Szerző Téma: 1-2 kérdés  (Megtekintve 1735 alkalommal)

1-2 kérdés
« Dátum: 2013. Március 14. - 23:24:50 »
0
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem, például hogy nem e tud valaki valami arról, miért van az nálam, hogy csatlakozok BÁRMILYEN szerverre a Join-nál kilép a játékból ( 0.1 RC2 ) rc1-ben nem lépett ki, de viszont, ha saját szerveremre lépek fel nem dob ki, csak ha esetleg leállítom a szervert, disconnectel visszadob a fõmenübe és ott dob ki?
Második kérdésem, hogy még körülbelül egy évvel ezelõtt elkezdtem szerkeszteni egy GTA IV-MP-s fórumot, és törölték, nem e tudtok olyan fórumot ami ingyenes és biztonságos?^^

Nem elérhető [sdc]skyline

  • 1333
  • ςκyΙιηε
    • Profil megtekintése
1-2 kérdés
« Válasz #1 Dátum: 2013. Március 15. - 22:46:01 »
0
Erre:
 
Idézetet írta: anorennia date=1363299890\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"34886\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Második kérdésem, hogy még körülbelül egy évvel ezelõtt elkezdtem szerkeszteni egy GTA IV-MP-s fórumot, és törölték, nem e tudtok olyan fórumot ami ingyenes és biztonságos?^^
 
ott az SMF (Simple Machine Forum) és tárhelyet hozzá a tarhely.biz -et ajánlom, én is ott vagyok, egy Haladó csomag 500FT/hó.
E: Most néztem ha ingyenes, kell ugyan úgy SMF, csak találj egy normális ingyenes tárhely szolgáltatót, MYSQL -el, pl.: atw.hu (Régen hibás volt rajta az SMF, most már azt mondják jó), uw.hu, meg keresgélj.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 15. - 22:47:58 írta ςκyΙιηε »

1-2 kérdés
« Válasz #2 Dátum: 2013. Március 17. - 17:12:06 »
0
Köszönöm, pm-ben tudnál segíteni atw sql-ven, mert a db-t fektöltöm minden, de nem tom ”elindítani”

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal