Szavazás

Evo, Flak88 vagy egyedi mód?

Összes szavazó: 25

Szerző Téma: Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!  (Megtekintve 13291 alkalommal)

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Dátum: 2013. Április 14. - 12:39:36 »
+2
Hali
Szerverrel kapcsolatos infók:
\"2vsq2s2.jpg\"
Spoiler for Régi Header kép:
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/110912/FreelancerLogo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
Játék: Freelancer
Szervernév: Az ismeretlen frakció
IP: Mivel a hivatalos szerverkeresõ 4 éve halott és magyar host nincs hozzá így Hamachis.
Fent lévõ modok/pluginek: Csak FLHook (Fejlesztett admin panel)
Reputációk: Nullázott (Eredetileg törvénytisztelõ, tehát jóban a rendvédelmi erõkkel és rosszban a kalóz frakciókkal.)
Átlag ping: 20   (Microsoft fejlesztés, szóval hihetetlenül optimalizált és minimál lag. Mivel nem mai játék, gyakorlatilag minden gépen elfut. Nincs rosszabb grafikája, mint a San andreasnak.)
Játékkal kapcsolatos infók:
Kezdõ verda/pénz: Starfilier/2000
Spawnhely: Planet Manhattan
Max karakter/játékos: 2 (Ha többet csinálsz akkor a legerõsebb karaktert törlöm és mindkét karaktered pénzét nullázom.)
Világ méret (Rendszerek száma): 90+ (Egy rendszeren keresztül menni \"Sztrádákkal\" 5-15 perc. Anélkül 3-5 óra!)
Nemzetek: 5 (Liberty /U.S.A./, Rheinland /Németek/, Kusari /Japánok/, Bretonia /Britek/, Independants /Függetlenek/)
Frakciók: 60+ (A különféle kalózok, kereskedelmi vállalatok, biztonsági erõktõl az illegális szervezeteken át a független rendszerekig.)
Szabályok:
- PvP csak New York rendszeren kívül, ha mindkét félnek jobb hajója van Starfiliernél.
- Külsõ mod, Cheat, Hack, Third party használata tilos. Azonnali Network ID ban! (Tehát sem a dinamikus IP, sem az új account csinálás nem ment meg, mert a játékod Network ID-jét banolom /A géped neve, az IP címed, a játékod serialja és a lakhelyed alapján generálja a játék és beleég a Registrydbe, szóval a reinstall sem ment meg.)
- Tiszteld a játékostársaidat.
Mivel egyfajta RP egy csipet (T)DM-el a játék (Tisztelet rendszer (NPC-kkel is), hajó/fegyverzet/raktér fejlõdés, PvP, PvNPC, Banda rendszer, Quest rendszer, Playerek közti átverés biztos trade rendszer és még ezer más.) így a normális viselkedést elvárom. Hogy milyen életmódot élsz, az kizárólag rajtad múlik, de még NPC-kkel szemben is számolj a következményekkel.
Reputáció nullázást csak két alkalommal kérhetsz!
A kezdõket természetesen segítem.
Moderátor/Admin felvétel van!
Általam elkövetett módosítások (Régi konfig fájl. Újra kell írnom):
- Megnövelt kezdõ pénz (2000-rõl 10.000-re)
- Módosított Reputáció (Nem írom le részletesen, de annyi, hogy mindenki semleges veled eleinte.)
- Módosított Spawn hely (Planet Manhattan-rõl  West Point katonai Akadémia).
- Jobban fizetõ küldetések.
- Ha NAGY bajban vagy és egy frakcióval minimum 90% a barátságod és van arra felé területük akkor jönnek erõsítés gyanánt segíteni.
- Veszélyesebbek/Hosszabbak a jól fizetõ kereskedelmi útvonalak.
- Gyengítettem a 3 TOP hajón.
- PvP letiltása NY rendszerben
- Több random esemény
- Pár meglepi
Tervezett módosítások:
- Még több random esemény
- Kezdõhajó lecserélése Starfilierrõl Patriotra
- Új csillagrendszer SA-MP System néven, megjelenítve a leghíresebb szervereket.
- Még várok ötleteket
A játék terméktámogatása tavaly elõtt megszûnt, tehát a megosztása nem minõsül Wareznek. Ennek ellenére a jogi viták elkerülése érdekében az ez irányú kéréseket PM-ben intézem. Ha ezzel kapcsolatos (vagy bármi egyéb) kérdésed/kérésed van, akkor PMben vagy skypen szívesen válaszolok.
Elindult a fórumunk. Kattintsatok -----> IDE <----- a megtekintéshez!
A régi témája Youtube videókkal itt található:
http://sampforum.hu/index.php?topic=15272.msg174408#msg174408
 
----------------------------------------Ajánlott Letöltések-----------------------------------
 
A saját munkáimat az eredeti 1.0-os, magyarítás nélküli verzióhoz igazítottam.
Az elsõ Patch (NEM FLMM kompatibilis! Readme.txt-t olvassatok. Nem viccbõl írtam.)
http://data.hu/get/6453845/patchv1.rar
Az összes beállítható frakció és kapcsolati rendszere (De ennél jóval több van):
http://data.hu/get/6443755/Frakciok.xls
Freelancer Mod Manager. SEMMIT ne kapcsoljatok be azon kívül amit mondok, vagy helyrehozhatatlanul tönkre tehetitek a játékot!
http://www.moddb.com/games/freelancer/downloads/freelancer-mod-manager-131
\'Egyedi\' hajtómû (A mód a \"Motortuning\" nevet kapta) BÉTA!:
http://data.hu/get/6451260/motor.flmod (Az Anti-cheat néha kidob miatta.)
Kísérleti jelleggel az Evolutions 1.28 moddal futunk tovább, amit itt érhettek el:
http://the-starport.net/freelancer/download/singlefile.php?cid=8&lid=42
A mód futtatásáhot a Mod manager 1.3-as vagy magasabb verziószámú változatára van szükség!
Tõlem megszokott módon belepiszkáltam. Minden lehetséges bugért én vagyok a felelõs. :D
Vegyétek figyelembe, hogy minden Frakciónak és \"Országnak\" vannak törvényei, amik a játékosokra is kiterjednek.
Ebbõl ered, hogy ha beléptek egy frakcióhoz, akkor annak a törvényeit kell követnetek (mégha ez PvP-vel is jár).
A lista arról, hogy a rendvédelmi erõk milyen esetben alkalmazhatnak külön indok nélkül is erõszakot:
Spoiler for Bounty Hunters:
Elég speciális. Megegyezik a területileg illetékes rendvédelmisekével, kivéve, ha a túloldal felbérel. Egyéb esetben (civilizált ûrön kívül, illetve \"ahol senki sem látja\") saját belátása szerint.
Csempészet:
Elsõ sorban felszólítás az árú kidobására. Amennyiben nem (megfelelõen) reagál, engedélyezett a fegyverhasználat.
Hol, mi minõsül csempész árúnak:
Spoiler for Liberty Rendvédelem:
Drogcsempészésért, Régiségkereskedelemért, egyéb illegális termék behozataláért, rablásért.
Spoiler for Rheinland Rendvédelem:
Bármi, ami Libertybõl vagy Kusariból jön.
Spoiler for Breton Rendvédelem:
Csak az illegális tartalmakért illetve esetenként fegyverekért.
Spoiler for Kusari Rendvédelem:
Minden import árú csempészettnek minõsül.
Spoiler for Kalóz frakciók:
Bárkit szabadon megtámadhatnak, de egyedül kerülniük kell a rendvédelmi õrjáratokat.
Ha valaki nem követi a frakciójának megadottakat, Adminként akkor sem avatkozom bele. (Esetleg annyira, hogy az ellentétes erõkkel lejjebb tekerem a kapcsolatát. Vadásszanak rá, ha meglátják. :D)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 13. - 12:08:06 írta James_Raynor »

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #1 Dátum: 2013. Április 14. - 14:38:58 »
0
én jönnék, de kérdés : ebbe a játékba csak repülni lehet? ( gyalog menni nem? )
de mindent leszámítva, indiom az u torrentet .P

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #2 Dátum: 2013. Április 14. - 14:42:52 »
0
Idézetet írta: vargabalint98 date=1365943138\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
én jönnék, de kérdés : ebbe a játékba csak repülni lehet? ( gyalog menni nem? )
de mindent leszámítva, indiom az u torrentet .P
 
Nem mindegyik torrent generál network ID-t, anélkül meg nem lehet netre menni.
PirateBay Freelancer_NO.CD.KEY.NEEDED ez igen. Direkt nem linket adok.
Hát relatív. Maradjunk annyiban, hogy lehet, mert a bárokban, üzletekben gyalog vagy lényegében.

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #3 Dátum: 2013. Április 14. - 14:57:17 »
0
Mikor fog kb indulni?

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #4 Dátum: 2013. Április 14. - 15:07:20 »
0
Idézetet írta: vargabalint98 date=1365944237\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mikor fog kb indulni?
 
Most állítottam le két perce. Csak belövöm az admin panelt és indítom is megint. Hamachi szoba: MagyarFL

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #5 Dátum: 2013. Április 14. - 15:32:06 »
0
még 20 p. akkor felteszem és megyek is :D

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #6 Dátum: 2013. Április 14. - 17:47:08 »
0
NA fut rendesen. Az NPC-k interaktívak. Ha kom-csatornát nyitsz rájuk, akkor reagálnak az alapján, hogy melyik frakcióban milyen szerepet töltenek be és milyen viszonyban vagy velük.
Példának okáért a kereskedõk közlik, hogy honnan hová mennek és mit szállítanak, míg a katonai egységek csak annyit kötnek az orrodra, hogy \"We are on mission! Any other information is classified!\" vagy \"We are on patrol, around X, Y. Final destination is Z.\"
Ha tovább nyitogatod a csatornákat rájuk, akkor hajlamosak dühbe gurulni és nem-is-olyan-nagyon burkoltan anyázni. :D
Az itteni és a SA-s NPC-k intelligenciája között akkora a különbség, mint OKOSKA és Kasparov között.
Mágus vagyok. Az átlag ping Skype és Utorrent mellett 5. :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Április 14. - 17:57:34 írta James_Raynor »

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #7 Dátum: 2013. Április 14. - 18:38:52 »
0
Lehet hogy késõbb felcuppanok a szerverre. :D

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #8 Dátum: 2013. Április 14. - 18:41:02 »
0
Idézetet írta: nagynorbi date=1365957532\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Lehet hogy késõbb felcuppanok a szerverre. :D
 
Ha addig nem sikerül kirobbantanom egy Liberty/Breton háborút akkor oké. :D

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #9 Dátum: 2013. Április 14. - 20:55:02 »
0
Na akkor gyorsan leszedem...

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #10 Dátum: 2013. Április 14. - 22:11:36 »
+1
Voltam fent, jól elvoltunk. :D
Mindenkinek ajánlom a játékot/szervert.

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #11 Dátum: 2013. Április 14. - 22:15:09 »
0
Ha a hama szoba tele lesz, nyitok újat.
Faszányos volt, amikor 4-en (Krook, CyzZ, Kick és jómagam) egy partyba irtottuk a galád, gonosz Junkerst (Ez milyen ócska lehet magyarítással. Kukázók? xD).
Kick a végén jött rá, hogy Lv4+os emberek ellen az alap légyriogató vízipisztollyal nem sokat ér. :D

Nem elérhető rewan

  • 960
    • Profil megtekintése
Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #12 Dátum: 2013. Április 14. - 22:24:58 »
0
Leszedem, alapjáraton nem szeretem az ûrben játszódó játékokat, de teszek vele egy próbát.
Gépigényérõl olvastam, hogy elég neki 16Mb-os kártya, nem tudja valaki véletlenül,
hogy egy Voodoo 3 2000 16Mb kártyával (normálisan) megy-e?
Ha menne, lehet inkább a \"retro-gamer\" gépen tolnám :D

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #13 Dátum: 2013. Április 14. - 23:35:31 »
0
Idézetet írta: rewan date=1365971098\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Leszedem, alapjáraton nem szeretem az ûrben játszódó játékokat, de teszek vele egy próbát.
Gépigényérõl olvastam, hogy elég neki 16Mb-os kártya, nem tudja valaki véletlenül,
hogy egy Voodoo 3 2000 16Mb kártyával (normálisan) megy-e?
Ha menne, lehet inkább a \"retro-gamer\" gépen tolnám :D
 
Az ini fájlban jegyzik a driverét, szóval igen... Bár az MX 440-é is benne van, mégis ismeretlen kártya néven fut a játékban. xD

Újra fut a Freelancer: Az Ismeretlen Régió!
« Válasz #14 Dátum: 2013. Április 15. - 06:35:58 »
0
Idézetet írta: James_Raynor date=1365975331\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Leszedem, alapjáraton nem szeretem az ûrben játszódó játékokat, de teszek vele egy próbát.
Gépigényérõl olvastam, hogy elég neki 16Mb-os kártya, nem tudja valaki véletlenül,
hogy egy Voodoo 3 2000 16Mb kártyával (normálisan) megy-e?
Ha menne, lehet inkább a \"retro-gamer\" gépen tolnám :D
 
Az ini fájlban jegyzik a driverét, szóval igen... Bár az MX 440-é is benne van, mégis ismeretlen kártya néven fut a játékban. xD
 
[/quote]
Nekem HD4200ra írta ki h ismeretlen, és vagy 20x kérdezte meg játék elején, hogy használok-e DX78et, vagy hogy elindítom-e ezzel a configgal..
A korához képest, és hogy nem egy karakterrel mászkálós játék, a karakterek jobban megvannak benne csinálva, mint akár a GTA SA-ban.. (kezet nézve például, megvannak az ujjai, és nem egyben xD)
Ha mûködésre bírom a hámácsit, akkor megyek én is. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal