Szerző Téma: In Game Map Editor With Extras  (Megtekintve 8379 alkalommal)

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Dátum: 2013. Május 25. - 15:31:34 »
+38
In Game Map Editor With Extras
 
Üdvözlök mindenkit! Ma be szeretném mutatni a legelsõ filterscriptemet, igen ez a legelsõ. Elég nagy fába vágtam a fejszém, de sikerült. Itt lentebb lesznek videók, képek és egy kis magyarázat. Remélem mindenkinek tetszik és hasznát veszitek ezzel elérve azt, hogy  volt értelme a munkámnak.  :)
\"book_www.kepfeltoltes.hu_.png\"Történet
A filterscriptet elkezdtem írni anno még február környékén. Mindig 10-15 perceket dolgoztam rajta meg Április, Május környékén szinte semmit. Hobbiként foglalkoztam vele, ha nem volt mit csinálnom mindig írogattam hozzá valamiket. Eredetileg ez egy sokkal nagyobb filterscript kis része lett volna, de meguntam annak készítését, és hát itt volt ez a nyers filterscript. Úgy gondoltam felesleges ott porosodjon nálam ezért elkezdtem a finomítását. A finomítás sikeresen létrejött és mivel nekem már egyáltalán nem kell gondoltam megosztom veletek remélve, hogy ti hasznát veszitek.

\"291409392catel_www.kepfeltoltes.hu_.png\"A projektrõl

Mint már említettem a létrejött nyers filterscript lassú volt, nehéz kezeléses, nem lehetett semmit se testre szabni, ezért gondoltam most az elmúlt 2-3 napban megpróbálom sokkal látványosabbá tenni, sokkal egyszerûbbé és sokkal gyorsabbá, sokkal egyedibbé. Jelentem alássan az egész filterscript átesett egy nagy reformon aminek segítségével az elõbb szereplõ feltételek mind teljesültek az egésznek 1 fájl az amibe ment, nem használ enumokat nincsenek benne felesleges mentések, látványossá és egyszerû In Game kezelésben részesült, bekerült két \"bónusz\" parancs, mindkettõ a kényelmet segítve.  A kettõ közül az egyiket ki is emelném, mert a SA:MP-nak egy olyan funkcióját használja ami a 0.3x-el jött be és egyik társa se használja, sõt még sehol sem volt publikálva saját kezûleg írtam meg egy include segítségével, a másik pedig csak ritkán található meg az úgymond \"komolyabb\" társaknál, de úgy kiépítve látványilag és egyszerû kezelésével még nem találkoztam.


\"presentation_www.kepfeltoltes.hu_.png\"Bemutató

Az egészrõl készítettem FullHD-ben egy Youtube Videót, annyit fûznék csak hozzá, hogy véletlenül (mivel éjfél kettõkor csináltam) kifelejtettem az Objectek másolását, én ezt a kis meglepetést (errõl beszéltem kicsit rejtve fentebb is) rátok bízom, nézzétek ti meg magatok és döntsétek el, hogy milyen lett.

A kezeléshez pedig a videón kívül nem fûzök hozzá semmit, ott aztán rendesen elmagyaráztam mindent plusz a kis Turtorial Dialogok is segítenek a mûködés megértésében.



A Youtube link:
 





« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 08. - 20:44:31 írta cappsy »

In Game Map Editor With Extras
« Válasz #1 Dátum: 2013. Május 25. - 15:38:29 »
0
Ha tecsináltad(h. forumon már láttam ilyesmit) akkor szép, ment a +

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #2 Dátum: 2013. Május 25. - 15:50:27 »
0
Idézetet írta: norbi39 date=1369489109\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37792\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha tecsináltad(h. forumon már láttam ilyesmit) akkor szép, ment a +
 
Köszönöm, hát figyelj hasonló társai vannak, de ez egy elég összetett rendszer és pont ilyen biztos nincs hivatalos fórumon, hasonlók lehetnek, de biztosítalak afelõl hogy az elsõ sortól az utolsóig mindent én írtam. Ha netán kétségeid adódnak keress olyat aminek ugyan így van a felépítése és látszik, hogy copyztam.  ;)

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 25. - 17:45:01 »
0
Szép

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 25. - 18:11:06 »
0
Szép lett, fel is használom :)
Megy a +

Nem elérhető .:Secur:.

  • 2430
  • GTA Hero
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 25. - 18:29:49 »
0
Nagyon szép.
Pár éve öltem volna ezért a funkcióért és ezért a tökéletes scriptért az Xmas partyra készülve.
Mennyi szenvedés volt pfuh  :Cry2:
Köszönjük.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #6 Dátum: 2013. Május 25. - 19:55:45 »
0
Igazán nincs mit nyugodtan használjátok fel azért van :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 25. - 20:02:22 írta SnooP »

In Game Map Editor With Extras
« Válasz #7 Dátum: 2013. Május 25. - 20:21:47 »
0
Csillagos ötös   ;D

In Game Map Editor With Extras
« Válasz #8 Dátum: 2013. Május 25. - 20:32:01 »
+1
Ha ez az elsõ szkripted, le a kalappal elõtted ;) :D

Szép a felépítése is :D


Az én részemrõl megy a + :)

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #9 Dátum: 2013. Május 25. - 20:33:19 »
0
Köszönöm mindkettõtöknek, és amúgy igen ez az elsõ, sok volt már az AFK System : DD

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #10 Dátum: 2013. Május 25. - 21:39:05 »
0
Gyönyörû, csalódtam benned.. nem hittem, hogy ilyen felsõ fokú szkripteket is tudsz írni .. le a kalappal!  ;)

In Game Map Editor With Extras
« Válasz #11 Dátum: 2013. Május 26. - 09:05:37 »
0
Nagyon szép, gg ment a + :D

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #12 Dátum: 2013. Május 26. - 10:08:57 »
0
Köszönöm mindkettõtöknek.
 
Idézetet írta: ZyZu date=1369510745\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37792\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Gyönyörû, csalódtam benned.. nem hittem, hogy ilyen felsõ fokú szkripteket is tudsz írni .. le a kalappal!  ;)
 
Sok meglepetést tartogatok még :D És ezer kösz ;)

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #13 Dátum: 2013. Május 26. - 10:42:48 »
0
Gratula.
Szép lett.

Nem elérhető CANNONN

  • 2139
    • Profil megtekintése
In Game Map Editor With Extras
« Válasz #14 Dátum: 2013. Május 26. - 10:56:10 »
0
Na végre már valami értelmes! Így tovább! ;)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal