Szerző Téma: RusH.  (Megtekintve 5055 alkalommal)

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH.
« Dátum: 2012. Szeptember 11. - 21:09:22 »
+6
Bevezetõ
 


Helló, nos én is rászántam magam és bemutatkozok nektek. Szóval Kalocsay Máté vagyok, 15 éves és Erdélyben élek. Van egy kutyám Ralfi aki egy Cocker Spániel õ 4 éves most, nagyon aranyos és játékos kutya ( van, hogy túlságosan is  :D ). Szeretek sportolni a kosarazást és a focit hobbi szinten ûzöm és eljárogatok edzésekre, mivel benne vagyok az iskola Foci és Kosárlabda csapatába is így sokszor elfoglalt vagyok. Úgyszint szeretek haverekkel lenni, bulizni és hasonló dolgokat. Szeretem a zenét is, de csak hallgatni, mert nem valami jó a hangom, a Hip-Hop, Rap, PoP mûfajokat szeretem a legjobban, de persze elmegy egy-egy Rock, Metal és hasonlók. Vannak kedvenc filmeim és sorozataim is, inkább az akciófilmeket és a vígjátékokat szeretem, csak pár favorit: Project X, Halálos Iramban, Gagyi Mami, Die Hard, Miami Helyszínelõk. (egyenlõre ennyi jutott hirtelen eszembe, majd bõvítem)


Ismerkedésem a GTA San Andreassal / SA:MP-os \'Karrierem\'
 



Elõször amikor találkoztam a SA SinglePlayerével 11 éves lehettem, javába Counter Strikeoztam ( amit még most is csinálok ) amikor meglátgatott külföldrõl az unokatestvérem és ajándékba megkaptam tõle a GTA San Andreas DVD-ét, amit egybõl fel is raktam és elkezdtem játszani vele, nagyon megtetszett a játék és többször is végigvittem, ám amikor már megcsináltam négyszer-ötször kicsit meguntam, majd újra vissza álltam a CS 1.6-hoz. 12 évesen egy osztálytársam mutatta meg, hogy mi az a SA:MP amikor egyszer átjött hozzám. Ez a SA:MP nagyon megtetszett és újból átáltam a San Andreasra. Kezdetben külföldi Stuntokon / TDM-eken játszottam. Majd késõbb jött az úgymond \'áttörés\'  :D amikor ugyan az a haver aki megmutatta a SA:MP-ot átküldte egy magyar szerver IP-jét, LittleTownét. Na ott elkezdtem játszani de ez a Stuntos / TDM-es beütéssel, sokszor büntettek, sok hülyeséget is csináltam, ám belémnevelték ott a RolePlay alapjait, és tudtam mi az IC-OOC és egyebek amikre aztán lehetett építkezni. LittleTownon elvertem 300 óra+-t és tartottam egy nagyobb szünetet, majd egyszer amikor szerver után néztem megakadtam az éppen frissen nyílt LL-en. Mivel régen azt hittem magamról, hogy én vagyok az RP Császár felmentem egy lopott névvel Micheal Jeans-el aztán elkezdtem a játékot. Szépen lassan ahogy játszottam rájöttem, hogy g**i Nonos vagyok  ( Jöhetnek azok, hogy még mindíg  :D ) ezért segítséget kértem tapasztaltabbaktól és kaptam is ezért köszönet Indinek fõleg és LLRPG Old AdminTeamjének, és hála nekik fejlõdtem is sokat. Ezek után LL-en Legend megbízott bennem és én lettem Light Life Sherifje, ám az elsõ napon meg is öltek (pech  :whistle:, de most se bánom). Új karaktert kezdtem és újra folytattam a játékot. Szépen lassan ahogy múlt az idõ sok havert össze szedtem ott ( lentebb írok, majd róluk ) és a tulajok bizalmát elnyerve JBauer és Én moderátorok lettünk fórumon. Ebben az idõben ismerkedtem meg az MTA-val is és készítettem egy apró Map-ot LL-nek ami hosszabb ideig bent is volt. Ekkor jött el az a pillanat amikor már elértem a célom és nem volt miért kûzdjek így szépen lassan inaktív lettem. Posztom elveszítettem a Moderátori Rangommal eggyüt, inaktivitásom miatt. Ekkor jött el az, hogy meguntam a RolePlay-t és újból elkezdtem Stuntolni, Funolni, TDM-elni, ezért beírtam a SA:MP keresõbe azt, hogy \'[HuN]\' és elsõre a Nagy Magyar Stunt Szervert dobta ki. Felmentem nagyon megtetszett a szerver rögtön be is raktam a kedvencekhez és elkezdtem rajta intenzíven játszani. Mondhatom okosan játszottam, mivel szerintem én lettem a \'legfiatalabb\' Kezdõ Adminisztrátor 110 óra körül, ezért nagyon hálás vagyok Árpinak, mert megbízott bennem. Na hát megkaptam az Admini rangom és szépen lassan lépegettem fel a ranglistán. Most Fõadmin vagyok 450 óra környékén. A mai napig is itt töltöm az idõm. Eközben az idõ alatt \'néma kezdõ\' révén beregisztráltam ide, hogy elsajátítsam a Scriptelési Alapokat amiket még a mai napig is próbálok és annyira tetszett/ik a társaság, hogy végül én is aktívan be akartam kapcsolódni és segíteni ezért,  függvényeket fordítottam. A fórumon beszélgettem egy régi barátommal is akit még LL-rõl ismerek ( nevet direkt nem mondok  :D ) és segítek neki egy nagyon keveset amit tudok a projectjébe ami egész jól halad. Eközben RolePlay is felkért, hogy segítsek egy keveset neki is FootHills-ba,  amit remélem minél hamarabb megtehek  :)  ( mivel a gépem meghibásodott és most is javítják így csak ilyen kis szar szövegek mennek, nem is fut még egy CS 1.6 16 biten a GTA-m se megy  :confused: ). Nos, nagyjából el is értünk a jelenlhez, ez történt velem 3-4 év alatt, bár nem sok dolog és nem volt sok szerverem, de én olyan vagyok, hogy egynél maradok de azt sokáig.  :D Remélem még lesz rá idõm, hogy folytassam a SA:MP-ot és nem fogja elszívni a suli. Hát ennyi lenne az én kis \'karrierem\'  :D


Személyek és Kedvencek
 



Nos itt leírnám, hogy kik a haverok akiket megismertem az idõ során, akiket tisztelek, és akik szimpatikus, valamint a Kedvenc elõdókat, játékokat.  :)

Barátok

JBauer, Dzsorden, nagynorbi, Bence, UppeR, Scartee (Debora  :$), Legend, kurta999, [LM]Árpi, Benny89, $$David$$, Dead


Akiket tisztelek

Indi, Drake, ChuckNorris, Gentleman, kurta999, Bencee, <[£u$ta]>, UppeR


Akik Szimpatikusak

Attila, TrYp, BigTics, IXT, Zyzu, RolePlay, rhassi, nyui, James_Raynor


Kedvenc Elõadók

Hõsök, DSP, Barbárfivérek, Sub Bass Monster, Mentha, DJ Fresh, Wiz Khalifa, Snoop Dog (Meglepõ nemde?  ;D), Megan Nicole, Ludacris, Florida, Labirynth, 2Pac, Bob Marley, B.o.B, ColdPlay


Kedvenc Játékok

Counter Strike 1.6, NBA (bármelyik), FIFA (szintén), Need For Speed, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV és természetesen a first a:
SA:MP


Utószó
 



Nos, ez lett volna az én bemutatkozásom, remélem mindenkinek tetszett még fogom finomítani és a helyesírási hibák is ki lesznek hamarosan javítva, és folyamatosan frissítem is. Ha a Személyeknél valakit kihagytam elnézést, szóljatok és javítom is.  :D

Üdv SnooP!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 06. - 22:00:30 írta ScreaM »

RusH.
« Válasz #1 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 21:11:30 »
0


Én itt nem vagyok senki DE...
 
.... Üdv a klubban tesóó!!!
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #2 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 21:12:51 »
0


Mindenki ér valamit ;) Am ilyen hamar végig olvastad?
 
Köszönöm.  :)

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #3 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 21:58:11 »
0
Szevasz Michael.

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #4 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 22:41:47 »
0
Te loptad el a nevem? :D Örihari.
nembaj : D

RusH.
« Válasz #5 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 05:34:45 »
0
Köszöntelek a Fórumon!

Nem elérhető IXT

  • 2502
  • Steph Curry
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #6 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 06:45:58 »
0
További Jó fórumozást,és köszi a megemlítést  :D  <3

Nem elérhető instant

  • 2778
  • ZzzzzZ
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #7 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 07:14:38 »
0
További jó fórumozást :)
(Végig olvastam )

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #8 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 09:40:08 »
0
Tudtommal Kristófnak hívnak és nem Máténak.. Miért hazudsz a népnek, mint LL-en?

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #9 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 11:01:28 »
0
Idézetet írta: Rupert date=1347435608\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27589\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tudtommal Kristófnak hívnak és nem Máténak.. Miért hazudsz a népnek, mint LL-en?
 
  :o Ezt honnan szedted?
Amúgy köszönöm szépen mindenkinek.

RusH.
« Válasz #10 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 11:06:39 »
0
Idézetet írta: Rupert date=1347435608\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27589\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tudtommal Kristófnak hívnak és nem Máténak.. Miért hazudsz a népnek, mint LL-en?
 
Ez hogy jön ki???? :S

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #11 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 14:51:03 »
0

[2012.04.14. 16:01:28] JohnMcloadSkypeja kockaknak: na ja, és szerinted igaz?xDD
[2012.04.14. 16:01:46] Rupert: Komolyan hazudtál?
[2012.04.14. 16:01:53] JohnMcloadSkypeja kockaknak: Csak egy picit nagyon :D
 
[/quote]
Ez anno LL-admin korszakomban volt.
A Kristófot is te mondtad, azt már nem tudom hogy hol.
Amúgy bírlak.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #12 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 15:24:39 »
0
Idézetet írta: Rupert date=1347454263\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27589\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


[2012.04.14. 16:01:28] JohnMcloadSkypeja kockaknak: na ja, és szerinted igaz?xDD
[2012.04.14. 16:01:46] Rupert: Komolyan hazudtál?
[2012.04.14. 16:01:53] JohnMcloadSkypeja kockaknak: Csak egy picit nagyon :D
 
Ez anno LL-admin korszakomban volt.
A Kristófot is te mondtad, azt már nem tudom hogy hol.
Amúgy bírlak.
 
[/quote]
Én is bírlak  :D de itt egy szóval se írja azt, hogy én a nevemmel hazudtam volna, szóval ez elég alaptalan dolog, ezt bármire írhattam.
E: Mivel új gép nem tudom visszanézni mert valami olyat ír: Utolsó 7 nap és az is üres, szóval tényleg nem tudom mire írtam, de mint már mondtam bármire vonatkozhat.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 12. - 15:26:44 írta SnooP »

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #13 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 15:31:45 »
0
Asszem valami mappolásról volt szó, a Kristófot pedig nem tudom hol írtad, de lényegtelen. További jó fórumozgatást, ja, és scriptelést :D

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
RusH.
« Válasz #14 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 16:08:41 »
0
Tanusítom, hogy Máté.
Üdv.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal