Szerző Téma: RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.  (Megtekintve 1127 alkalommal)

RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Dátum: 2012. Augusztus 26. - 17:28:06 »
0
Üdv.
Valaki tudna adni 1 olyan RP módot,ami EQ-LPben játszódik.Nem kell 1 totál kész mód,elég 1 kezdõ ami alapján elindulhatok.Leszedtem innen a fórumról a DTRPG módját,de sajnos nem müködött,meg mások is irták hogy bugos.A mod 0.3e-re kéne.Ha angol az se nagy baj,csak legyen valami ami alapján elindulhatok.Elõre is köszönöm szépen. :)

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Válasz #1 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 17:29:17 »
0
Nem tudok adni neked. De egy jó tanács. Sivatag nagyon hangulatlan hely, nem szeretik a játékosok .

RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Válasz #2 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 18:23:17 »
0
Miért nem szedsz le egy akármiylet, ami mûködik, és írod át a koordinátákat, helyezed át a pickup-okat?

RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Válasz #3 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 21:18:59 »
0
EQ-LP jó,átmappolnánk,de lehet kialkitom LB-t is,ami EQ melett van.
Az hogy leszedek 1 bármilyet és átirom azért elég sok munka,de ha nem lesz más...
Látok 1 MODot ami elég híres mostanába,de nem tudom honnan szerezhetném meg,már 4 szerveren láttam eddig,elmondok pár tulajdonságot,ami rajta van,és más szerón nem annyira.
-Nincs óra limit hogy elhagyd a munkát.
-/areport és /asreport-al müködnek a jelentések.
-Autószállító munka,és Tüzoltóság.
-Ha 1 frankciós ember szolgálatba lép,nem ugy rakja be mint pl.Oxfordon hogy\"Ez_Az rendõr Kadét szolgálatba állt.\" hanem \"Rendõrvédelem szolgálatban./112\".
-Ha nem várod meg az 5mp-t és irsz az adminoknak,akkor azt írja \"Türelem az adminok ráérnek\"
Szóval ezt a modot már minimum 4szerveren láttam,ugyan ezekkel a szöveggel,és mappolással,valaki tudna segiteni hogy ez melyik mod,és honnan szerezhetném meg?Köszönöm elõre is.

RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 21:24:15 »
0
Írj egyet 0-ról sokkal jobb lesz és többen szeretik lehet többen lesznek rajta.

RP szerverre EQ-LPben játszódó alap mód kérése.
« Válasz #5 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 23:39:26 »
0
de kéne segitség..mert én megirni megtudom..de még most se inyi idõ után se vágom hogy milyen includet öltsek be,melyen definet,milyen pragma-t..
de az a szeró amit irtam,kezdésnek jó lenne..de ha nem lesz más  akkor kitörlök mindent seebõl és újrairom

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal