Szerző Téma: Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver  (Megtekintve 9759 alkalommal)

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Dátum: 2012. Július 23. - 18:38:33 »
+14
Üdvözlök mindenkit, be szeretnék nektek mutatni, egy nagyon RP-s kis szerót, a neve nem más, mint: Falusi RPG. Itt már meg is állnék egy picit, Falusi RPG, tényleg király név mindent elárúl a playereirõl :D No, de komolyra fordítva a szót, szerintem a többség ismeri ezt a szervert, hallottunk már felõle jót is, de fõleg rosszat. Hát úgy gondoltam megnézem, hogy miért ítélik annyira Nonosnak ezt a szervert ezért a céljaim ezek voltak:
-Tesztelni az AdminTeam RP-ét
-Tesztelni a Playerek RP-ét
-Megnézni a mappolásokat
Nos úgy gondoltam, hogy bele is kezdek, ezért elõször egy ilyen névvel mentem fell: Troll_János, hát kb 2 perc múlva az admin kickelt, olyan indokkal, hogy: Vezetéknév és Keresztnév legyen. Na mondtam magamba: mégse annyira siralmas a helyzet. Gondoltam már \'Drágán Add Az Életed\', lett egy olyan név, hogy: Janosi_Janos Felmentem, megcsináltam a karakter, érdekes módon admin nem Kickelt ki, pedig ez sem volt valami RP-s név :) Oké nem problém, hát kezdjünk el játszani.Kiválasztottam egy Férfi karaktert, na elvállaltam a postát munkát ezen a képen látszik is, hogy még férfi skinem van:
\"sa-mp-194.png\"
De a Postás biciklinek varázsereje van ugyanis egy viszonylag 30-as férfibõl 70 éves öregnénit csinál :D Nemsokára adok képet csak elõbb még írnék pár sort. Szóval akkor ugye 1mp-alatt rendesen eltelt az idõ 70 évesek lettünk, és ráadásul nõk, na mindegy, hogyan tudjuk megnézni mennyire \'éber\' az AdminTeam? Hát patt fel a biciklire és kezdjünk el kicsit funolgatni vele esetleg, DB-zni, meg is volt ez, ott állt egy nagy sor autó tetején egy Admin és körülötte meg 2-3 társa, megyek a biciklivel ugratok lekapom az admint. Hát valahogy nem annyira idegesítette, tovább floodolta a maga kis üzenetét már vártam azt, hogy \'XY AdminJailbe tette Janosi_Janost indok: Nem Bunnyzunk biciklivel\'. De ez elmaradt pedig 5 Admiból 3 ott volt, nagyon érdekli õket az RP színvonala.
Egy kép a Bunny elõtt készûlt: 
\"sa-mp-195.png\"
Na itt már kezdtem azt érezni, hogy elég Nonos az AdminTeam, vagy már annyira megszokták a Nonokat, hogy \'kis esetekkel\' nem is törõdnek. :D Na mindegy, lerakom a biciklit odafutok a tömegbe. Látom azt, hogy mindenki odagyûlt és írják IC-OOC a hülyeségeket, látom, hogy egy srác befloodolja (mondjuk nem csak õ), hogy \'5milla / Infernus\' , adminbácsik lesz*rják próbálják visszaadni a cuccaikat. Hát végül kiderült, hogy ahogy adminbácsi írta /asay-ba \'Felttörték a szerwert\' (mert ugye rajak vagyunk, sima V-t nem ismerjük). Mindenki ott állt a cuccáért közbe a másik 2 Admin csak bámult elnézést az 1-ik Kickelt is, szerintem egy RP-sebb nevû játékost mint én + az egyik admin azt hitte vicces (látom itt sincs nagy értéke a pénznek mint LidlTownon):
\"sa-mp-198.png\"\"sa-mp-197.png\"
Na játszok kb olyan 20 perce, odamegyek én is a tömegbe \'visszakérni a cuccaim\', gondoltam egy életem - egy halálom, meg biztos úgyse kapok semmit, hát nem is kaptam :confused: Itt egy kis összeállítás arról, hogy miket kaptam egy ilyen kis 20 perces regisztrációval összevágtam kicsit a painteltem, hogy a fontosabb dolgok maradjanak bent, hogy az írás jól látszódjon most ezt nem nagyítom ki, linket adok hozzá + Arról, hogy 17-es levelt adott admin + 100k-t arról sajnos nincs screenem, csak ott az a két kis dolog bizonyíték ként, szóval a link: http://noob.hu/2012/07/23/sa-mp-205.png. Innen üzenem Bonifi, lopják a neved :D Na ilyen könnyen szereztem 5 perc alatt dolgokat amiért más hónapokat kínlódik, hála az AdminTeam hozzánemértése és naivsága miatt. Visszatérve a témára, ekkor bizonyosodott bennem, hogy az admin egy NonRP-s, könnyen átverhetõ, összecsapott társaság. Most komolyan aki admin nem veszi észre, hogy egy új playernek nem lehetne 17-es szintje (megjegyzem ez a 3. legnagyobb szint volt az 53 ember közül  :D) és 100k+-ja azér\' ehhez is tudás kell. Na meg az is RP, hogy mondom mentõs voltam + bandás 2 perc alatt vissz*rakott, az eddigi nemlétezõ frakciómba és szervezetembe  :D Ja és 8 körül megyek az NRG-ért amit este kapok meg (idk miért), majd arról is rakok fel képeket  ;D Na itt látszik számomra mennyire nagy, az ott lévõ Adminok RP tudása. Na mindegy, folytatom tovább kis körutamat, hát mit látok? Mentõs DB-zi a GroveStreetest írok reportot, 5 admin közül csak AS bírt válaszolni az is az volt: \'Mingyá\' megoldjuk\'. Egy screenshot errõl + ugyan az a mentõs, gyógyítás közbe telefonál, mert úgy RP-s:
\"sa-mp-210.png\"\"sa-mp-212.png\"
Na jó oldjátok. Közbe a GroveStreet fõnöke összehívta a csapatát a Benzinkúthoz ott Gangeltek, meglehetõsen NonRP-sen mert Animba lõttek egy csajt és azt pisálták le (RP Forevör) és közbe trágár szavakkal illették IC-OOC (Jó tudni: IC-OOC-ról jut eszembe, ott a playerek 90 százaléka keveri ezt a \'furcsa, idegen szabályt\', néha még admin is  :D), sajnos errõl nem készült kép, elfelejtkeztem róla :S. Na m1, jött egy gyerek RP-sen felsegít (Az elsõ akivel találkoztam), na mondom nézzük mi lesz egy kis DM Partynál, mit büntet az admin? Na oké elõ a seggembõl az SMG-t mert az úgy szép, és ok nélkül elkezdem darálni a bandásokat, közbe jöttek a rendõrök is és azok is szedtek párat, a vége TeamDM lett  :D Egy screenshot:
\"sa-mp-214.png\"
Na nagyjából ennyi volt + még a bandások üldöztek cementes kocsival az én biciklim felborult kiszálltak és M4-el szétlõttek, sajnos errõl nem szolgálhatok screenshotal max ennyivel:
\"sa-mp-215.png\"
Na összesítésben:
Adminok: Sík hülyék, FullNonRP (de ez jellemzõ az egész szerverre), Sose segítenek kivéve ha nem Capslockolsz nekik egy üzenetet, folyamatosan \'elfoglaltak\' és nem egyszer láttam olyat, hogy Admin Infernusával Stuntolgatott, mert az, az RP ...
Playerek: FullNonRP-sek, DM-re nagyon hajlamosak, IC-OOC-t rendesen keverik, A playerek 95 százaléka 14 év alattiak lehetnek
Mappolások: Talán ez ami dicséretet érdemel, nagyon szép egyedi megoldásokat láttam olyat, amit még sehol, van Templom és Iskola Interior is, de sajnos ez nem sokat számít mert az RP a béka segge alatt van.
Nos az én kis tesztelgetésem lejárt, végeredmény: http://noob.hu/2012/07/23/sa-mp-211.png
Kösz, hogy elolvastátok, remélem tetszett  :D Ha bármi véleményetek van a szerverrel kapcsolatban nyugodtan osszátok meg HSZ-ben, amúgy is kíváncsi vagyok rá  :D További kellemes napot, üdv SnooP.
U.I:Igazán jól el lehet rajta szórakozni, DE csak azt, RP-zni nem valamint ha rossz helyre nyitottam elnézést, át lehet irányítani.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 24. - 12:17:21 írta SnooP »

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #1 Dátum: 2012. Július 23. - 18:58:31 »
0
:D ez jó leírást lett xd örömmel végigolvastam, megérdemelsz egy respectet :D

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #2 Dátum: 2012. Július 23. - 19:00:21 »
0
Azthiszem itt kaptam leadert Nonosfiu_Sanya névre...  :laugh:

Nem elérhető zeteni

  • 1970
  • Ex-Scripter
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #3 Dátum: 2012. Július 23. - 19:36:27 »
+1
A playerek 95 százaléka 14 év alattiak lehetnek értelmiségi szintûket tekintve[/quote]
Nem játszok rajta, de akkor is sértõ.
Amúgy jó leírás

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #4 Dátum: 2012. Július 23. - 20:24:45 »
+1
Idézetet írta: zeteni date=1343064987\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"24915\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

A playerek 95 százaléka 14 év alattiak lehetnek értelmiségi szintûket tekintve
Nem játszok rajta, de akkor is sértõ.
Amúgy jó leírás
 
[/quote]
ha ezt leírod minden ilyenféle mondatnál, nem leszel több tõle.

Nem elérhető zeteni

  • 1970
  • Ex-Scripter
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #5 Dátum: 2012. Július 23. - 20:28:42 »
+2
Akkor is lefogom írni, mert a véleményemet semmi nem változtatja meg. Csak én.

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #6 Dátum: 2012. Július 23. - 20:33:38 »
0
amúgy én itt admin vagyok, amikor fentvagyok általában \"rend\" van, de nemnagyon dicsekszek vele, hogy admin vagyok, próbálok rendet tartani, de 1-2 rendes admin van, akivel nemnagyon tudunk 50-60 playert rendben tartani. 10-15k-s aj-ket osztunk, de lassan bannolok már.

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #7 Dátum: 2012. Július 23. - 21:49:06 »
0
Hát nyui sok sikert! :D
Beszélgetés:
 
[21:13:32] Deniel_Batwood Mondja: id?
[21:13:38] Woerier_Dorottya Mondja: Az mi uram?
[21:13:53] Woerier_Dorottya Mondja: Uram mi az az id??
[21:13:54] Deniel_Batwood Mondja: nyomj tabot és ami ki van írva a neved elõtt
[21:14:03] Woerier_Dorottya ooc: (( 2 ))
[21:14:25] Woerier_Dorottya Mondja: Nem tudok tabot nyomni
[21:14:27] Deniel_Batwood Mondja: nem engedi
[21:14:38] Woerier_Dorottya Mondja: Hol a tab gomb?
[21:14:47] Woerier_Dorottya Mondja: Itt nem látom az uccán
[21:14:48] Deniel_Batwood Mondja: caps lock felett
[21:14:56] Woerier_Dorottya Mondja: Az hol van?
[21:15:13] Woerier_Dorottya Mondja: Itt nincs
[21:15:17] Woerier_Dorottya Mondja: Caps Lock
[21:15:33] Mark_Steild jelentése: Kész? :D
[21:15:33] * Admin Kalamar_Adrian: kész :$
[21:15:35] Woerier_Dorottya Mondja: Mert itt én nem látom
[21:15:39] Deniel_Batwood Mondja: most tényleg nem tudod vagy csak teszed?
[21:15:56] * Tony_Montana [iD:36] mentõt hívott! Ha ki szeretnél menni: /elfogadm [JátékosID/NévRészlet]
[21:16:01] Gudz_Mark Mondja: id
[21:16:04] Woerier_Dorottya Mondja: az mi?
[21:16:10] Deniel_Batwood Mondja: 2
[21:16:13] Gudz_Mark Mondja: név?
[21:16:20] Woerier_Dorottya Mondja: Woerier Dorottya
[21:16:25] Woerier_Dorottya Mondja: Am minek az?
[21:16:38] * Kihívtad a mentõket! Ha nem érkeznek ki 3 percen belül, felépülsz!
[21:16:38] * Woerier_Dorottya [iD:2] mentõt hívott! Ha ki szeretnél menni: /elfogadm [JátékosID/NévRészlet]
[21:17:00] * Admin Kalamar_Adrian: mivel én most megyek ezért Vigyázzatok szeróra!
[21:17:02] Gudz_Mark Mondja: bocsánat nem tudok segiteni

Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #8 Dátum: 2012. Július 23. - 21:51:47 »
0
Istenem
 /Me fogja a fejét
 :laugh:

Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #9 Dátum: 2012. Július 23. - 22:04:23 »
+1
Idézetet írta: zeteni date=1343068122\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"24915\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor is lefogom írni, mert a véleményemet semmi nem változtatja meg. Csak én.
 
Vagy egy moderátori Post edit. :D

Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #10 Dátum: 2012. Július 23. - 22:04:48 »
+1
Idézetet írta: JBauer date=1343072946\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"24915\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Beszélgetés:
 
[21:13:32] Deniel_Batwood Mondja: id?
[21:13:38] Woerier_Dorottya Mondja: Az mi uram?
[21:13:53] Woerier_Dorottya Mondja: Uram mi az az id??
[21:13:54] Deniel_Batwood Mondja: nyomj tabot és ami ki van írva a neved elõtt
[21:14:03] Woerier_Dorottya ooc: (( 2 ))
[21:14:25] Woerier_Dorottya Mondja: Nem tudok tabot nyomni
[21:14:27] Deniel_Batwood Mondja: nem engedi
[21:14:38] Woerier_Dorottya Mondja: Hol a tab gomb?
[21:14:47] Woerier_Dorottya Mondja: Itt nem látom az uccán
[21:14:48] Deniel_Batwood Mondja: caps lock felett
[21:14:56] Woerier_Dorottya Mondja: Az hol van?
[21:15:13] Woerier_Dorottya Mondja: Itt nincs
[21:15:17] Woerier_Dorottya Mondja: Caps Lock
[21:15:33] Mark_Steild jelentése: Kész? :D
[21:15:33] * Admin Kalamar_Adrian: kész :$
[21:15:35] Woerier_Dorottya Mondja: Mert itt én nem látom
[21:15:39] Deniel_Batwood Mondja: most tényleg nem tudod vagy csak teszed?
[21:15:56] * Tony_Montana [iD:36] mentõt hívott! Ha ki szeretnél menni: /elfogadm [JátékosID/NévRészlet]
[21:16:01] Gudz_Mark Mondja: id
[21:16:04] Woerier_Dorottya Mondja: az mi?
[21:16:10] Deniel_Batwood Mondja: 2
[21:16:13] Gudz_Mark Mondja: név?
[21:16:20] Woerier_Dorottya Mondja: Woerier Dorottya
[21:16:25] Woerier_Dorottya Mondja: Am minek az?
[21:16:38] * Kihívtad a mentõket! Ha nem érkeznek ki 3 percen belül, felépülsz!
[21:16:38] * Woerier_Dorottya [iD:2] mentõt hívott! Ha ki szeretnél menni: /elfogadm [JátékosID/NévRészlet]
[21:17:00] * Admin Kalamar_Adrian: mivel én most megyek ezért Vigyázzatok szeróra!
[21:17:02] Gudz_Mark Mondja: bocsánat nem tudok segiteni

 

Azt hiszem, itt az ideje annak, hogy elõvegyem a Revolveremet a fiókomból, és halántékon lõjem magam. :(
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 23. - 22:07:03 írta Castiel »

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #11 Dátum: 2012. Július 24. - 10:12:48 »
0
Hát amikor egy 20 perc+-t játszottam nekem is ehhez lett volna kedvem  :D Na kb én is ilyenekkel találkoztam.
Zetnei: Ez az igazság, csak a tényeket közlöm.Azt írtad a véleményedet csak te változtathatod meg, akkor nézz fel rá és gyõzõdj meg róla, hogy nem így van nézz fel rá és gyõzõdj meg róla, hogy a te állításod az igaz.Mellettem szóló, jó példa ez a \'Tab\'-os dolog is, de ennél láttam ott sokkal keményebbeket pl admin floodolja IC: ITT KAPHATOD VISSZA AZ ÉRTÉKEIDET. Most komolyan és az admin kell példát mutasson a playernek és nem fordítva.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 24. - 10:16:46 írta SnooP »

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #12 Dátum: 2012. Július 24. - 11:28:10 »
+1
Arra gondolt hogy általánosítasz.

Nem elérhető Dialog

  • 547
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #13 Dátum: 2012. Július 24. - 12:02:43 »
0
LOL ezt a szerót én is ismerem,5 perc elég is volt hogy ott hagyjam mivel 5 percben 3x le dmeltek sõt  ahogy regiztem és kiléptem a városházából egybõl groove lelõtt :D

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
Falusi RPG -Legjobb RP név alatt futó, Fun szerver
« Válasz #14 Dátum: 2012. Július 24. - 16:22:23 »
+1
Felmentem Tapos_Csibe néven és játszhattam nyugodtan.:D
Adminok azt csinálnak, amit akarnak, elütnek rendõrautóval, mentõs autóval és mennek tovább, visszajönnek még párszor átmennek rajtam.:D
Szánalmas egy szerver...

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal