Szerző Téma: [EMR] Emergency  (Megtekintve 1480 alkalommal)

Nem elérhető YoYo

[EMR] Emergency
« Dátum: 2012. Március 20. - 19:17:35 »
0
Sziasztok!
Bemutatnám nektek az [EMR] Emergency klánt.
Sok embernek ismerõsen csenghet a név mivel az EMR szerver egy jó renõrös szerver volt csak ház.. ebbe most nem megyek bele :)
A mostani EMR egy teljesen új EMR lessz.
 
  • Új Tagok

  • Új Lehetõségek


Az EMR klánnak már szervere is van amit ezen az IP-címen érhettek el: 91.82.84.189:7754
Az EMR klán egy rendõr klán. Nem vagyunk szigorúak, viszont szeretjük a tisztességes embereket és játékosokat.
Kérlek benneteket ne keverjétek össze a régi EMR-t a mostanival!
A mostani EMR sok mindenben különbözik, pl: Teljesen új mód,Új tagok, remélhetõleg egy kettõ régi játékos.
A módot jelen személyem YoYo fejlesztem. Senkit nem kívánok bevenni a scriptelésbe mert nem egy szervert láttam már ahol ez nem kevés galibát okozott..
A mód jelenleg 93%-on áll ami remélhetõleg a várt idõ elõtt beindulhat.
Az EMR klánról amit nagyon fontos tudni: \"Soha nem adjuk fel, soha nem szállunk ki\"
Egyéb információkat a weboldalon megtaláltok. www.emergencysamp.eu
Üdv, YoYo

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
[EMR] Emergency
« Válasz #1 Dátum: 2012. Március 21. - 09:06:28 »
0
Jösz egy war-ra? 1v1 -be gondoltam Sawn-off -al  :thumbsup:

Nem elérhető SzAbI

[EMR] Emergency
« Válasz #2 Dátum: 2012. Március 28. - 01:00:21 »
+1
Eredeti EMR mode nincs már meg senkinek, hogy azt betegyétek? :) Szerintem az úgy volt jó, ahogy volt. Nem akarok passzív lenni, de erre a minimisson-os cuccra nem fog járni senki, régi EMR-t viszont nagyon sokan szerették és aktív szerver volt.  ^-^

Nem elérhető Royal

[EMR] Emergency
« Válasz #3 Dátum: 2012. Április 22. - 17:56:49 »
0
Idézetet írta: SzAbI date=1332889221\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Eredeti EMR mode nincs már meg senkinek, hogy azt betegyétek? :) Szerintem az úgy volt jó, ahogy volt. Nem akarok passzív lenni, de erre a minimisson-os cuccra nem fog járni senki, régi EMR-t viszont nagyon sokan szerették és aktív szerver volt.  ^-^
 
Támogatom az ötletet !!  :yes:

Kovacs_Bela

  • Vendég
[EMR] Emergency
« Válasz #4 Dátum: 2012. Május 17. - 06:49:08 »
0
Idézetet írta: Royal date=1335110209\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Eredeti EMR mode nincs már meg senkinek, hogy azt betegyétek? :) Szerintem az úgy volt jó, ahogy volt. Nem akarok passzív lenni, de erre a minimisson-os cuccra nem fog járni senki, régi EMR-t viszont nagyon sokan szerették és aktív szerver volt.  ^-^
 
Támogatom az ötletet !!  :yes:
 
[/quote]

Kovacs_Bela

  • Vendég
[EMR] Emergency
« Válasz #5 Dátum: 2012. Május 17. - 06:49:08 »
0
Idézetet írta: Royal date=1335110209\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18821\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Eredeti EMR mode nincs már meg senkinek, hogy azt betegyétek? :) Szerintem az úgy volt jó, ahogy volt. Nem akarok passzív lenni, de erre a minimisson-os cuccra nem fog járni senki, régi EMR-t viszont nagyon sokan szerették és aktív szerver volt.  ^-^
 
Támogatom az ötletet !!  :yes:
 
[/quote]

Nem elérhető AnworK

  • 243
    • Profil megtekintése
[EMR] Emergency
« Válasz #6 Dátum: 2012. Május 29. - 13:17:46 »
0
Sok sikert! :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal