Szerző Téma: A tökéletes RP szerver  (Megtekintve 43964 alkalommal)

A tökéletes RP szerver
« Dátum: 2013. Május 17. - 22:03:59 »
+4
Hol is kezdjem? Elég nehéz. Ez a kis mondóka inkább a jelenlegi és a jövõ rp szervereinek adminjai/tulajainak szól. Eredetileg úgy terveztem hogy nyitok egy RP szervert amiben tanulva a mostani rp szerverek hibáiból, az összes mostani rp szerver hülyeségét eltörölnénk. Hogy mire gondolok mindjárt megtudjátok ha elolvastok mindent észletesen. De sajnos idõhiányban nincs idõm leprogramozni a modot, mert ugye nem edit sz*rt akarnék. Meg idõm sincs kicsinálni a mostani NONVEZÉR szervereket(see és társai). Ebben a kis írásban sok ötlet is el fog hangzani amiket meg akartam valósítani. Ezeket azért írom le hogy ha esetleg kinyílik a csipájuk a szerverek tulajainak akkor használják fel, ezáltal is segítve a mostani siralmas RP helyzet pozitív irányba való megindulását.
A tökéletes RP (szerver) nem arról szól hogy beszabályozzátok mindenféle hülye szabályokkal. Ez nagyban korlátozza hogy igazi RP helyzetek alakulhassanak ki. Azzal hogy beszabályozzátok mindenféle értelmetlen szabállyal azzal csak unalmassá, kiszámíthatóvá fog válni az adott helyzet(lejebb részletezem). Az is probléma hogy jönnek sokan azzal hogy \"IRL nem mernéd, irl nem csinálnád\" és a hasonló hülyeségek(gyakran bandás szájából). Ilyenkor általában vigyorgok nagyokat és vágok vissza hogy irl nem vagy bandás, irl nem mész át a piroson, irl nem menekülsz zsaruk elöl, irl suliban vagy fél nap, irl anyád mondja meg mikor lövik a pizsit.... Értitek... Van egy jó példa erre, melyben a SEE-NONRPG ts szerverén kérdezik a playerektõl hogy mi az rp stb, és végül a pg-re kerül a sor, erre egy \"nagytudású\" seefan \"irl nem mennél oda egy bandáshoz és nem vinnéd el a hifit\" (ez is bandás szájából) persze hogy nem tenném, de ez egy szerepjáték, melyben olyan szerepet alakítok hogy k*rv*keményvagyok és elviszem. Persze ha esetleg elkapnak akkor nincs jogom sírni. Meg ha már valaki bandás akkor fog félni egy másik bandától? Ha annyira IRL-t akartok akkor legyen havonta fizetés, dolgozni kelljen napi 8órát stb. Szóval ezt az \"IRL nem így csinálnád\" baromságot el kell törölni.
És ehhez kapcsolódóan jut eszembe egy hülye szabály például hogy városháza, benzinkút, stb forgalmas helyeken tilos a rablás. Miért is? Hogy ezzel is kiszámíthatóbb, monotonabb legyen az adott szituáció? Gyereket rabolják benzinkúttol 2 sarokra, elfut a benzinkúthoz és már pattog ooc hogy itt nem lehet rabolni.  IRL pont hogy a legforgalmasabb helyeken szokott történni a legtöbb zsebelés, pl 4-6os villamos pesten. Olvasnátok híreket akkor tudnátok mennyi rablás szokott lenni forgalmas helyeken.  Ezeknek mind IC dolgoknak kellene lenniük, feljelenti a tettest, zsaruk elkapják...
Fayon is van egy olyan szabály hogy tilos csomagtartózni, mármint csomagtartókat rabolgatni randomra. Lusta vagyok megkeresni a cikket de tavaly egy parkolóban 20+ kocsit törtek fel, rongáltak meg. Megkérdeztem az ottani fejeseket hogy ez miért van hogy tilos, aztmondták hogy azért mert éjszaka állandóan kifosztották az összes kocsit. Grat, inkább egy hülye szabállyal letiltjátok az egész csomagtartórablást, mint hogy scriptel oldanátok meg. Annyira egyszerû lenne csak azt kéne csinálni hogy ha az adott player OFFLINE akinek a kocsiját ki akarják rabolni akkor a script ne engedje hanem írja hogy \"Az autó tulaja OFFLINE, ez nem korrekt ha ilyenkor rablod ki\",  ha a player esetleg online akkor ellenõrzi a script hogy van-e ONLINE rendõr, ha igen akkor engedi rabolni, ha nem akkor nem. Egyáltalán nem lenne nehéz, és ezzel számtalan új, akciódús RP szituáció születhetne. Ehez nem szabály hanem script kell csak.
Szinén hülyeségnek tartom hogy sok helyen direkt nem lehet rabolni házakból. Ezek a felesleges korlázozások oda vezetnek hogy mindenkinek csak halmozódik fel az értéke, nincs körforgás, gazdasági körforgás, mindenki ultragazdag, tele van mindennel, unalmassá válik a játék egy idõ után. Az autókat is lesz*rják mert sok helyen van ez a hülye carrespawn, OMG mekkora orbitális baromság ez. Csettintek és a garázsomban a kocsi kicsit irreális. Szerepben is meg lehetne oldani, bemész rendõrgésre hogy eltünt a kocsid, leadod a rendszámod, és a zsaruk elkezdik keresni.
Van még ez az adminsegéd dolog amit én csak admincsicskásnak hívok. :) Ezt anno a fay lusta adminjai találták ki akik mindig arra hivatkoznak hogy 56millió report kérdés jön. Persze hogy jön ha a nemreport témákra is válaszoltok például a hol van kérdések. Meg aki admin az ne sírjon ha dolgoznia kell ha már elvállalta a feladatot. Meg persze jönnek a hülye kifogással hogy az adminok is szeretnének játszani. Ha annyira játszani akarsz akkor csinálj egy másik karaktert amivel nem vagy admin, de ez sajnos nem kivitelezhetõ mert akkor a playerek is teljesen másképp néznek rá ha nemtudják hogy õ admin, meg akkor ugye az adminka se tud vagizni a jogával. Szóval ezt a segédes hülyeséget el kell törölni és az adminoknak nagyobb aktivitást mutatni, nem sírni ha melózni kell, nem sírni ha 10 éves gyerekek nem értenek valamit. Mert hát ugye ez egy játék amit nagyrészt gyerekek játszanak, és ugye egy gyereknek még nem nõtt be a feje lágya, lasabban fogja fel a dolgokat, szabályok is lassabban rögzõdnek
be neki.
Itt jön egy másik probléma hogy a kezdõ, új játékosokat sokan telibesz*rják, kickelik, bannolgatják õket hetekre a szabályzatra hivatkozva. Oké értem hogy kell a rend, de emlékezz vissza mikor te kezdõ voltál és veled bántak volna így.... Persze a szabályzatból nem fog kiderülni hogy a gyerek az adott szituációban éppen mit csinált rosszul, éppen ezért kéne személyreszabott segítséget adni fõleg a kezdõ playereknek, elmagyarázni neki hogy pontosan mit csinált rosszul, hogy lett volna rps. Sok admin beéri annyival hogy /kick nonrp  /ban pg
Nagyjából ennyi indokkal, ebbõl persze mi derül ki? Egy kezdõnek semmi. Szóval egy kezdõnek, meg nem csak kezdõnek, mert sok magas szintû játékos van aki nem RPsen cselekszik, szóval nekik segíteni kell, elmagyarázni több példával a hibáit, mit hogy tegyen, kéne tennie, mi a helyes megoldás. Higyjétek el hogy megéri segíteni mindenkinek, még a legnehezebb felfogású embernek is. Van egy mondás, \"1 elégedett vendég hoz mégegyet, de egy elégedettlen vendég elvisz 3at\".   Ez érvényes a szerverek világában is.
Meg ugye a PG amit sokat úgy értenek hogy azt jelenti amit valóságban nem mernél megtenni, Pedig ez teljesen hülyeség. Meg hogy ha 3an fegyvert fognak rám akkor nem mernél elszaladni, itt szintén említhetõ a fenti kemény bandás szerepbe bújt emberke aki lehet hogy épp nem fogja összesz*rni magát 3 fegyverestõl hanem megpróbálja megvédeni magát. Itt is lehetne mutatni tucatnyi youtube videót.
Az is probléma hogy sok admin nincs tisztában a szerepjáték jelentésével, és nagyon lenézik azokat a fiu játékosokat akik lány karaktert alakítanak a játékban és ráfogják hogy buzi meg hogy ferdehajlamú.(igen volt már hogy admin ilyeket mondott a playerre) De ha a nagyokos adminka tudná mi a szerepjáték akkor tudná hogy ez csak egy szerep, és a külvilági dolgok nem kapcsolódnak össze a játékon belüli dolgokkal.
Szintén probléma hogy nem bírják a kritikák, az esetleges kioktatást, például mikor kioktattam az admint mikor leferdehajlamúzta a lány karakterrel játszó fiu játékost, mondtam az adminnak hogy meg kéne érteni a szerepjáték lényegét és nem megalázni a játékosokat. Erre persze bant kaptam :) Mert ugye az admin az isten, neki mindig igaz van, õt nem oktathatja ki senki. Attól mert admin vagy neked is vannak hibáid, és elkéne fogadni kúltúráltan a kritikát, tanulni belõle és nem pedig bannolni mert valaki megmondja a frankót.
Az is baj hogy \"noname ember véleménye nem érdekel\"  kaptam már ilyen bant is mikor megmondtam a véleményem egy adminnak, persze új accot csináltam mert az elõzõt hasonló hülyeség miatt kitették, ilyenkor persze hogy nem tudom megvédeni magam csak új felhasználóval. Meg mivan akkor ha nem ismered, a véleménye a lényeg és annak a mondanivalója. Volt olyan is, kezdõt kirakták még weblapról is, csinált újat, megkérdezte hogy valaki magyarázza már el neki hogy mi a francot hibázott, erre kirakták
azt is mert hogy bannolt felhasználó. Könnyeb a bant beírni mint rászánni 5 percet és tanitani. Könnyeb a bant beírni mint tanulni a kritikából és legközelebb aszerint változtatni.
Eszembejutott még egy fayos dolog a bicikli, ami azért nincs ott mert hogy nonoznának vele. OMG nelegyetek már ekkora kretének, autóval is nonoznak, ennyi erõvel azt is ki lehetne szedni. A nonosokat kell büntetni és nem az RPt korlátozni
Huhh majdnem elfelejtettem hogy van egy orbitális baromság még aminek megreformálásával nagyot lehetne durrantani, mégpedig a bandák.Szerintem nagyon nagy hülyeség hogy van X számú mondjuk 3 scriptelt banda a szerveren és ennyi. Ebbõl mi következik? Az hogy ha valaki nem scriptelt bandát akar csinálni és tart egy felvétel szerûséget, odajön a player, kérdi ooc hogy scriptelt banda? Te erre mondod hogy nem az akkor a player más megy is el, mert lenézi a nemscriptelt bandákat. Ez is azért van mert ugye sok dolgot csak bandás csinálhat a játékon belül, például csak bandás rabolhat, csak bandás árulhat/termeszthet drogot stb... Ezt is el kéne törölni, IRL akkor csinálok azt amit akarok amikor akarom,(kb), és nem kell ahoz bandásnak lenni. IRL sem csak bandások lopnak, hanem civilek...
IRL az csinál bandát aki akar. Gondoljatok bele ha bárki csinálhatna bandát, sokkal akciódúsabb és változatosabb lenne a játék, nem mellesles rengeteg playert vonzana.
Az én szerveremen egy úgy nézne ki hogy bárki csinálhat bandát, nem lenne külön bandakocsi, (lol ez is mekkora hülyeség, adminoktól kapnak bandakocsit...), nem lennének beszabályozva hogy ezt meg azt csak bandás csinálhat, a banda megszünne automatikusan ha 1 hétig nem lép fel 1 tag se. Ha ilyen rendszer lenne akkor a rendõség részérõl se lennének olyanok mint amik szoktak hogy mindig rámennek egy bandára, persze hogy rámennek ha unalmukban nem tudnak mit csinálni, csak az az 2-3banda van, már messzirõl lerí róluk hogy bandatagok és csodálkoznak hogy rájukszáll a jard. Külön bandaskin se lenne. IRL is akkor veszek fel csupa zöld ruhát amikor akarok :) IRL se mondják hogy bandatag vagyok mert piros sapka van rajtam. Jó persze mondjuk amcsiban kék sapkában mennék a pirosakhoz lehet nem élném túl :) de ez már mind csak \"IC\" dolog lenne a szerveren
Vannak még ilyen apróságok hogy ha pl valaki elír valami IC dolgot akkor azt OOC javítja, de csak gondoljunk bele IRL hogy nézne ki:
player1-IC: szia megutnád mondani mennyi az idõ?
player1-OOC: *megtudnád
player2-IC :ja meg
na most ez tipikus az az eset mikor IRL megbotlik a nyelved. Ezt nem OOC kell javítani hanem IC kihozni belõle valamit pl:
player1-IC: szia megutnád mondani mennyi az idõ?
player1-IC: jaj bocs megbottlott a nyelvem, szóval megtudnád mondani...?
player2-IC: ja meg
Eszembejutott még az is mikor mondtam egy gyereknek IC hogy jöjjön LS-be, erre admin beszól hogy ne rövidítsek mert irl se rövidítve mondanám. LOL ez is bolond gondoltam magamba, aztán mikor kioktattam hogy irl is ugyanígy rövídítek például budapestet is sokszor mondom úgy hogy BP. De sebaj a 10 éves see admin honnan is tudhatna ilyeneket, mikor még élettapasztalata sincs.
Hirtelen ennyi, de még nagyon sok dolog van ami hirtelen nem ugrik be és sûrgõsen változtatni kellene rajta. Majd késöbb ha eszembejutnak akkor folyamatosan bõvítem ezt
a témát.
U.i: lehet valamit félreírtam, rosszul fogalmaztam mert van ami késöbb jutott eszembe és utólag szerkesztettem,  ha ilyet találtok akkor szóljatok és kijavítom. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 18. - 09:45:44 írta hektorka »

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #1 Dátum: 2013. Május 17. - 23:01:56 »
0
Szerintem felesleges bõvítened, már volt rengeteg próbálkozás, de itt sajnos nem rajtunk múlik ez.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 18. - 15:43:45 írta Benceee »

Nem elérhető Prototype

  • 406
  • ÖÖÖÖ! Nincs
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #2 Dátum: 2013. Május 17. - 23:07:21 »
0
hektorka, NAGY RESPECT!
Amugy sztem a te szervered az NLRP lesz :D :D :D
De amugy bennem is ez fogalmazódott már egy ideje....
Hogy a kezdõ játékosokat nem tanítják hanem banolják...
Én is mikor halottam az RP-rõl gondoltam:
Hú de jó, kicsit felnõtt szerepben érezhetem magam, munka, fizetés stb de király lesz
Felmegyek és senki nem tanít, csak banolnak 1órára hogy tanuljam meg a szabályzatot...
Na de ha megtanulom akkor se tudom betartani mert nem tudok rá szituációkat amikben lehetne használni...
Persze utána találtam egy szervert ahol szó szerint minden admin és játékos azon volt hogy tudna engem tanítani, utána egy másik RP-re se mentem, csak azóta megszûnt a szeró...
Meg az is igaz hogy az adminok istennek érzik magukat, meg hogy szabadidejük sincs...
Na elmondom én hogy csináltam mikor RP admin voltam:
Egész nap szoliban voltam, minden reportra válaszoltam, ha jelentettek valakit elõször speceltem, kérdeztem tudja/érti e a szabályzatot... És ha mondta hogy érti akkor figyelmeztettem, ha nem értette odateleportáltam, elmagyaráztam stb...
Mikor RP Altulaj voltam akkor meg:
Nem voltam szoliban csak ritkán, jött egy report, ha tudtam hogy régi játékos/tapasztalt akkor gyorsan beléptem szoliba, /warn neve indok stb
És ezt mind úgy hogy pont akcióztam rendõrként...
Tehát 2perc az egész, nem fárad el a kezük...
És mindkétszer mikor admin voltam meghalgattam mások véleményét, és volt mikor igaza volt, volt mikor csak beszólt...
Oké hogy admin valaki de azért senkinek ne legyen akkora egója hogy nem vallja be a hibáit...
Evolúció is hibázott... Pl.: Minek van a férfiaknak is mellbimbója? Semmi értelme...
Tehát mindenben egyet értek veled
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 20. - 23:09:47 írta [DmN]Razor911 »

Nem elérhető ervin990911

  • 910
  • ervin990911
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 17. - 23:57:02 »
+2
ha félsz akkor nem hõsködni kezdesz, hanem lesokkolsz a félelemtõl, mozogni alig bírsz :D
[mod]Ne idézd feleslegesen az elõtted szóló HSZ-ét.[/mod]
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 18. - 15:44:31 írta Benceee »

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 18. - 08:09:51 »
0
Ez a \"harcedzettség\" kérdése. Ha tegyük fel Rendõr voltál vagy Katona esetleg még mindíg az vagy akkor nagyobb esélyed van hiszen kiképzések vannak mögötted felkészítõk. Azonban egy átlagos napi civil nem hinném hogy merne bármit is tenni. Persze itt is vannak kivételek akik Rambo filmen nõnek fel. Azok maximum a vesztükbe rohannak.

A tökéletes RP szerver
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 18. - 08:12:10 »
+1
Nincs, és nem is lesz tökéletes Role Play szerver.

Nem elérhető ervin990911

  • 910
  • ervin990911
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #6 Dátum: 2013. Május 18. - 11:02:20 »
+1
Idézetet írta: grove4l date=1368857391\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37492\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ez a \"harcedzettség\" kérdése. Ha tegyük fel Rendõr voltál vagy Katona esetleg még mindíg az vagy akkor nagyobb esélyed van hiszen kiképzések vannak mögötted felkészítõk. Azonban egy átlagos napi civil nem hinném hogy merne bármit is tenni. Persze itt is vannak kivételek akik Rambo filmen nõnek fel. Azok maximum a vesztükbe rohannak.
 
igen, de ha egy rp szerón nincs karaktertörténet, meg karakterlap akkor bárki behazudja hogy õ karaktere katona volt....

A tökéletes RP szerver
« Válasz #7 Dátum: 2013. Május 18. - 11:43:57 »
+2
Razor911\" post=\"426160\" timestamp=\"1368824841\"]
3fegyveres közel megy hozzád
Elkezdesz félni...
Megnõ az adrenalin szinted
(ilyenkor persze olyanokat teszel amikre nem lennél képes de a szervezeted mindenképp a menekülést sugallja)
Pillanatok alatt elveszed az egyik kezébõl a fegyvert és rátartod
Erre a többieket fenyegeted hogy lelövöd
Utasítod hogy ha nem dobják el a fegyvert lelövöd a társukat
Elveszed a fegyvereiket és futsz ahogy bírsz, az átlagnál gyorsabban...
Mert ugye még benned van az adrenalin
És tessék, akár IRL is megmenekültél a 3fegyveres elõl...
Tehát mindenben egyet értek veled
 
[/quote]
3 méteren belül+a meglepetés ereje a közelharc valóban hatékonyabb egy lõfegyvernél... De amint az elsõ fegyveréhez nyúlsz, ketten azonnal át is lõtték a gerincedet... Van az életbõl 4 perced, amit bénult agóniával töltesz, hogy hogy lehettél ekkora hülye.
Mellesleg nincs és nem is lehet tökéletes RP szerver, ugyanis mindenkinek más az ízlése...
Alapvetõen a SA:MP játékmechnaikája gátol sok RP-t, mert végsõ soron egy DM játékba van belekényszerítve az RP...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 18. - 11:48:32 írta James_Raynor »

A tökéletes RP szerver
« Válasz #8 Dátum: 2013. Május 18. - 12:22:38 »
0
Banda dologra:
Erre már sor került PDRP-ben.
OTt úgy alkottam meg a dolgot, hogy illegális szervezet NEM kaphatott scriptet, mert felesleges, GF dolog.
Legálisnak kell, persze, de csak közérdekûnek, minden másra ott a szerepjátszás.
Amúgy MAJDNEM egyet értek veled a dolgokban, de azért vannak homályos foltok.

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
A tökéletes RP szerver
« Válasz #9 Dátum: 2013. Május 18. - 13:33:47 »
0
Tökéletes dolog nem létezik, tökéletes szerver meg fõleg nem. Bármelyik szerveren lehet rpsen játszani ha szeretnél.

A tökéletes RP szerver
« Válasz #10 Dátum: 2013. Május 18. - 15:32:44 »
0
Na igen... Kaptam én már Bant RP-zésért DT Editen, Seen és valami Freeroam szutykon is. :D

A tökéletes RP szerver
« Válasz #11 Dátum: 2013. Május 18. - 16:30:01 »
0
Tökéletes RP szerver nincs, és még csak nem is közelíti meg. Az RP oldalról lehet közel 100%-os (ismerek ilyen szervert), de elõbb utóbb mindig fellép valami irreális tényezõ, legyen az hiperinfláció, kevés játékos, stb...
Valhalla Gamingen viszont megteremtették a tökéletes RP-t, és összeállítottak egy szûrõrendszert, amin sokan nem mentek át. És ugye mindenki tudja, hogy az igényes, komoly, szigorú dolgokra nincs igény a virtuális világban, csak a bugyuta 24/7 gyilkolászásra, úgyhogy el is süllyedt a kedvenc szerverem játékosbázis hiánya miatt (MTA-n volt, többszörösen überelte a SAMP szerverek RP színvonalát).

A tökéletes RP szerver
« Válasz #12 Dátum: 2013. Május 18. - 17:41:21 »
0
Mit gondolsz, miért álltam be egy magyar RP szerverhez segédkezni? (NLRP)

A magyar RP-t akarom teljesen átalakítani. Megvannak a kifinomult rendszerek az \"Új RP\"-re (Ezt az elnevezést kaptam jó pár játékos szájából, hívjuk akkor úgy, a magyar, RÉGI és FEJLETLEN RP ellenében).


A leírtak mintha az én számból hangoztak el volna, szerintem ISMERLEK téged, és örülök, hogy végre kezdõdik a forradalom, mikor sok játékosból már kifakad az az érzés hogy a magyar RP mekkora egy kalap szart ér.


Nem viccbõl se piszkálásból mondom, de nincsen 1 db RP-s magyar szerver sem, sokan hajtogatják hogy most a Light Life Roleplay ami \"hú de RPs\". Hadd egészítsem ki a játékosok mondanivalóját: A mostani MAGYAR RP szerverek között lehet hogy a legjobb (elismerésem), de az eddigi meglévõk/volt RP szervek közül a legjobbakhoz képest
SEHOL SINCSEN!!! Elég messze áll szóval bármelyik magyar szerver az \"Új RP\"-tõl is, ha nevezhetjük ezt így nevén.

Szóval visszatérve arra, hogy most próbálom majd átfektetni az új dolgokat a játékosok agyába, és megteremteni egy jóval magasabb színvonalú szervert (ha végre megnyílna az NL, már bele is kezdhetnék :D)...


A konferencián amúgy elhangzik hogy mi várható a szerverben, DE EZ CSAK TÖREDÉK RÉSZE (Nem funkcióilag, hanem az RP színvonal, bár igaz az RP szerver morálját a JÁTÉKOSOK alakítják, feltételezzük hogy a játékosok ez \"újfajta RP\" alapjait befogadva tudnak megteremteni már egy közepes minõségû szervert).




 

 
Úgyhogy jó lenne, ha az emberek már felállnának a székükbõl és igenis õk is hajtogatnák hogy jönnének segíteni megváltoztatni az egész szutykos magyar RP-t. Én jelenleg ezen vagyok, egy szerver eszközével, mehettem volna BÁRMELYIK más magyar szerverhez besegíteni és egy teljesen új RP generációt alakítani, de éppen az NL szúrta ki a szemem elõször.
Ez amúgy is olyan RP hogy az itteni \"nagy sampfórumosok\", akik nagyon nagyra tartják magukat hogy õk mit tudnak, meg hogy én mit érek itt, ahhoz képest semelyik egy fikarcnyit se ért ebbõl az RP-bõl ami jóval magasabb színvonalú mint bármelyik magyar RP szerveren található színvonal.

Ha ezt az új RP-t ellehetne terjeszteni jó minõségben egy magyar szerveren, akkor a NAGY KUTYÁKAT SIMÁN lehetne verni RP szintben (Értek én itt LSRP-re például), mert ezek a szerverek már kissé elavultak ebben az RP stílusban és rengeteg negatívum található rajta amit én szívesen megosztok bárkivel akár szóban akár egy Privát Üzenet fejében. A magyarok simán leelõzhetnék a mostani RP szerverek színvonalát, persze hírneve így sem lenne nagyobb mint az LSRP-nek se játékos bázisa, de azt kit érdekel, a külföldiek úgy sem ismernének egy MAGYAR szervert. Nekünk csak az számítson, hogy leverjük az összes szervert RP színvonalban, mert MEGTEHETJÜK simán, csak akaraterõ kell hozzá. Én itt állok és nekem megvan, rengeteg cikket írtam már, ott a konferencia is, amik körülbelül körbeírják már hogy mi várható el az új RP-tõl, de nem teljesen, tehát van még rejtett foltja ennek.

\"250px-Tomato_je.jpg\"

A tökéletes RP szerver
« Válasz #13 Dátum: 2013. Május 18. - 17:42:48 »
0
Egyetértek Indivel a bandás dologban, minek a script? Fõleg amikor egy adott SA banda skinjét használják, persze nem RPzik le milyen ruha van rajtuk, és ha megjegyzéseket teszel a ruhájukra IC, már elkezdenek sírni OOC hogy \"mg, mg némá kiemgézi hogy bandás vagyok\".(magyar szerver)
A másik meg (nemzetközi szerveren) RPzek egy néger bandával [elõször nem is tudtam hogy banda, azt hittem csak együtt lógnak az emberek a gettóban és RPznek stb.], és kapom a PM-et hogy: \'Ha insider (bandatag) akarok lenni, akkor cseréljem le a skinemet.\' , mondom WTF?  Ja és ugyan itt, kerestem egy Sabre típusú kocsit haverokkal, mivel azt RPztem hogy építek a nullából egy Monte Carlo-t. Út szélén \"szépen\" le van parkolva, már dugnám be az ablakhoz a feszítõvasat amikor \"Frakció jármû\", ergo gátolta az RP-met mivel kevés kocsi van lespawnolva a szerveren (fõleg ebbõl a fajtából).


Errõl a \"kemény bandás\"-ról meg inkább ne beszéljünk, nem minden bandás kemény, attól még mert ott van a szeme alatt a könnycsepp. (chatroulette-n találkoztam már ilyen arcokkal, kb. 16 évesek lehettek) Lehet hogy egy Glock-al a kezében, és a spanjaival mögötte nagy az arca. Ez is karakterfüggõ, meghatározza a múltja, és minden más egyéb. Nem kezdek itt el beszélni a banda RP-rõl, nem az a topic, de annyit elmondanék hogy rengeteg bandás volt katona. ;)
Itt van két jelenet amiben megfigyelhetõ hogy mennyire bátrak, a másodikban meg a \'PG\' jelenléte.
Boyz n Tha Hood
 

Sin Nombre 1:23-tól!
 

A tökéletes RP szerver
« Válasz #14 Dátum: 2013. Május 18. - 18:34:55 »
0
Blooddrunk: Elsuttogom, hogy a Valhalla egy GF adopt volt eredetileg, de nem baj. Hogy más volt a koncepció az részletkérdés, de gyökereiben GF adopt.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal