Szerző Téma: IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...  (Megtekintve 2467 alkalommal)

IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...
« Dátum: 2013. Április 21. - 09:44:20 »
0
Mint a téma címe is mutatja a 0.1 RC3 fejlesztésével lehet ide írni tapasztalatokat, bugokat, videókat stb.
Changelog:


https://code.google.com/p/ivmultiplayer/source/list
 
Letöltés:


http://ivmp.fwdev.nl/


Lendítsük fel kicsit az IVMP-s témát ^^
« Utoljára szerkesztve: 2013. Április 21. - 18:54:52 írta geriking19 »

IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...
« Válasz #1 Dátum: 2013. Április 27. - 19:47:23 »
0
Szia, bocsi ez nem pont idei illõ azt hiszem, de azt eltudnád nekem mondani, jelenleg akkor most az RC3 a leg fixáltabb, vagy az lesz, vagy melyik, mert már teljesen nem tudok ki igazodni mert mondják, hogy \"T valamennyi\" meg hasonlóak..:|

IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...
« Válasz #2 Dátum: 2013. Április 30. - 19:23:14 »
0
Idézetet írta: anorennia date=1367084843\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szia, bocsi ez nem pont idei illõ azt hiszem, de azt eltudnád nekem mondani, jelenleg akkor most az RC3 a leg fixáltabb, vagy az lesz, vagy melyik, mert már teljesen nem tudok ki igazodni mert mondják, hogy \"T valamennyi\" meg hasonlóak..:|
 
T3 jelenleg, de jövõben elvileg az RC3 lesz az.

IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 03. - 15:15:07 »
0
A szerverem fejlesztését RC2-vel kezdtem. (A jelenlegi legfrissebb kiadott verzió) Igazából nem volt túl stabil de a T3-hoz képest nagy elõrelépés volt. A nagy szerverek t3-at használnak mivel azon a legkevesebb a crash és viszonylag stabilabb is mint a többie kliens/szerver. Jelenleg az RC3 DEV verzióival próbálkozom és hát picit csalódott vagyok mivel annak ellenére hogy ez a legfrissebb (igaz kiadatlan) verzió de rengeteg benne a crash és sok (új) funkció nem mûködik.
Ami az RC2 & RC3-as tapasztalataimat illeti rengeteg hiányosságot fedeztem fel a GUI kezelésénél (pl nincs kép törlõ funkció) és a plugin írásánál is rengeteg problémám akadt (az SA-MP-val ellentétben). A jármûvek gyakran \"világítanak\" (GFX BUG), az Actorok (NPC-k) nincsenek teljesen szinkronizálva és sokszor gond van a jármûvek és a játékosok dimenzióinak szinkronban tartásával.
Ezek ellenére viszont rengeteg pozitív dolog is van az RC3-ban mint például a 99,9% sync, GUI, színezhetõ chat üzenetek, MySQL és fájlkezelés, Távoli konzol és még sorolhatnám...
Tehát ha csak az SA-MP fejlõdését vesszük például, nagyon szépen haladnak de még azért nagyon sok csiszolni & fejleszteni való van még az IV-MP-n. De a legjobb úton járnak az biztos.

IV:MP 0.1 RC3 Fejlesztése...
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 03. - 22:48:28 »
0
Idézetet írta: silenthunter date=1367586907\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tehát ha csak az SA-MP fejlõdését vesszük például, nagyon szépen haladnak de még azért nagyon sok csiszolni & fejleszteni való van még az IV-MP-n. De a legjobb úton járnak az biztos.
 
Ez nagyon erõs túlzás. Egy random szerveren sem lehet tovább játszani 3-4 percnél. Nekem is volt szerverem, a mod már sajnos eltûnt, az valamennyivel stabilabb volt, mint a mostani RC2.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal