Szerző Téma: Találkozó?!  (Megtekintve 2041 alkalommal)

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Dátum: 2012. November 21. - 21:52:36 »
0
Oly mód marhára unatkozom, hogy felvetném a témát.
Benne lenne valaki egy SF találkozóban ? Idõsebb réteget kérdezem ( Személyem a huszadik életévét fogja tölteni ), nem azért mert h lenézem hogy fiatalabb, csak tudom h nem fogják sehova se elengedni. Ezért kérdezem az idõsebb réteget, h valaki valami ?! Nyugodtan lehet tele offolni a témát, azért a warnt nem én fogom kapni.

Nem elérhető Keller

  • 1134
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #1 Dátum: 2012. November 21. - 22:02:17 »
0
Volt már kísérlet erre.

Találkozó?!
« Válasz #2 Dátum: 2012. November 21. - 22:09:55 »
0
Volt már felvetés, semmi nem lett belõle.
Mivel lassan jön a világvége, én bennelennék, még mindig. :\'E

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #3 Dátum: 2012. November 21. - 22:11:51 »
+1
Ha lesz és megyek akkor játszhatok Admint?
és ha valaki rossz, vagy trollkodik azt kitilthatom?
csak viccelek  :D benne lennék de 10 fõvel nem hiszem hogy sok értelme lenne.  :confused:

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #4 Dátum: 2012. November 21. - 22:17:14 »
+1
5000-ren sem lenne jó.. Fõleg nyui,Stuntzor,BlackJack társaságában  :(

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #5 Dátum: 2012. November 21. - 22:18:16 »
0
Én meg úgy gondoltam h 10 fõ alatt is akár. Nem muszáj szólnia ennek a tömegrõl.. Csak mondjuk nem karácsony hónapjára terveznénk. :) Ha nem közös megegyezés alapján, pl: Mi lenne az ideális hely ?

Találkozó?!
« Válasz #6 Dátum: 2012. November 21. - 23:00:10 »
0
Ha Budapesten lenne, vagy a közelében, az nekem tökéletes lenne. Viszont a fórumozók nagy része vidéken él, viszonylag távol egymástól. Nekem pl. Egy IRL ismerõsöm sincs, aki ismerné az oldalt.

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #7 Dátum: 2012. November 21. - 23:01:35 »
0
Én is vidéki vagyok, de sztem budapest tökéletes lenne.

Találkozó?!
« Válasz #8 Dátum: 2012. November 21. - 23:03:47 »
0
Idézetet írta: nagynorbi date=1353535210\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"30103\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha Budapesten lenne, vagy a közelében, az nekem tökéletes lenne. Viszont a fórumozók nagy része vidéken él, viszonylag távol egymástól. Nekem pl. Egy IRL ismerõsöm sincs, aki ismerné az oldalt.
 
Vidéken élek (40 km a fûvárosból) és van egy IRL és egy majdnem-IRL ismerõsöm a fórumról.
Budapest egy élhetõ lehetõség lenne.
Ki mondta, hogy tömeg? Ha a kemény maggal zörrennénk össze 6-7en az is jó. :D
Más a kép, ha 18+-osok vannak és beülünk valahova sörözni vagy, ha vegyes és mindenki józan marad.

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #9 Dátum: 2012. November 21. - 23:06:47 »
0
Idézetet írta: James_Raynor date=1353535427\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"30103\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Ha Budapesten lenne, vagy a közelében, az nekem tökéletes lenne. Viszont a fórumozók nagy része vidéken él, viszonylag távol egymástól. Nekem pl. Egy IRL ismerõsöm sincs, aki ismerné az oldalt.
 
Vidéken élek (40 km a fûvárosból) és van egy IRL és egy majdnem-IRL ismerõsöm a fórumról.
Budapest egy élhetõ lehetõség lenne.
Ki mondta, hogy tömeg? Ha a kemény maggal zörrennénk össze 6-7en az is jó. :D
Más a kép, ha 18+-osok vannak és beülünk valahova sörözni vagy, ha vegyes és mindenki józan marad.
 
[/quote]
Adom, csak közös idõpont kéne.

Találkozó?!
« Válasz #10 Dátum: 2012. November 21. - 23:08:05 »
0
Két ünnnep közt? Az értelmes ember akkor szabit vesz ki, a diákoknak meg szünet.

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #11 Dátum: 2012. November 21. - 23:12:56 »
0
Véleményem szerint két szünet között esélytelen, tapasztalat h az a kifogás hónapja. Inkább ünnepek után egy hétvége.

Találkozó?!
« Válasz #12 Dátum: 2012. November 21. - 23:17:28 »
0
EZ volt az elõzõ találkozó problémája is... Ki kéne bökni egy adott napot. Sooner is better.

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #13 Dátum: 2012. November 21. - 23:20:32 »
0
Várjunk szerintem még pár ember hozzászól, én is dolgozók már, de van ugye a szabadnap vagy a betegszabadság lehetõsége, egyiket se szívesen verem el, de ez egyébként jó ki szórakozás lenne. :D Megismerni IRL az itteni embereket, és ne haragudjon senki, de pont ezért mondtam az idõsebb réteget.

Nem elérhető Lömpi

  • 1257
    • Profil megtekintése
Találkozó?!
« Válasz #14 Dátum: 2012. November 22. - 05:20:00 »
0
Hát ha nem decemberbe hanem pl januárba lenne, simán belemennék.. igaz 175 km.. de mar megszoktam.. sokat jartam barátnõmhöz..  de az mar tegnap megszünt létezni szakitottunk igy hat. ezzel az indokkal kell felemenjek hahaha :DD de tenyleg csak január.. mert nagyonnincs szabad idõ.. bár.. január amugymég az is lehet h kissé hideg lenne egy két embernek.. bár kocsmában azért nemlehetolyan hideg:$$$$

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal