Szerző Téma: Lolko  (Megtekintve 1542 alkalommal)

Nem elérhető lolko008

  • 2894
    • Profil megtekintése
Lolko
« Dátum: 2012. Június 30. - 12:31:57 »
0
\"lolkoeatspenislollol.png\"
 


Hello!

(Elég hosszú idõ után rászántam magam egy database megíráasára :-\\
)
 
 

Általános
 
A SA-ban való stuntolást valamikor \'09 körül kezdtem el,ekkor még csak ilyen bokor bumpok és társai,majd késõbb az elsõ SFSL környékén elkezdtem picit komolyabban is a stuntolást.Kiadtam a kezdetekkor 1 solot és egy duo-t,amire visszagondolva nagy hülyeség volt,de volt pár konstruktív kritika ami akkor lendületet adott.Manapság már csak samp-on (illetve SFSL-kor) ,,stuntolok\" (inkább co-op :P ).

Körübelül 2011 elején kezdtem el VC-ben a stuntolást,az elején sokat segített nekem TrYp és ZeRo,köszönet érte :) .Kiadtam 2 solot,aminek egész pozitív visszhangja lett,jól esett és sokat segített.Azóta szerepeltem pár collabban,néhány embernek tetszett is az,amit akkor csináltam.Most dolgozok VALAMIN,remélem sikerül :angel: .

Kedvenc SA stunterek: ZeRo,(míg aktív volt)TrYp,Diaz,Jackob,RyDeR,Nauthiluz,Grescha,TurBo

Kedvenc VC stunterek: ZeRo,TrYp,BG Hitman,The Big V,Luky,Ltab,Gavran,Allbeasts,Puzzle,MqtH,Nitzkit,Edga,Fighter,Daffy,MaCi,Barney

 
Videók
 

SA
 


Solok / Duok:
-Armada - NINCS LINK
-The Dragon\'s Heart - NINCS LINK
Collabok:
-Grey Christmas
-

 
VC

Solok:
-

-

-

Collabbok:
-

-

-

-

-

-

-

 
That\'s all,ha lesz még kedvem bõvítem a kedvenc vidikkel.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 23. - 15:01:50 írta Lolko »

Nem elérhető TrYp

  • 8059
    • Profil megtekintése
Lolko
« Válasz #1 Dátum: 2012. Június 30. - 12:37:04 »
0
Jó a siged, lehetek a szarod?

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Lolko
« Válasz #2 Dátum: 2012. Június 30. - 12:46:55 »
0
pspowa

Nem elérhető lolko008

  • 2894
    • Profil megtekintése
Lolko
« Válasz #3 Dátum: 2012. Június 30. - 15:50:56 »
0
Idézetet írta: TrYp date=1341052624\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"23544\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Jó a siged, lehetek a sz*rod?
 
kár hogy nem én csináltam :(

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal