszottam, és akkor is annyira jó volt mint most.


Magamról: Régen elég sokat játszottam, és sokat segítettem játékosoknak.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 11. - 01:06:43 írta makavel »

LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #10 Dátum: 2013. Július 11. - 10:30:47 »
0
Nicknév: TirpaxD
IG név: Michael Corretto
Miért engem válasszatok: Kb. 2 éve RP-zem és az LT-n is toltam egy darabig, ja és szívesen segítek, érdekel a szerver, nem mellesleg alig várom, hogy végre nyisson. :)
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Nem sok, kb. 2 hónapig toltam a szerón
Magamról: 16 éves vagyok, intelligens, türelmes, 2 év RP tapasztalattal, útépítést tanulok.
E.: Lektorálva
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 11. - 10:33:58 írta TirpaxD »

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #11 Dátum: 2013. Július 11. - 17:53:26 »
+2
Nicknév: krook
IG név: Anthony Miller
Miért engem válasszatok: mert nagyon szeretném.-
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: toltam ltn sokat, csak még kicsi voltam, 8-9 éves.
Magamról: gondolkodom, tehát vagyok.

Nem elérhető P3ti

  • 321
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #12 Dátum: 2013. Július 12. - 14:20:41 »
+2
Köszönöm, hogy ennyien jelentkeztek(2 nap alatt 23), remélem ha már mindenkinek megadtuk a bizalmat/lehetõséget akkor aktív lesz és betartja a szabályokat! ;)
A fórumtopicban publikálásra kerültek a nyitáskor bentlévõ munkák(11db), frakciók(8db), szervezetek(2db).
Ajánlom, hogy tekintsétek õket meg. KROOK jelentkezése elfogadva, Skypeon írj majd rám, mi legyen a teszt accod jelszava.
TirpaxD, makavel, ti is szintén, ott a Skype címem a fõposzt alján.
Tesztelõknek figyelem:
Aki nem fog engem felvenni Skypera, azzal sajnos nem fogom tudatni a szerverinformációkat, mert nincs kedvem 10 helyre írkálni és ahogy írtam, aki nem jelenik meg a tesztszerveren a launch után 48 órán belül, annak töröljük a teszthozzáférését. Szóval aki jön az komolyan gondolja, aki nem az mondja vissza hozzászólásba. Ahhoz, hogy komolyan gondolja, az is hozzátartozik, hogy aktív legyen az egész tesztidõszakban. Mert, ez nem szerver bemutató, hanem BETATEST. Augusztus 1.-én is meg lehet nézni a szervert, ez a rendezvény nem azért van, hogy felmenj 1x és utána hagyd az egészet a picsába.

Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 12. - 14:27:57 írta P3ti »

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #13 Dátum: 2013. Július 12. - 17:52:02 »
0
Nicknév:Jippy
IG név:Thomas Fields
Miért engem válasszatok:Mert jó lennék szerintem.
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Régen nagyon nonosnak tartottam, Zharkoéknál már más volt de ott kevés volt a játékos.
Magamról: Szeretek kritizálni és néha sok mindenbe belekötök, de amúgy tudok jól viselkedni :D

Nem elérhető Cuvek

LittleTown RPG betatest 2013. július 20.-31.
« Válasz #14 Dátum: 2013. Július 13. - 12:49:26 »
0
Nicknév: Cuvek
IG név: Daniel Craig
Miért engem válasszatok: 5 évnyi RP-tapasztalat! Elsõ LT játékosok közé tartozok!
Tapasztalataim LT-vel kapcsolatban: Kezdetektõl jelen voltam. István idejében Admin voltam!
Magamról: 18 éves srác vagyok Varsányból! 5 éve folyamatosan RP-zek. Rengeteg idõt voltam LT szerverén. Kezdetektõl követtem az eseményeket! Voltam Admin is.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal