Szerző Téma: A csodálatos Oxford rpg!  (Megtekintve 2148 alkalommal)

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
A csodálatos Oxford rpg!
« Dátum: 2012. Szeptember 08. - 10:00:43 »
0
Sziasztok,Ennyit az oxford rpg-rõl most bizonyítom hogy ott nem lehet rp-sen játszani mégpedig ez video végett.majdnem minden játékos ilyen benne Mindenki azért megy fel hogy nonozzon és hackeljen ezért is gondoltam lehetne Stunt szerver belõle vagy már az?A VIDEÓT NEM ÉN csináltam :Link: http://www.youtube.com/watch?v=9cRBhQ_G4Rg&feature=youtu.be Ennyit errõl és még majd jön a többi videó
A csodálatos See rpg módot kiszedték mivel jó ha volt 2 player...
ENNYIT ERRÕl! :thumbsdown: Ja és ez mi?:D http://www.kepfeltoltes.hu/view/120731/915531566sa-mp-071_www.kepfeltoltes.hu_.png
Errõl nem is meséltem még hogy:Felmegyek sziasztok új vagyok kellene a segítség erre nagyképûen egy admin Szia robin vagyok vagy mit írt.
Utána kérdem hogy rendes szerókon megkérdik hogy nem e segíthetek...De õk nem...Ezután kérdi a tulaja hogy IRL ki segít neked?mondom a jó édesanyád nevel nem hogy mi hogy van.és õ erre bannol.Indok:hát a tiéd biztos Kép: http://www.kepfeltoltes.hu/view/120908/sa-mp-802_www.kepfeltoltes.hu_.png
Az adminok szerint fõleg a tulaj szerint IC=IRL
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 08. - 14:40:02 írta Gentleman »

Nem elérhető Dead

  • 2045
    • Profil megtekintése
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #1 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:06:42 »
0
széép, de non rosz helyen van a téma.

Nem elérhető T0ny

  • 524
    • Profil megtekintése
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #2 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:11:54 »
+2
Az a vicces hogy a videóban szereplõ figura meg sem próbált RP-sen viselkedni  :laugh:

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #3 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:14:53 »
0
Ezzel azt akarom mondani hogy mindenki csak azért jár fel hogy nonozzon semmi másért.

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #4 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:16:11 »
0
[gmod]Témádat bõvítsd a szabályzatnak megfelelõen.[/gmod]

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #5 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:17:34 »
0
Szóval....ez már ott rossz...hogy a szerver VIP-bõl él......Szerintem aki nyit egy szervert......annak kell fizetnie a fentartását....õk VIP-bõl élnnek.....szóval ha nem lenne VIP.....szerver se lenne.....

Nem elérhető T0ny

  • 524
    • Profil megtekintése
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #6 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:20:52 »
0
Amúgy a témanyitó csak azért nyitott témát hogy a szervert lejárassa!

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #7 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:27:14 »
0
Idézetet írta: T0ny date=1347099652\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Amúgy a témanyitó csak azért nyitott témát hogy a szervert lejárassa!
 
Szerintem saját magát járatta le az idióta videójával...  :D

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #8 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:27:34 »
+1
Szerintem meg Oxfordon már nincs mit lejáratni...

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #9 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 14:07:08 »
0
Idézetet írta: vektor1998 date=1347100054\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szerintem meg Oxfordon már nincs mit lejáratni...
 
Ott a pont
 

Témádat bõvítsd a szabályzatnak megfelelõen.
 
[/quote]Ip-t irjam ki vagy mi?hogyan bõvítsem?Ezel nem a szervert akarom hirdetni csak azt hogy aki odamegy játszani az rosszul választ

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #10 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 14:39:49 »
0
Idézetet írta: Tom_Hudson date=1347106028\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Témádat bõvítsd a szabályzatnak megfelelõen.
 
Ip-t irjam ki vagy mi?hogyan bõvítsem?Ezel nem a szervert akarom hirdetni csak azt hogy aki odamegy játszani az rosszul választ
[/quote]
[gmod]Legközelebb a társalgóba nyiss ilyennel kapcsolatos témát most áthelyezem.[/gmod]

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #11 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 18:48:08 »
0
Idézetet írta: hacKeT date=1347099454\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szóval....ez már ott rossz...hogy a szerver VIP-bõl él......Szerintem aki nyit egy szervert......annak kell fizetnie a fentartását....õk VIP-bõl élnnek.....szóval ha nem lenne VIP.....szerver se lenne.....
 
Nem kötelezõ a \"támogatás\" rendszer. A VIP már más tészta, mivel ott dolgokat kapsz, IC dolgot kapsz, OOC dologért, vicc. A másik meg, hogy mindenki tudja, nem tudom most ezzel kit akartál lejáratni, létezik, van a szerver, funolni lehet rajta.

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #12 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 23:37:38 »
0
Nem kötelezõ a \"támogatás\" rendszer. A VIP már más tészta, mivel ott dolgokat kapsz, IC dolgot kapsz, OOC dologért, vicc. A másik meg, hogy mindenki tudja, nem tudom most ezzel kit akartál lejáratni, létezik, van a szerver, funolni lehet rajta.
[/quote]
Csak felhívom a figyelmet hogy ez egy ratyi nonos stunt szerver..Bosszútállok mivel Feltörték a régi szerverem és Átirták a mód name-t meg stb. és beis vallotta.+Montvaitól szerezte az oxford módot..Azért lett public.Lopta.Dawe  :thumbsdown:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 09. - 13:41:57 írta Anthony »

Nem elérhető IXT

  • 2502
  • Steph Curry
    • Profil megtekintése
A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #13 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 08:20:08 »
0
Idézetet írta: Nocoxil date=1347100034\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szerintem saját magát járatta le az idióta videójával...  :D
 
pontosan. felveszi a srác hogy hogyan nonozik? hogy ugratgat le a hegyrõl,hogy hajt el egy rendõr elõl?

ebben mi az oxford minõsiitése? A rendõr RP-sen kezelte a szituációt...


amúgy... ne nyitogassatok már ilyen témákat mert senkit nem érdekel hogy mi megy az oxfordon.

A csodálatos Oxford rpg!
« Válasz #14 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 09:11:14 »
0
Idézetet írta: IXT date=1347171608\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27462\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Szerintem saját magát járatta le az idióta videójával...  :D
 
pontosan. felveszi a srác hogy hogyan nonozik? hogy ugratgat le a hegyrõl,hogy hajt el egy rendõr elõl?

ebben mi az oxford minõsiitése? A rendõr RP-sen kezelte a szituációt...


amúgy... ne nyitogassatok már ilyen témákat mert senkit nem érdekel hogy mi megy az oxfordon.

 
[/quote]
Pontosan nem leszel menõ ezekkel a témákkal.
E: Attól hogy te ott játszottál és sérelem ért és idenyitsz egy ilyen témát nem leszel menõ.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal