Szavazás

Kell ts szerver?

Összes szavazó: 11

Szerző Téma: SAMP-World 1st. Event  (Megtekintve 8462 alkalommal)

SAMP-World 1st. Event
« Dátum: 2012. Április 07. - 17:42:02 »
0
\"triatlon.png\"
A SAMP-World hosszú várakozás után végre meghirdeti elsõ rendezvényét, amelyre meghívunk minden olyan játékost aki szeretne egy nagy volumenû eventen részt venni sok-sok más playerrel  együtt.

Úgy gondoltuk elsõ ilyen rendezvény egy nyílt dolog legyen, ahová bárki jelentkezhet klántól, szervertõl, közösségtõl függetlenül. Az, hogy végül hányan leszünk, az csak tõletek függ. A rendezvényrõl egy igényes kis videó is fog készülni. Gyere el és  csupán jelenléteddel járulj hozzá az összejövetel sikeréhez és ezzel a Magyar SA-MP aktív életéhez.


Mirõl is szólna ez a rendezvény? A választ egy szóban össze tudnám foglalni: Triatlon

Bizonyára már mindenki hallott errõl a sportágról, de aki mégse, annak itt egy kis leírás:


A triatlon 3 versenyszámból áll, ezek sorrendben: úszás, kerékpározás, futás. A váltások között nincs pihenõ idõ. Értelem szerûen az nyer aki a leg rövidebb idõ alatt teljesíti a távot.


Most egy este alatt
3, körülbelül 6-10 perces verseny lesz.  A végsõ helyezettek pedig az alapján dõl el, hogy átlagban a versenyeken milyen helyezéseket értek el.

Természetesen aki cheat, pk mode, vagy bármilyen egyéb olyan programot használ amellyel elõnyt tud szerezni a többiekkel szemben azt azonnal kidobjuk a szerverrõl. Aki flood-ol, verekszik, rendetlenkedik, szintén kizárással jutalmazzuk.


Mindenkit szeretettel várunk!
 

Az Event idõpontja: 2012. április 22.(Vasárnap) - 16:00

Szerver: 91.82.84.189:7769 ( SA-MP Springfest Triatlon 2012 by: SAMP-World )

Szervezõk: SzAbI, Whiteman, Zolee_D

forrás: http://samp-world.clanbazis.com/news.php

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #1 Dátum: 2012. Április 07. - 17:57:52 »
+1
Már nyitottam témát pár órája :D de zárom inkább.
 http://sampforum.hu/index.php?topic=23981.0

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #2 Dátum: 2012. Április 07. - 18:04:34 »
0
bocsánat, nem figyeltem.

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #3 Dátum: 2012. Április 07. - 18:42:54 »
0
Jelentkezek, ha már élõben is voltam triatlonon  :D

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #4 Dátum: 2012. Április 07. - 19:26:23 »
+1
Idézetet írta: lackos888 date=1333816974\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"19777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Jelentkezek, ha már élõben is voltam triatlonon  :D
 
Rendben, reméljük ezt is legalább annyira fogod élvezni, mint élõben. ;)

Rammstein

  • Vendég
SAMP-World 1st. Event
« Válasz #5 Dátum: 2012. Április 07. - 19:38:29 »
0
megyek.

Stuntzor

Nem elérhető TwisT3R

  • 576
  • Küklopsz
  • Discord: TwisT3R#7833
    • Profil megtekintése
    • Firing Squad Clan
SAMP-World 1st. Event
« Válasz #6 Dátum: 2012. Április 07. - 21:35:14 »
0
Ott leszek 8)

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #7 Dátum: 2012. Április 07. - 21:54:21 »
0
Egy ilyet megszervezni nagyon nehéz dolog. A szkriptelés az egy dolog, a rendet fent tartani meg egy másik, ez sokkal nehezebb mint gondoljátok, én is voltam már szervezõ olyan nagy szabású rendezvényen ahol nagyon sokan voltunk, és nagyon nehéz volt rendet tartani. Én is ott leszek (remélem), de a tapasztalataim szerint nehéz lesz rendet tartani a szervezõknek.

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #8 Dátum: 2012. Április 07. - 22:20:50 »
0
Valószínûleg én is megtisztelem a szervezõket a jelenlétemmel! :)
Csak hivatalosan! ;)

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #9 Dátum: 2012. Április 07. - 22:28:19 »
+1
Nem is gondoltuk, hogy könnyû lesz. A modot szinte naponta teszteljük és minden lehetséges problémára próbálunk felkészülni. Valamint egy 30 slotos szerveren reméljük azért még lehet rendet tartani.  :)
Ha ez az egész jól sikerül, akkor késõbb megpróbáljuk több slottal.

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #10 Dátum: 2012. Április 07. - 22:35:19 »
0
Ha gondoljátok segítek bármiben, szabi már a terveket nagyon rég elküldte nekem, jó látni hogy valóra válik  :)

Nem elérhető peepsi

  • 1648
  • life.exe not found
    • Profil megtekintése
SAMP-World 1st. Event
« Válasz #11 Dátum: 2012. Április 07. - 22:37:07 »
0
Tudok biztosítani ts-t, ha metaxa nem vágja bele a fejembe a kis baltát  >:D

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #12 Dátum: 2012. Április 07. - 22:39:55 »
0



Idézetet írta: deeper date=1333831027\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"19777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tudok biztosítani ts-t, ha metaxa nem vágja bele a fejembe a kis baltát  >:D
 
bár belevágnák....

SAMP-World 1st. Event
« Válasz #13 Dátum: 2012. Április 07. - 22:45:25 »
+1
Idézetet írta: HeySaiid date=1333830919\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"19777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha gondoljátok segítek bármiben, szabi már a terveket nagyon rég elküldte nekem, jó látni hogy valóra válik  :)
 
Még 2 személy lehet bíró(admin), aminek az egyik feltétele, hogy nem vehet részt a versenyen, a másik meg, hogy ismerjük õt.
 

Tudok biztosítani ts-t, ha metaxa nem vágja bele a fejembe a kis baltát  >:D
 
[/quote]
Ts szobát tudunk biztosítani, de csak ha a résztvevõknek igényük van rá :D
 

Egy ilyet megszervezni nagyon nehéz dolog. A szkriptelés az egy dolog, a rendet fent tartani meg egy másik, ez sokkal nehezebb mint gondoljátok, én is voltam már szervezõ olyan nagy szabású rendezvényen ahol nagyon sokan voltunk, és nagyon nehéz volt rendet tartani. Én is ott leszek (remélem), de a tapasztalataim szerint nehéz lesz rendet tartani a szervezõknek.
 
[/quote]
Meg tudnád velünk osztani, hogy akkor mik voltak a problémák? Csak hogy elõre fel tudjunk készülni. :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Április 08. - 13:12:18 írta 1ST_Chr »

[PlayZone]Rulexface

  • Vendég
SAMP-World 1st. Event
« Válasz #14 Dátum: 2012. Április 08. - 16:14:18 »
0
TS3 Szervert én is tudok biztosítani! Nem tudom hogy rá érek e de ha igen biztosan ott leszek :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal