Szerző Téma: Silkroad Online  (Megtekintve 1526 alkalommal)

Silkroad Online
« Dátum: 2012. Július 31. - 16:07:57 »
0
Ki az aki innen játszik esetleg már játszott a Silkroad Online nevû játékon?
Keressetek rá ha érdekel titeket ez egy MMORPG játék nagyon jó nagyon nem metin és nagyon nem WOW... szóval én ezt bátran ajánlom! Van Offical szerver (ISRO) és vannak Private Serverek (tört) Nagyon nehéz itt szervert készíteni de már nagyon sok van!
Én ezzel a játékkal 7évet huztam le eddig mindíg van újítás igaz már nem játszom de érdemes kipróbálni tényleg...

D34L

  • Vendég
Silkroad Online
« Válasz #1 Dátum: 2012. Július 31. - 20:05:45 »
0
Én játszottam 1 évig.Jó játék :D Szeretem a Nuker-t :DDD Meg a Glavy-st :D Nagyon fain :DDD

Silkroad Online
« Válasz #2 Dátum: 2012. Augusztus 04. - 23:09:35 »
0
Hát nekem a Glavier FOREVER :D legjobb volt amúgy eu-s karik annyira nem álltak a kezemre de kínai az hibátlan

Nem elérhető JamesA

  • 350
    • Profil megtekintése
Silkroad Online
« Válasz #3 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 15:52:12 »
0
Na igen, glavier a kedvencem nekem is. Haverom mutatta, esküdözött, hogy az EU-s kari sokkal erõsebb. Hát nem tudom... az biztos, hogy az EU-s az unalmasabb (nekem). Átkozottul tetszett a kínainál, hogy lehet healelni akkor is, ha nem olyan kasztot választottál (ezt ugye európai karakternél nem lehet). Na meg a kereskedések ... Amikor 5-7 órát mentek a karavánnal... Kicsit nehéz a fejlõdés, és nagyon zavar, hogy X szint után, ha meghalsz 3% XP-t veszítesz. Barátom mesélte, hogy 100+-s karija volt, ahol durván 1 százalék XP 1 hét...

Na mindegy, jó játék, csak lassú... Ajánlom azért mindenkinek.

Silkroad Online
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 08:56:45 »
0
Régebben toltam kb 1 hétig.. Nem tudom.. jónak tûnt. :)

Silkroad Online
« Válasz #5 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 16:56:12 »
0
Idézetet írta: JamesA date=1344174732\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"25265\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Na igen, glavier a kedvencem nekem is. Haverom mutatta, esküdözött, hogy az EU-s kari sokkal erõsebb. Hát nem tudom... az biztos, hogy az EU-s az unalmasabb (nekem). Átkozottul tetszett a kínainál, hogy lehet healelni akkor is, ha nem olyan kasztot választottál (ezt ugye európai karakternél nem lehet). Na meg a kereskedések ... Amikor 5-7 órát mentek a karavánnal... Kicsit nehéz a fejlõdés, és nagyon zavar, hogy X szint után, ha meghalsz 3% XP-t veszítesz. Barátom mesélte, hogy 100+-s karija volt, ahol durván 1 százalék XP 1 hét...

Na mindegy, jó játék, csak lassú... Ajánlom azért mindenkinek.

 
A fejlõdés csak offical szerveren az az ISRO-n irtó lassú és 100 felett ne túlozzunk kb 1 %1 óra ..max2-3 de lehet annyi se mind1 kibaszottul tetszett nekem ez a játék

Silkroad Online
« Válasz #6 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 16:57:17 »
0
Egy darabig játszottam rajta utána abbahagytam :D Nevemre már nem emlékszem.

Silkroad Online
« Válasz #7 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 00:10:44 »
0
Apum játszik vele kb. 3 éve. Eos serveren tolja, 115 körül van.
Neve NetGuru, Fonicius :D
Keresd meg ha ott játszol:D

Silkroad Online
« Válasz #8 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 12:50:48 »
+1
amúgy igen :D nagyon sok idõsebb férfi/nõ is játszik rajta akivel klegidõsebbel találkoztam eddig 67 éves volt :D és nagyon birják nagyobb a kitartás mintegy 18éves vagy egy 16évesnél :D eos az nem egy régi szerver faterod 10000x sbotol :D

Nem elérhető JamesA

  • 350
    • Profil megtekintése
Silkroad Online
« Válasz #9 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 13:01:36 »
0
Idézetet írta: Ricsmix date=1344264972\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"25265\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Na igen, glavier a kedvencem nekem is. Haverom mutatta, esküdözött, hogy az EU-s kari sokkal erõsebb. Hát nem tudom... az biztos, hogy az EU-s az unalmasabb (nekem). Átkozottul tetszett a kínainál, hogy lehet healelni akkor is, ha nem olyan kasztot választottál (ezt ugye európai karakternél nem lehet). Na meg a kereskedések ... Amikor 5-7 órát mentek a karavánnal... Kicsit nehéz a fejlõdés, és nagyon zavar, hogy X szint után, ha meghalsz 3% XP-t veszítesz. Barátom mesélte, hogy 100+-s karija volt, ahol durván 1 százalék XP 1 hét...

Na mindegy, jó játék, csak lassú... Ajánlom azért mindenkinek.

 
A fejlõdés csak offical szerveren az az ISRO-n irtó lassú és 100 felett ne túlozzunk kb 1 %1 óra ..max2-3 de lehet annyi se mind1 ki**szottul tetszett nekem ez a játék
 
[/quote]
1% 1 óra? Feltételezem ,hogy Te már csak tudod :)

Silkroad Online
« Válasz #10 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 21:59:38 »
0
Idézetet írta: Ricsmix date=1344336648\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"25265\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
amúgy igen :D nagyon sok idõsebb férfi/nõ is játszik rajta akivel klegidõsebbel találkoztam eddig 67 éves volt :D és nagyon birják nagyobb a kitartás mintegy 18éves vagy egy 16évesnél :D eos az nem egy régi szerver faterod 10000x sbotol :D
 
Ez nem tudom minek akart hangzani igen 7év játék után nagyon is tudom! :-)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal