Szerző Téma: Szerintetek?  (Megtekintve 951 alkalommal)

Szerintetek?
« Dátum: 2012. Augusztus 26. - 10:22:20 »
0
Üdv.
Mostanra már egész jól megtanultam scriptelni,és elég sokat kerestem szervert,de nem találtam.Gondoltam hogy csinálok 1 jó kis megszokott EQ-LP ami nincs agyon moddolva minden fölösleges szarral,meg szét mappolva.
Most olvastam errõl a \"Börtön RPG\"-krõl,hát még nem játszottam ilyennel,de az ötlete megfogott,bár nem tudom mennyire megvalósitható.
Szóval azt szeretném tõletek kérdezni hogy ha csináljak milyen szervert csináljak,és hogy lenne-e rá kereslet?
Vagy nem érdemes mert itt van a népszerû Fay RPG ami elég jó 1 RP,bár itt van a SeeRPG amit én utálok,mert túl zsufolt,sok hacker,non rps,az már nem az igazi,és hiányoznak az igazi RPs szerverek.Szóval mi a véleményetek?Negatív és Pozitív véleményt is várok. :)

Szerintetek?
« Válasz #1 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 10:26:29 »
0
Rendes ROLEPLAYt egy két kisvárosban.
EQ, LP, BS, AP, FC, BB, DM =)

Nem elérhető IXT

  • 2502
  • Steph Curry
    • Profil megtekintése
Szerintetek?
« Válasz #2 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 10:38:24 »
0
------------------------------- Pozitív vélemény  ------------------------------------------

Sok sikert.


Ha lehet Montgomery,Blueberry nem muszály LQ EP...


a város véglis mindegy,csak RP-s legyen a szerver,RP-s adminok..stb :)

Szerintetek?
« Válasz #3 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 10:55:14 »
0
Nem keresek?Elmult 2napba minimum 10szerveren voltam,az egyiken mindenki nonozott,a másiknál tiszta bug volt az egész..majd megnézzük a ti szervereteket hogy milyen lesz,1 olyan szerverrõl ami még megse nyilt nem lehet véleményt alkotni   ;) 8)

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
Szerintetek?
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 16:02:57 »
0
Egy normális LSRP jó lenne.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal