Szerző Téma: Év végi :D  (Megtekintve 9118 alkalommal)

Nem elérhető maark

  • 565
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Dátum: 2013. Május 17. - 14:08:01 »
0
Kinek milyen lesz a bizonyítványa? :)
Ezzel együtt azt is szeretném megkérdezni tõletek hogy 2.00-ra adhat 1-est a tanár? Megteheti? és ha mégis megbuktat akkor fel kell jelenteni vagy mi? :D
Nem vagyok rá büszke, de érdekel a véleményetek. Azt mondta bukó lesz.
Középsuliról van szó.

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #1 Dátum: 2013. Május 17. - 14:25:22 »
0
Megteheti :)
Nekem van ami félévkor négyes volt,most kettes lesz xd

Nem elérhető maark

  • 565
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #2 Dátum: 2013. Május 17. - 14:47:04 »
0
Hát ez is már csak a tanártól függ, nem tõlünk. Javítani se enged. Plusz feladatokat se, semmit

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 17. - 14:50:41 »
+5
Nekem angoltanárom azt mondta,ha újraírom az egész éves füzetem ad ötöst.
Röhögve mondtam neki,adjon négyest  :D

Év végi :D
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 17. - 15:01:26 »
0
ilyen.
[hs width=300 height=300]http://oi41.tinypic.com/35lw4dj.jpg[/hs]

Nem elérhető maark

  • 565
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 17. - 16:01:43 »
+1
De jó hogy nincs fizikátok.. irigyellek :)

Év végi :D
« Válasz #6 Dátum: 2013. Május 17. - 16:25:47 »
0
Matekból, földrajzból, és történelembõl állok rosszul. Ha minden összejön, akkor nem bukom semmibõl, viszont valószínû, hogy matekból nem lesz kegyelmes a tanár. :D

Nem elérhető zeteni

  • 1970
  • Ex-Scripter
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #7 Dátum: 2013. Május 17. - 16:29:35 »
0
Miért jelentenéd fel? XD

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #8 Dátum: 2013. Május 17. - 16:32:14 »
+1
2,0-ra nem fog megbuktatni, ha mégis, elmész az igazgatóhoz, és csá.

Év végi :D
« Válasz #9 Dátum: 2013. Május 17. - 16:56:01 »
+2
Idézetet írta: nagynorbi date=1368800747\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37459\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
matekból nem lesz kegyelmes a tanár. :D
 
Becammogsz az igazgatóhoz és megvádolod a tanárt szubjektív megítéléssel és kéred a dolgozataid újraosztályzását...
Nekem is így lett a szoc. pol. karóm hármas annó.

Nem elérhető Lowasz

  • 449
  • deew.sensei`/A/
    • Profil megtekintése
Év végi :D
« Válasz #10 Dátum: 2013. Május 17. - 17:49:57 »
0
Irodalom,Gazdaságból állok majdnem tök 1-esre,de még jön belõle a vizsga.
Amire büszke vagyok :D :
Turisztika 5
Informatika 4
Mûvészet ismeret 5
Testnevelés 5
Többi 2-3 de inkább 2... :D
 
Idézetet írta: TengeriMalac date=1368795686\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37459\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ilyen.
[hs width=300 height=300]http://oi41.tinypic.com/35lw4dj.jpg[/hs]
 
Vizidisznó
programozás elméletet leszarja.
de a gyakorlaton minden szart megcsinál :D
így kell :)

Év végi :D
« Válasz #11 Dátum: 2013. Május 17. - 18:17:28 »
+1
Idézetet írta: James_Raynor date=1368802561\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37459\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


matekból nem lesz kegyelmes a tanár. :D
 
Becammogsz az igazgatóhoz és megvádolod a tanárt szubjektív megítéléssel és kéred a dolgozataid újraosztályzását...
Nekem is így lett a szoc. pol. karóm hármas annó.
 
[/quote]
Nekem lehet, hogy a biosz tanáromat kéne bevádolni, mert akármit írok a dogába, kettest ad... Az a baja, hogy év elején nem voltam beírva a noteszében a névjegyzékbe, és laptopot õ nem cipeli magával + utsó elõtti vagyok névsorban is, tehát õ lesz*rta. A lényeg, kiküldött órákról, mert \"én nem ide járok suliba\", és utána igazgató le**szta emiatt, és azóta rühell, mint a büdös sz*rt.
Szerintem, ha bevállalnám az összes, kb 20 doga bevizsgálását, akkor ki**sznák -az amúgy is 4 éve nyugdíjas korú-, tanárt a fenébe.
De nem tudom, hogy jövõre is õ fog-e tanítani, ezért nem akarok kötekedni, a stabil kettes meg van....
Amúgy meg sorolom:
Irodalom - 5
Nyelvtan - 4/5 (még van két doga)
Angol - 5
Töri - 4
Matek - 3
Fizika - 3/4
Föci - 3
Alap gyakorlatok - 4-4-2/3 (3 külön tanár tanítja)
Biosz - 2(Minek az útépítéshez?!)
Építõanyagok - 4
Informatika - 5
Testnevelés - 3 (heti 5 tesivel többre nem futja, fõleg, hogy mindig 7. óra...)
Mûszaki ábrázolás - 3/4 (szerdán kell írnom egy dupla-ötöst, hogy 4-est adjon, és utána be sem kell járnom órára :D )
Kémia - 2(Minek az útépítéshez?!)
Ének- 4(Tudnám, hogy mi a fenének az útépítéshez)


Kb. így alakul, ha minden igaz a dologgal kapcsolatban, márpedig legyen csak igaz, mert hülyét kapok...
A várható átlag-határ pedig: 3,52-3,76 szóval jól van az, ahhoz képest, hogy van olyan osztálytársam, akinek 1,6 az átlaga...
Amúgy ezzel gyakorlatilag az osztályom(32 fõ) középmezõnyének csúcsán/felsõ kategóriájának padlóján landolnék év végén(kb. 8-9. legjobbként :D ), ami ahhoz képest, hogy idén lóf***t nem tanultam, csak órán figyeltem, hiányoztam kb. 180 órát, egész jó.
Spoiler for ínyencség a nem-tanulási szokásaimról:
A tanulásomról kb. annyit, hogy volt olyan, hogy kihívott irodalom tanár felelni, azt se tudtam, mibõl kell, csak annyit mondott, hogy kezdjem, erre én: kérdezzen! Olyan pofát, mint amit vágott, életemben nem láttam még. Végül, amikor kérdezett egy-kettõt, elmondtam mindent, úgy, hogy csak az 1 héttel azelõtti órán hallottam az egészrõl, 4-est kaptam a \"kérdezzen\" miatt. De megérte :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 17. - 18:20:47 írta TirpaxD »

Év végi :D
« Válasz #12 Dátum: 2013. Május 17. - 18:28:35 »
0
Idézetet írta: TirpaxD date=1368807448\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37459\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

matekból nem lesz kegyelmes a tanár. :D
 
Becammogsz az igazgatóhoz és megvádolod a tanárt szubjektív megítéléssel és kéred a dolgozataid újraosztályzását...
Nekem is így lett a szoc. pol. karóm hármas annó.
 
[/quote]
Nekem lehet, hogy a biosz tanáromat kéne bevádolni, mert akármit írok a dogába, kettest ad... Az a baja, hogy év elején nem voltam beírva a noteszében a névjegyzékbe, és laptopot õ nem cipeli magával + utsó elõtti vagyok névsorban is, tehát õ lesz*rta. A lényeg, kiküldött órákról, mert \"én nem ide járok suliba\", és utána igazgató le**szta emiatt, és azóta rühell, mint a büdös sz*rt.
Szerintem, ha bevállalnám az összes, kb 20 doga bevizsgálását, akkor ki**sznák -az amúgy is 4 éve nyugdíjas korú-, tanárt a fenébe.
De nem tudom, hogy jövõre is õ fog-e tanítani
 
[/quote]
Nyomd fel nyugodtan... Ha õ tanít utána akkor legalább tartani fog tõled. Megérzi, hogy nem szórakozhat mindenkivel...
A nem-tanulási szokásaid: Én az egyetlen dolog amit nem-infó órákon csináltam (dolgozatírás kivétel) az a horkolás, mégis stabil 3-4 között voltam mindig.

Év végi :D
« Válasz #13 Dátum: 2013. Május 17. - 18:44:51 »
0
Idézetet írta: James_Raynor date=1368808115\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"37459\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

 

matekból nem lesz kegyelmes a tanár. :D
 
Becammogsz az igazgatóhoz és megvádolod a tanárt szubjektív megítéléssel és kéred a dolgozataid újraosztályzását...
Nekem is így lett a szoc. pol. karóm hármas annó.
 
[/quote]
Nekem lehet, hogy a biosz tanáromat kéne bevádolni, mert akármit írok a dogába, kettest ad... Az a baja, hogy év elején nem voltam beírva a noteszében a névjegyzékbe, és laptopot õ nem cipeli magával + utsó elõtti vagyok névsorban is, tehát õ lesz*rta. A lényeg, kiküldött órákról, mert \"én nem ide járok suliba\", és utána igazgató le**szta emiatt, és azóta rühell, mint a büdös sz*rt.
Szerintem, ha bevállalnám az összes, kb 20 doga bevizsgálását, akkor ki**sznák -az amúgy is 4 éve nyugdíjas korú-, tanárt a fenébe.
De nem tudom, hogy jövõre is õ fog-e tanítani
 
[/quote]
Nyomd fel nyugodtan... Ha õ tanít utána akkor legalább tartani fog tõled. Megérzi, hogy nem szórakozhat mindenkivel...
A nem-tanulási szokásaid: Én az egyetlen dolog amit nem-infó órákon csináltam (dolgozatírás kivétel) az a horkolás, mégis stabil 3-4 között voltam mindig.
 
[/quote]
Van egy srác az évfolyamon, aki minden nap alszik, és 4.8 az átlaga, kb. 3x puskázott eddig elmondások alapján, koleszos, minden nap csak szórakozik a városba a kimenõ alatt.  Senki nem vágja, hogy tanulja meg mégis ilyen perfekt :D Mágus a gyerek, vagy valami hasonló :D

Év végi :D
« Válasz #14 Dátum: 2013. Május 17. - 19:29:02 »
0
1 hónapig csak aludj az órákon, aztán egy dolgozatnál próbálj emlékezni.... SOKKAL TÖBB dolog fog beugrani, mintha magolnál egy fél délután.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal