Szerző Téma: SA:MP ?  (Megtekintve 6874 alkalommal)

Nem elérhető Sheet

  • 1508
  • Támogató
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Dátum: 2012. Október 09. - 13:14:42 »
0
Van kilátásban új verzió?:D

Nem elérhető TryStar

  • 776
  • TryStar
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #1 Dátum: 2012. Október 09. - 14:47:29 »
0
Hát nem rég jött ki a 0.3e azaz hát megvan egy olyan 2 hónapja de szerintem hamarosan kész lesz (talán) a 0.3f vagy amit kitalálnak :D

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #2 Dátum: 2012. Október 09. - 15:17:06 »
+1
Szerintem már nem viszik tovább a 0.3-as verziót.
Valahogy karácsony környékére tippelem a 0.4-et, mert abban az idõszakban szoktak kijönni verziók.

Nem elérhető Dead

  • 2045
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #3 Dátum: 2012. Október 09. - 15:29:15 »
0
Jólenne pár ùjítás, de Ystee vel értek egyet :)

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #4 Dátum: 2012. Október 09. - 15:40:01 »
0
Ja meg jó lenne már ha többet lehetne módolni, mint mta-n, mivel sokan szerintem ezért unják meg a sampot, hogy semmi ujdonság stb.. Én is a 0.4a-ra tippelnék.
Lehetnének bugmentes, szép, kidolgozott objectek, amik mapolás közbe se bugolnak. (0.3c)

Nem elérhető .:Secur:.

  • 2430
  • GTA Hero
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #5 Dátum: 2012. Október 09. - 16:33:36 »
0
Karácsony!
Ezer százalék, mindig a party idejében szokott jönni és sokan váltanak is át az a baj... de hát annyi  :D
Ne váltsatok! xd gyertek a partyra xd

Nem elérhető TryStar

  • 776
  • TryStar
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #6 Dátum: 2012. Október 14. - 19:12:48 »
0
Ahogy Ystee mondta leeht abba hagyák és foglalkoznak inkább az MTA multival.
Esetleg valahogy át csalogassák sampról a playereket  :D
Hát karácsonykor kiváncsi leszek mi lessz belõle  :D

Nem elérhető Dead

  • 2045
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #7 Dátum: 2012. Október 15. - 14:47:54 »
0
megkéne venni \"\"\"\"\" a forráskódot és valahogy fejleszteni, hamár õk nem csínják :D

SA:MP ?
« Válasz #8 Dátum: 2012. Október 15. - 17:28:04 »
0
Idézetet írta: Dead date=1350305274\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"28416\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
megkéne venni \"\"\"\"\" a forráskódot és valahogy fejleszteni, hamár õk nem csínják :D
 
Ha te megtanulsz programozni minimum mint kylee vagy \'hogyishíjják\' megtapsollak! :) És nála minimum jobbnak kellene hogy legyél.

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #9 Dátum: 2012. Október 15. - 19:27:58 »
0
Idézetet írta: .Adamcha. date=1350314884\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"28416\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


megkéne venni \"\"\"\"\" a forráskódot és valahogy fejleszteni, hamár õk nem csínják :D
 
Ha te megtanulsz programozni minimum mint kylee vagy \'hogyishíjják\' megtapsollak! :) És nála minimum jobbnak kellene hogy legyél.
 
[/quote]
 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ha már így kitaláltad finanszírozhatnád :D

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #10 Dátum: 2012. Október 15. - 19:33:46 »
+2
Idézetet írta: .Adamcha. date=1350314884\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"28416\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


megkéne venni \"\"\"\"\" a forráskódot és valahogy fejleszteni, hamár õk nem csínják :D
 
Ha te megtanulsz programozni minimum mint kylee vagy \'hogyishíjják\' megtapsollak! :) És nála minimum jobbnak kellene hogy legyél.
 
[/quote]
Kye, vagy Kalcor.
De Õ sem olyan nagy szám, azért mert betesz 1(!) új dolgot keletkezik 10 új hiba.
Aki valamit is hozzátudna tenni az egészhez az Y_Less.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #11 Dátum: 2012. Október 16. - 16:58:25 »
0
Y_less -t ha már felhoztuk akkor leírom az én mondokámat is :D Szerintem már a készítõknek meg van nagyobb verzió is csak nem adják ki még szerintem mert nem szeretnék ha a samp -t minden ember abba hagynia.. :D Y_less az tényleg tudna írni valamit a módban hiszen a hív fórumon Beta Tester vagyis verzió + samp scripter/tesztelõ.  ;)

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #12 Dátum: 2012. Október 16. - 21:17:41 »
+1
Ne nagyon számítsatok új verzióra ebben az évben szerintem. Hiv. fórumon akkor úgy is valakinek eljárna róla a pofája és mindenki tudná az elõtt mielõtt bejelentenék, és komoly dolgokra ne is számítsatok. Megint lesz két három új dolog amin mindenki megint egy évig fog csámcsogni. ( Mint anno a dialogok )

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #13 Dátum: 2012. Október 16. - 21:33:45 »
+1
Idézetet írta: Draven date=1350415061\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"28416\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ne nagyon számítsatok új verzióra ebben az évben szerintem. Hiv. fórumon akkor úgy is valakinek eljárna róla a pofája és mindenki tudná az elõtt mielõtt bejelentenék, és komoly dolgokra ne is számítsatok. Megint lesz két három új dolog amin mindenki megint egy évig fog csámcsogni. ( Mint anno a dialogok )
 
Hihetetlen, de 6 év után valahogy úgy érzem hogy most valami nagyobb elõrelépés lesz  :rolleyes:

Nem elérhető Dead

  • 2045
    • Profil megtekintése
SA:MP ?
« Válasz #14 Dátum: 2012. Október 17. - 06:03:12 »
0
Idézetet írta: Csabesz date=1350416025\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"28416\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Ne nagyon számítsatok új verzióra ebben az évben szerintem. Hiv. fórumon akkor úgy is valakinek eljárna róla a pofája és mindenki tudná az elõtt mielõtt bejelentenék, és komoly dolgokra ne is számítsatok. Megint lesz két három új dolog amin mindenki megint egy évig fog csámcsogni. ( Mint anno a dialogok )
 
Hihetetlen, de 6 év után valahogy úgy érzem hogy most valami nagyobb elõrelépés lesz  :rolleyes:
 
[/quote]
Úgylegyen!:)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal