Szerző Téma: [HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu  (Megtekintve 4272 alkalommal)

Nem elérhető petata

  • 667
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:13:02 »
0
\"logo2.1.png\"
 


[HuN]TeXas RPG [RELOADED]
\"The Home of RPG\"
Honlap: www.texasrpg.ucoz.net
TS3 IP: 91.82.101.22:9987 - Jelszó: asd123
Nyitás: Hamarosan ~ 1 hét múlva
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 09. - 18:17:03 írta petata »

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #1 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:15:27 »
0
Nekem személy szerint csak az a bajom hogy ucoz os a oldal és unalmas sablonos.

Nem elérhető Dead

  • 2045
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #2 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:16:53 »
0
sok sikert.



 minek az a RELOADED jelzõ? az olyan szíí copys.
E: BT: Else lehet olvasni ami oda van írva, ink atw.hu és SMF.. ha kell segítek benne(pm)

Nem elérhető rewan

  • 960
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #3 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:19:32 »
0
Már megint egy See-rõl összekapart banda akar RP-t nyitni...
Ráadásul a PDRP modjával :facepalm:
Hát, ha azt nézzük, GF-en is lehet RP-zni, valószínûleg fordítva is mûködik :D

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #4 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:26:06 »
0
Remélem Indi RP szabályit nem használjátok, mert ki**szok veletek :)
Attól, hogy a leírásban ott van Indi karakteralkotás szabálya, mi jogosít fel titeket, hogy használjátok? Nem Eps alkotta, hanem Indi!
Attól, hogy PDRP módjával toljátok, nem lesztek jobbak mint mi voltunk :D


Jah és tiszta BUG a mód, ezért sem kellett nekem, se Zharkonak :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 09. - 18:28:33 írta RolePlay »

Nem elérhető petata

  • 667
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #5 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:31:10 »
0
Idézetet írta: BigTics date=1347207327\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nekem személy szerint csak az a bajom hogy ucoz os a oldal és unalmas sablonos.
 
Egyelõre ez van (sajnos), ezzel kell megelégedni, amint megtanultam komolyabban komolyabb webprogramozást (folyamatban...), elkészítek egy oldalt a sunwelles domainre.
 

sok sikert.
minek az a RELOADED jelzõ? az olyan szíí copys.
E: BT: Else lehet olvasni ami oda van írva, ink atw.hu és SMF.. ha kell segítek benne(pm)
 
[/quote]
Köszi. A reloaded a mód miatt, mivel már felhasznált. De ha nagyon szúrja a szemeteket ki lehet venni. :D
btw. a betûtípust lehet változtatni, de köszönjük a felajánlást, ha úgy alakulna, megkeresünk!
 

Már megint egy See-rõl összekapart banda akar RP-t nyitni...
Ráadásul a PDRP modjával :facepalm:
Hát, ha azt nézzük, GF-en is lehet RP-zni, valószínûleg fordítva is mûködik :D
 
[/quote]
Ez ugye te is tudod, hogy hülyeség.
Edit: eps az egész módot adta el nekünk, tehát az az egész felhasználására jogosít fel. Hogy õ ezzel kitolna Indivel (ha nem egyezik bele), az már nem a mi dolgunk.
E2: Mégse zárom. Jöhetnek a hsz-ek, majd elrendezzük.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 09. - 18:37:31 írta petata »

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #6 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:43:26 »
0
Ember a SCRIPTEKET ADTA NEKED, nem a szabályzatot, értelem van ?

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #7 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:48:46 »
0
1. Dehogyisnem a ti dolgotok. Attól hogy megvettétek, nem lesznek indi rp szabályai a tietek. (bár én hülyeségnek tartom ezt a dolgot, de azért megosztom)
Másodszor pedig az ucoz weblapból látszik, hogy nem nagyon gondoltátok komolyan. Legalább egy .tk domaines smfet csinálhattatok volna.
(bocsi azért írtam le azt is mint role, mert épp utána küldtem el)

Nem elérhető petata

  • 667
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #8 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 18:55:05 »
0
Idézetet írta: ѕтaЯ date=1347209326\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
1. Dehogyisnem a ti dolgotok. Attól hogy megvettétek, nem lesznek indi rp szabályai a tietek. (bár én hülyeségnek tartom ezt a dolgot, de azért megosztom)
Másodszor pedig az ucoz weblapból látszik, hogy nem nagyon gondoltátok komolyan. Legalább egy .tk domaines smfet csinálhattatok volna.
(bocsi azért írtam le azt is mint role, mert épp utána küldtem el)
 
Igen, ebben igazatok lehet. Komolyan gondoltuk, és csináltunk is SMF-est, de nem tetszett annyira, mint az ucoz... de ha mindenki ennyire utálja, megoldható másik honlap, csak sok meló.

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #9 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 19:59:22 »
0
Ojj istenem.. Megint egy fasza See-s csapat kapott meg egy jó módot.. igaz sok a bug de ha azok kivannak javítva nagyon fasza mód, de áhh.. Ha már weboldalhoz se értenek hogy értenének ehhez a bonyolult módhoz??  :facepalm:
Azért ha kinyit felfogok nézni a szeróra, remélem normális \"RP-s\" admin csapat lesz..
\"\"Sok sikert \"\"

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #10 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:58:39 »
0
Hát, remélem, hogy nem akarjátok meggyalázni a módot azzal, hogy nyittok vele egy TDM szervert.  :mistrust:

Nem elérhető petata

  • 667
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #11 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:21:26 »
0
Idézetet írta: Jippy date=1347213562\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Megint egy f***a See-s csapat kapott meg egy jó módot..
 
Ezzel mellélõttél. De ígysincs-úgysincs semmi értelme a hozzáállásodnak, mivel általánosítani nem szép...

[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #12 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:32:58 »
0
Most ideállít egy ember, hogy õ szerver fog nyitni a PDRP modjával, és csak a fika megy. Pedig egyáltalán nem egy 12 évesnek látszik, mert akkor már elküldött volna a felmenõidhez..
Sok sikert.

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #13 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:36:56 »
0
Idézetet írta: petata date=1347218486\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
általánosítani nem szép...
 
Az a bajom hogy eléggé furcsa admin csapat nevek vannak.. RP-s szerveren mióta engednek filmben szereplõ ember nevét használni? Lásd: Michael Scofield
Normális esetben mióta tartanak felvételt? Én úgy tudom hogy az adminok \"TV\"-zik a játékosokat és akit alkalmasnak találnak az kap egy kezdetleges admint..
Szervernév: TeXas RPG [RELOADED] .. No lám, \"RELOADED\" idézõ talán nem SeeRPG-tõl származik? Dehogynem.. Texas, szóval Sivatag-ba fog játszódni.
Nyitás: 1 hét.. Érdekes sok a bug a szerverbe és annak javítása nélkül kinyittok?
Mellesleg 1 hét alatt átbírjátok költöztetni az egész módot sivatag-ba? Szerintem nem..  :whistle:
TS szerver. Nem tudom minek kell ez.. Csak az \"MG\" jön ki belõle, és akinek van mikrofonja haverjával rendes samp chat helyett TS-en beszéli az IC dolgokat, ezáltal elõnyük van, bár ezt rátok bízom.. De szerintem nem jó pont egy szervernek ha van egy TS szervere, maximum ha \"CSAK\" OOC beszédre lehet használni.
Na ennyit akartam.. Majd a többi véleményemet nyitás után kifejtem, mit tapasztaltam a szerveren. Gondolok itt az újításokra és ilyesmikre..

Nem elérhető rewan

  • 960
    • Profil megtekintése
[HuN]TeXas RPG [RELOADED] @Sunwell.hu
« Válasz #14 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:44:50 »
0
\" Az egyik ismert RP szerveren játszottunk rengeteget, de egy vitát követõen,
eldöntöttük páran, hogy új szervert készítünk... \"
Nos... :D Ezt kár volt beleírni.
Ha tényleg nem az átlag See-s csürhe vagytok, akkor sok sikert.
A PDRP-t meg kár kiadni mindenkinek, akár normális társaság, akár nem...
 
Csak az \"MG\" jön ki belõle, és akinek van mikrofonja haverjával rendes samp chat helyett TS-en beszéli az IC dolgokat, ezáltal elõnyük van, bár ezt rátok bízom.. De szerintem nem jó pont egy szervernek ha van egy TS szervere, maximum ha \"CSAK\" OOC beszédre lehet használni.[/quote]
Megvan a TS maga elõnye, IC fõképp. Sokat rendõrködtem anno egy nem is \"RP überalles\" szerveren,
de 5 saroknyira voltunk, mire leírtam társamnak, hogy forduljon balra...
A hátránya is annál inkább, szóval kétélû a dolog.
 
Mellesleg 1 hét alatt átbírjátok költöztetni az egész módot sivatag-ba? Szerintem nem.. [/quote]
Csak az exterior pozíciókat kell átírogatni, 2-3 nap alatt szerintem megvan.
Annyi ismeretlen(!) bugot viszont kötve hiszem, hogy kiirtanak ennyi idõ alatt.
Ráadásul a szerkezetét sem ismerik az alapoktól, olyan, mintha eléd dugnának pl. egy Ravens-t, hogy
na bugtalanítsd.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal