Szerző Téma: HeroRPG @ fps-system.eu  (Megtekintve 3037 alkalommal)

Nem elérhető Aqe34

  • 165
  • Ide mit irjak?O.o
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Dátum: 2013. Június 25. - 08:35:17 »
+1

Sziasztok
Bevezetõ:
Elérkezett a pillanat hogy bemutassam nektek a nemsokára induló SeeRP editet. Hogy miért pont megint az az átkozott see rp mód?Azért mivel már afterlife régi téma...Most visszajött a see amit mi ugyancsak megkedveltünk.Csakhogy itt sok mindent elérhettek.:RP-s társaságba kerülhettek,az adminok ts en elmondják a szabályokat a kezdõknek illetve segítenek nekik a játék során. Nemlessz túlzsúfolt szerver.De tudjátok mit?Nemérdekel. Mi csak egy rps közösséget szeretnénk létrehozni ezzel a szerverrel.Minden nap fejleszteni fogjuk a szervert...Nincsen sok scripterünk de akik vannak megbízhatóak.
Információ:
A szerver seerp edit móddal fut.A szerveren nagyon sok lehetõség van legális,illegális dolgok eléréséhez.Késõbbiek során lehetõség nyílik saját szervezetek nyitására de errõl értesíteni fogjuk a playereket. Emellet az adminok bármiben tudnak segíteni...Ezalatt az rp tanulást illetve szabályatalakodásokat értem.A frakció leadereket gondosan választjuk meg a kiépített ts szerverünkön!
Mindennapi fejlesztéseinket megpróbáljuk részletesen leirni a hamarosan nyiló honlapunkon!Emellet lehetõségetek lessz prémium pont vásárlására amelyet banki átutalással/emelt díjas sms érhettek el a késõbbiek során...
 

Szerver Adatok:
HostName: HeroRPG @ fps-system.eu
Address:  Hamarosan...
Players: X/50
Ping:  X
Mode: SeeRPG Edit
Map: |Los Santos & Las Venturas|
Weblap: Hamarosan
Frakciók
Legális Frakciók:
 

\"Blue_car.gif\"- Hero City Police Department [HCPD]: Feladatuk, hogy elcsípjék a gazfickókat és rendet tartsanak a városban.Ügyelniük kell mindenre ami történik.


\"FBI_Police_shield_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Federal Bureau of Investigation [FBI] : Õk erõsítésként szolgálnak a rendõrök számára.Sok bevetésnél õk vannak a középpontba amikor a rendõrség elkicsinyül az ellenfél mellett.


\"1007075799images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Terror Elhárító központ [TEK] : Feladatuk, ha a Rendõrségnek nagy erõsítésre van szüksége, például: lekapcsoljanak egy bandát és nincs elég erejük hozzá, ebben az esetben lép be a TEK.


\"1132770564images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Nemzeti Adó és Vámhivatal Feladatuk, hogy beszedjék az adót és gondoskodjanak a pénzügyi dolgokról.


\"381493365images__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Hero City Szerelõ KFT. : Feladatuk, hogy megszereljék az autókat és szép króm fényezéssel/festéssel vonják be az autókat.


\"mento_webre_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Ambulance Services Medical [OMSZ] : Feladatuk, hogy el lássák a sérülteket és meggyógyítsák õket.


\"310572356images__2__www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" - Hero City Taxi KFT. :Feladatuk, hogy szállítsák az embereket és elvigyék õket oda, ahova akarják.


Illegális Frakciók:
\"LACOKA_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -La Cosa Nostra [LCN] :Az elsõ számû család.. és a legerõsebb is egyben, A - Soprano(s).


\"293405687images__3__www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Yakuza:A yakuzaiak a huzott szemüek..,szeretnek bünbe keveredni és szeretnek lövöldözni..Sokszor felül kerekednek az ellenségeiken!


\"1819_1290003670421_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Joka\'s: A nagy orosz maffia, mindig valamiben sántikálnak, õk is nagy elismertségre tesznek szert. Emellet sok bandaháborúban vesznek részt,amibõl gyõztesen jönnek ki!


\"images13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Groove Street Family:A Groove egy igen visszahúzódó banda ami inkább fegyver- és drogkereskedelemmel foglalkozik.Szeretnek csapatosan eljárni piálni illetve rajulni az utakon a menõ verdáikkal.Viszont az egyik legnagyobb ellenségüket a Ballas -t imádják idegesíteni,megölni.Szeretnek az autópályán versenyezni különféle verdáikkal.


\"122f0c5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Ballas: A Ballas egy enyhén erõs banda ami szeret füvezni illetve autókázni a városban különféle verdáikkal.Nem riad meg a vereségtöl sem a rendõröktöl.Szeretnek szórakozásból kosarazni és rappelni.


\"8553184880_www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Surenos 13: Lazán kapcsolja le a kisebb bandákat, mindig a középpontba van, a zsaruk utálják õket.Sok fekete piaci bekötõjük van, szinte õk a legnagyobb banda, a La Coka Nostra mellett.


\"images__4__www.kepfeltoltes.hu_.jpg\" -Vagos:
 
 


Adminok:
 
- Tulajdonos(ok):Kent Taylor(Scripter,Mapper,TS Config) , Patrik Patona(Scripter)Domokos Andor(Mapper)

-
Fõadmin(ok): ---

-
Szuperadmin(ok): ---

-
5-ös admin(ok): ---

-
4-es admin(ok): ---

-
3-mas admin(ok): ---

-
2-es admin(ok): ---

-
1-es admin(ok): James Wood

-
Adminsegéd(ek): Kerestetik!


Képek,videók:
 

Hamarosan...





TS3 Szerverünk: 87.229.103.144:6666 Lehet elõre jelentkezi leadernek illetve tagnak.


Szerver indulás: 2013.június.25 !Közben fejlesztés


Bõvítés folyamatban....


« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 25. - 16:26:20 írta Aqe34 »

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #1 Dátum: 2013. Június 25. - 08:43:15 »
0
See módos szerverek reklámozása tilos,mert a mód illegális...      :wall:

HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #2 Dátum: 2013. Június 25. - 09:00:19 »
0
1. Nem lehet ezt a módot hirdetni.
2. Ilyen leírással semmit nem lehet hirdetni.

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #3 Dátum: 2013. Június 25. - 09:19:54 »
0
Nah igen,ez meg a másik....
See módos szeróról meg aztán oldalakat tudnál írni.  :wall:

HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #4 Dátum: 2013. Június 25. - 09:25:10 »
+1
16 frakció... Hm. Van önbizalmad, hogy azt hiszed, hogy egy See módos szerverre majd jönni fognak és természetesen mindenki RP-s lesz és természetesen minden frakció tele lesz és természetesen nem zárják délig a témát See mód miatt.

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #5 Dátum: 2013. Június 25. - 09:41:59 »
+1
Különben is....ennyi illegális bandával,inkább írd át a téma elõtti jelzõt [DM/TDM]-re... ;)

Nem elérhető ervin990911

  • 910
  • ervin990911
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #6 Dátum: 2013. Június 25. - 10:20:31 »
+3
hero rpg.. hm szóval lehetek akár batmen is?

HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #7 Dátum: 2013. Június 25. - 10:23:58 »
0
Nem ajánlom a see módot, itt nem hírdethettek, meg nagy városra felesleges

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #8 Dátum: 2013. Június 25. - 10:53:30 »
+1
Idézetet írta: ervin990911 date=1372148431\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"38860\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
hero rpg.. hm szóval lehetek akár batmen is?
 
Gondolom...
Vagy a scriptereik a hõsök,mert be tudták rakni a See módját.... Gondolom,annyi rajta az edit,hogy átírták a nevet...

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #9 Dátum: 2013. Június 25. - 11:07:41 »
+1
Idézetet írta: J.Carter date=1372150410\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"38860\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


hero rpg.. hm szóval lehetek akár batmen is?
 
Gondolom...
Vagy a scriptereik a hõsök,mert be tudták rakni a See módját.... Gondolom,annyi rajta az edit,hogy átírták a nevet...
 
[/quote]
Meg, hogy a nem választásnál kiválasztod, hogy Catwoman vagy Superman :DDDD

Nem elérhető KR3W

  • 395
  • #weekendcup - irc.
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #10 Dátum: 2013. Június 25. - 11:12:30 »
0
Idézetet írta: ervin990911 date=1372148431\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"38860\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
hero rpg.. hm szóval lehetek akár batmen is?
 
hogyne lehetsz pókember is..

Nem elérhető Kosy

  • 624
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #11 Dátum: 2013. Június 25. - 11:17:10 »
0
Komoly szervernek ígérkezik xD Vissza térve gagyi és azt se értem minek scriptelt banda maffia egy szerverbe? Erre képtelenek a playerek maguk?! Láttam már olyan szerót ahol nem volt bescriptelve és érdekes módon még is volt banda a szerveren,csak annyi külömbség volt hogy az RP-s volt és legalább le tudta kapcsolni õket a rendõrség ha sok bizonyítékuk volt.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #12 Dátum: 2013. Június 25. - 11:43:41 »
+1
Akkor lennél hõs ha ezt a szervert szépen törlöd a rákba mert ez egy SZAR

HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #13 Dátum: 2013. Június 25. - 14:02:11 »
0
Hero City? Tehát minden sarkon lesz egy szuperhõs. Ez király!!! Mindig is szerettem volna egy ilyen szervert. Bár. Bár. Nem RP-nek képzeltem el, de sebaj!  :thumbsup:

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HeroRPG @ fps-system.eu
« Válasz #14 Dátum: 2013. Június 25. - 14:48:28 »
0
Idézetet írta: Colonir date=1372161731\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"38860\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hero City? Tehát minden sarkon lesz egy szuperhõs. Ez király!!! Mindig is szerettem volna egy ilyen szervert. Bár. Bár. Nem RP-nek képzeltem el, de sebaj!  :thumbsup:
 
HeroNONRP XD
Tényleg ilyen szerverre vágytam xD

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal