Szerző Téma: Flash  (Megtekintve 2618 alkalommal)

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Flash
« Dátum: 2012. Október 27. - 21:05:44 »
+4
Üdvözletem!
Ha már mindenki bemutatkozik, akkor én is.  :whistle:
Nos, engem Munkácsi Kristóf-nak hívnak, és 95-ben születtem, Budapest-en!
Jelenleg a Mándy Iván szakközépiskola, és speciális szakiskolába járok, szakács tanulóként.
19 éves vagyok egészen November 9.-éig
Sport: Úszás edzésekre járok, a gerincferdülésnek köszönhetően, bár az elején nagyon nem tetszett a dolog mivel nem ismertem senkit ott, béna voltam stb.. :/ de teltek-múltak az idők, és megismertem őket, az edzõt is, jött még pár lány is... :$
Szabadidőmbe bringázok, TV, Gép, Kutya stb..
Na ennyi lenne a való életről.
SA:MP-os \"életem\":
Nos, Flash-nek hívnak, körülbelül 5 éve \"foglalkozom\" a GTA-val.
Régen a Stunt-okat toltam a haverjaimmal, és késõbb kezdtem el driftelni, de ma már egyiket se csinálom, nem tudom miért.. talán lusta vagyok.
Na semmivel se foglalkoztam, így jöhetett a \"Cheat\"-es korszak, de nem tartott sokáig, mert azt is meguntam. xd
Régen a 2 kedvenc szeróm volt a PDSS és a Desert Stunt szerver, de ma már csak az egyik üzemel és hát sokat változott.
Amikor Drifteltem, akkor az [RDS] klánal kezdtük, el a karriert, az egyik haverommal, és késõbb [LcD] lett belõle. Hát eléggé jól ment a klán.. egyre többen lettünk, jó volt a hangulat, rengetek drift videót készítettünk, saját festéseket kreáltunk elegyünkre. Ott még XziBit, és DJ_ElectrO volt a nevem, és mienk volt a klán XaeRo-val. Egyre jobban éreztük a \"pörgést\", és valami oknál fogva, egyre romlott az összhang, keveset jártunk a szeróra (Mad Wheels Stunts), és egyre inaktívabb volt mindenki, míg végül szét nem oszlott a klán. Na amikor már szétoszlott a klán én, elkezdtem tanulni a szerver készítését, és csináltam egy gyengébb szervert [DmG], ahol alapítottam 1 régi volt LcD-s klántagommal egy Drift klánt, de sajnos az se tartott sokáig, bár elég híres lett az is.
Nah amikor már szétoszlott a DmG is, elkezdtem foglalkozni a stunt-al, és folytattam a szerver készítés tanulását is.
Na egyszer csak egyre jobban ment a scriptelés, mapolás, és csináltam egy akkor korszakhoz képest egy jó szervert, ami elég jól beindult, DmG néven futott! Napi szinten 5-20 játékos volt rajta, végül a rekord 47-re sikeredett, amire büszke vagyok.
Késõbb meguntam a DmG nevet és átváltoztattam \'DsW\'-re (Drift stunt World). Ami 30 férõhelyes volt, és ott is megvolt a 30/30 player, amire szintén büszke voltam, és jó érzés volt. ;)
A múltamról ennyi kb elég is, és most rátérnék a jelenlegi (álláspontomra :hmmm:).
Jelenleg készülõben van egy Fun szerver ami felülmúlja az eddigi szervereimet.
Még mindig tanulom a scriptelést, és elég sûrûn mapolok, de a mapolás jobban megy mint a script.
1-2 munkám amit feltöltöttem sampforumra:
Scriptek: http://sampforum.hu/index.php?page=scripts&to=&by=Flash&sn=
Mapok: http://sampforum.hu/index.php?page=scripts&to=maps&by=Flash&sn=
Nos elkezdtem MTA DM-eken vinni a pályákat, és nemsokára én is belefogok kezdeni egy ilyen remekmûbe, mert már van annyi tapasztalatom, hogy belefogjak egy MTA DM pálya megalkotásához, melynek neve: [DM]Flash Vol. 1 - Adrenalin lesz.
Jelenleg egy készülõ szervernek és a saját szerveremnek mapolok, és nem is nagyon tervezek máshova, max ha nem \"netes\" szerver lesz az.
Akiket  bírok sampforumon: Mike., Pedró, BoOy, ZzzzZ, Draven, Epsilon, Jackob, Striker, Bendor, Stuntzor, és még sokan mások. :)
Ennyi lenne a mesébõl, aki több információt szeretne tudni rólam, az írjon PÜ-t vagy commenteljen.
Üdv: Flash
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 19. - 00:49:09 írta Flash »

Flash
« Válasz #1 Dátum: 2012. Október 27. - 21:24:48 »
0
Üdvözöllek :D

Nem elérhető Mike.

  • 720
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #2 Dátum: 2012. Október 27. - 21:58:34 »
0
Köszi. <3

Nem elérhető shadee

  • 1073
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #3 Dátum: 2012. Október 28. - 02:08:59 »
0
jó fórumozást.

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #4 Dátum: 2012. Október 28. - 07:18:58 »
0
Csáó :D
 
Idézetet írta: Flash date=1351364744\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"29108\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akiket  bírok sampforumon: Mike., Pedró, BoOy, ZzzzZ, Draven, Epsilon, Jackob, Striker, és még sokan mások. :)
 
:(

Rammstein

  • Vendég
Flash
« Válasz #5 Dátum: 2012. Október 28. - 10:45:27 »
0
Idézetet írta: Bendor date=1351405138\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"29108\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Akiket  bírok sampforumon: Mike., Pedró, BoOy, ZzzzZ, Draven, Epsilon, Jackob, Striker, és még sokan mások. :)
 
:-[
 
[/quote]

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #6 Dátum: 2012. Október 28. - 11:33:14 »
0
Hali.

Nem elérhető instant

  • 2778
  • ZzzzzZ
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #7 Dátum: 2012. Október 28. - 11:58:53 »
0
like a bitch ass :D
Ty a megemlitést .
Üdv.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #8 Dátum: 2012. Október 28. - 12:57:06 »
0
Köszi mindenkinek, ja és a hiányzó spanok hozzáfûzve, és sorry.  :(

Flash
« Válasz #9 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 14:16:13 »
0
Isten hozott! :)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #10 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 23:11:02 »
0
úristen de elavult szar bemutatkozás :D
köszi
E: holnap frissítem az egészet. (azaz ma)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 19. - 00:51:14 írta Flash »

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #11 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 00:16:57 »
0
95-ben születtél, 16 éves vagy. Taníts  :D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Flash
« Válasz #12 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 00:21:09 »
0
IQ teszten átment kedves szőr Flash?

Flash
« Válasz #13 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 00:25:51 »
+1
Idézetet írta: Blaise date=1439936217\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"29108\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
95-ben születtél, 16 éves vagy. Taníts  :D
 
asszem neked már késő van:D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal