Szerző Téma: Seedelés hogyan?  (Megtekintve 12487 alkalommal)

Seedelés hogyan?
« Dátum: 2013. Március 22. - 10:55:36 »
0
Sziasztok! Kaptam egy meghívót ncore -ra és tudom hogy õk nagyon komolyan veszik a seedelést már voltam / vagyok is ilyen oldalakon van ahol 400+ fel és le töltésem is van de sajnos nem tudom hogy tudnám ezt hasznosabbá tenni mivel kb 10 bõl 1 torrent kezd fel feltölteni ami engem kicsit idegesít eltudnátok mondani valami biztos módot a feltöltésre? köszi elõre is!

Seedelés hogyan?
« Válasz #1 Dátum: 2013. Március 22. - 11:20:29 »
0
Értelmes torrent oldalakon már nem seed aránypárt adnak meg (Mert ha senki sem tölti le akkor abüdös életben nem fogsz te sem feltölteni), hanem óraszámot. Pl.: Deathknighton úgy volt megadva, hogy 24 órát kell visszaseedelned.
Mindig annyi letöltõ torrented lehet, amennyi már befejezte a 24 óráját és még mindig seedben van.

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #2 Dátum: 2013. Március 22. - 11:21:29 »
0
ne aggódj attól független tölti vissza hogy nem írja

Nem elérhető Keller

  • 1134
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #3 Dátum: 2013. Március 22. - 13:28:40 »
0
Ncorenál 48 órát bennehagyod a kliensbe és kész.

Nem elérhető JackBronson

  • 1499
  • ??
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #4 Dátum: 2013. Március 22. - 13:31:50 »
0
Ja és mivan akkor ha mondjuk elkezdek egy filmet letölteni de mondjuk 20 % nál abba hagyom és kitörlöm de nem töltöttem le. Vagyis nem fejeszte be a letöltést de ott irja ohgy töltsek vissza 40 órát

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #5 Dátum: 2013. Március 22. - 13:42:05 »
0
Idézetet írta: JaCk date=1363955510\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"35151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ja és mivan akkor ha mondjuk elkezdek egy filmet letölteni de mondjuk 20 % nál abba hagyom és kitörlöm de nem töltöttem le. Vagyis nem fejeszte be a letöltést de ott irja ohgy töltsek vissza 40 órát
 
Ha abbahagyod \"stopped\"-et ír nem?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 22. - 13:45:35 írta Bendor »

Nem elérhető Keller

  • 1134
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #6 Dátum: 2013. Március 22. - 13:57:01 »
+1
Hát, akkor lesz egy hit\'n\'runod amibõl a rangodtól függõen 5 vagy 10 lehet havonta.

Nem elérhető ClarK!

  • 409
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #7 Dátum: 2013. Március 24. - 22:17:47 »
0
Idézetet írta: JaCk date=1363955510\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"35151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ja és mivan akkor ha mondjuk elkezdek egy filmet letölteni de mondjuk 20 % nál abba hagyom és kitörlöm de nem töltöttem le. Vagyis nem fejeszte be a letöltést de ott irja ohgy töltsek vissza 40 órát
 
Akkor az van hogy lesz annyi eszed hit\'n\'run után hogy olyat kezdesz el letölteni amit tényleg letöltesz.

Seedelés hogyan?
« Válasz #8 Dátum: 2013. Március 24. - 22:39:50 »
0
Emberek, most ne nézzetek köcsögnek (bár néha az vagyok :P), de ami kérdést eddig itt láttam, az mind megvan válaszolva az nCore wikijében. (https://ncore.cc/wiki.php)
Az elején még én is kb így voltam, de átolvastam az egészet (nem túl hosszú) és minden \"kitisztult\" :D
Különösen javaslom a kérdések alapján ezt: https://ncore.cc/wiki.php?action=read&id=609
Le van írva minden, pl:
Idézetet írta: JaCk date=1363955510\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"35151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ja és mivan akkor ha mondjuk elkezdek egy filmet letölteni de mondjuk 20 % nál abba hagyom és kitörlöm de nem töltöttem le. Vagyis nem fejeszte be a letöltést de ott irja ohgy töltsek vissza 40 órát
 
5% és 200MB felett a letöltött adatmennyiséget vissza is kell tölteni. Ha törlöd akkor hit\'n\'run, amúgy 48 óra :D
Amúgy nem kell félni a hit\'n\'runtól. 1.0-es arány eddig nekem alig jött össze, még sincs egy hit\'n\'runom se, mert a 48 óra seedet teljesítettem. (Amúgy akinek ez is netszes net miatt, az kicsit tud csalni, ugyanis két tracker frissítés közben átlag 40perc telik el. Ha ezt figyeled, akkor a kettõ között stoppolod, és a pinged is stabilizálódik).

Nem elérhető ClarK!

  • 409
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #9 Dátum: 2013. Március 24. - 23:31:58 »
0
Idézetet írta: Vektor date=1364161190\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"35151\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Emberek, most ne nézzetek köcsögnek (bár néha az vagyok :P), de ami kérdést eddig itt láttam, az mind megvan válaszolva az nCore wikijében. (https://ncore.cc/wiki.php)
Az elején még én is kb így voltam, de átolvastam az egészet (nem túl hosszú) és minden \"kitisztult\" :D
Különösen javaslom a kérdések alapján ezt: https://ncore.cc/wiki.php?action=read&id=609
Le van írva minden, pl:

Ja és mivan akkor ha mondjuk elkezdek egy filmet letölteni de mondjuk 20 % nál abba hagyom és kitörlöm de nem töltöttem le. Vagyis nem fejeszte be a letöltést de ott irja ohgy töltsek vissza 40 órát
 
5% és 200MB felett a letöltött adatmennyiséget vissza is kell tölteni. Ha törlöd akkor hit\'n\'run, amúgy 48 óra :D
Amúgy nem kell félni a hit\'n\'runtól. 1.0-es arány eddig nekem alig jött össze, még sincs egy hit\'n\'runom se, mert a 48 óra seedet teljesítettem. (Amúgy akinek ez is netszes net miatt, az kicsit tud csalni, ugyanis két tracker frissítés közben átlag 40perc telik el. Ha ezt figyeled, akkor a kettõ között stoppolod, és a pinged is stabilizálódik).
 
[/quote]
Legtöbben arra is lusták h a szabályzatot elolvassák, igaz én is de nem is érdekelt eddig anélkül is rájön az ember hogy mit kell csinálni egy torrent oldalon vagyis már aki.
Akinek netszes a net (1-3 mb/s) annak az is elég ha beállítja 1-20 kb/s-re torrentbe a feltöltési sebességet. Én 20 mb/s -es nettel mindig 80 kb/s-re állítom a feltöltést.

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
Seedelés hogyan?
« Válasz #10 Dátum: 2013. Március 25. - 16:26:24 »
0
nekem amúgy ncore ra nem nagyon akar seedelni  :(

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal