Szerző Téma: Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)  (Megtekintve 2473 alkalommal)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Topic frissítés:
Amivel már jelenleg rendelkezünk,
 
  • Saját szervergép

  • Weboldal programozó emberek

  • Mapperek

  • Teamspeak 3 szerver


Még amire FÕ szükség lenne, egy-két munkáját értõ szkripter, de tesztelõ és mapper jelentkezését is szívesen fogadjuk! Továbbá annyi változtatás van, hogy elõször a szerver a négy faluban játszódna, Los Santos felett, még pedig (Dillimore, Bluebarry, Montgomerry, Palomino)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mit is jelenthet a cím? Lássuk csak, mennyire sikerült elgondolkodtatom. A célom, amiért ezt az egészet csináltam hogy egy sikeres, és jó dolgokkal büszkélkedõ fejlesztõi csapatot hozzak létre, ami a játékban(Magyarországon) még nem fordul elõ, szerepjáték terén. Mirõl is lenne szó? Jelenleg, hazánkban ami a \" szerepjáték \" (angol nevén a \" roleplay \" szereverek) nem büszkélkedhetnek valami jó, és rendezett játékmenettel. A lényeg a lényeg, elõször egy fejlesztõ csapatra van szükség, ami a következõ beosztásból állna;
 
  • Játékscripter(ek, jelenleg lehet rá jelentkezni hozzászólásban!)

  • Mapper(ek, jelenleg lehet rá jelentkezni hozzászólásban!)

  • Tesztelõ(k, jelenleg lehet rá jelentkezni hozzászólásban!)


A munka, akinek nem világos a következõ, a \" Játékscripterek \" elkészítik a teljesen elõröl megírt módot, és rá a cuccokat(persze nem két nap alatt..) A \" Mapperek \" a várost varázsolják szépé, továbbá a frakcióknak(rendõrség, egyebeknek) készít rendes teret, és egyéb helyeken mint a városháza ésatöbbi. A szerver \" Tesztelõk \" a kész módot, újítást tesztelik éjjel-nappal és a legkisebb, legapróbb hibát jelentik tovább a scripternek, aki javítja õket.
Ezen embereknek a szerveren megfelelõ szolgáltatásokat, és természetesen szerver eléréseket is biztosítunk(adminisztrátori jog, egyebek..)
Miért is jó ez? Nincs olyan rendes játékszerver, ahol a tényleg szerepjátékra vágyok játszhatnak. Miért mondom hogy \" tényleg? \" Nagyon sok szerveren, büntetik õket, hol ott õk nem azért mennek oda mert ilyet szeretnének játszani, élvezik hogy elrontják más szerver szabályait, néha csinálják hogy jaj de megbántuk, meg nem tudom és folytatják tovább. Na ennek csírájában véget vetünk, teljesen új rendszer, új játék. A megszokott adminjail helyett, a jól bevált /ban parancs lép élvénybe, egy életre, ugyan is aki szerepjáték miatt jön a játékszervere, az megpróbál annak megfelelõen játszani, még ha nem is tud(és ilyen emberek tanítását vállaljuk!) Nem cséplem tovább a szót, pár ötletet megosztok veletek, hogy mirõl is van szó tulajdonképpen, hogy nem csak igérgetünk(tek)..
1.) Egyedi regisztráció rendszer
A regisztráció a honlapon történne, ott lehetne létrehozni az \" Accountunkat \" és ha ott sikeresen kitöltöttél mindent, és jó válaszokat
adtál a kérdésekre, a regisztráció befejezõdött, majd a regisztrált névvel mehetsz fel a szervere, és ott már csak egy \" élet történet \" választás marad(mindegyiknek más kezdése van)
2.) Egyedi büntetési rendszer
Nem lenne használatos az \" adminjail \" ugyan is nem sokadjára utolsó esélyt szolgáltató szerver vagyunk(lennénk) és nem a szerepjáték kényszerítés a feladatunk. Egyértelmû felállás, aki szeretne így, és itt játszani az próbál is úgy játszani ahogy azt elvárják, ne pedig szabályokat sért lépten, nyomon. Ha nem a szervere való nem bezárjuk, egyszerûen letiltjuk a játékszerverõl, egy életre..
3.) Egyedi kialakított tér
A helyszín ahol a szerver játszódna (egy-két átalakítás után..) Los Santos lenne, itt minden adott (a jó, és a rossz könyezet..) és néhány átalakítás után, tökéletes lenne! A város, és körülette lévõ falvak el lennének zárva, minden féle szerepjátékba illõ megoldásokkal (lerobbant híd, baleseti az úton és ez miatt terelés, egyebek..)
4.) A részletes kidolgozás
Minden egyes cselekedet részletes kidolgozása, mint péládul a fegyver készítés, nem két helyre kell elmenni mondjuk egy fegyver összerakásához, hanem többre is. Tételezzük fel, egy ak47est szeretnénk készíteni, az nem csupán egy materialból, és egy \" elhagyatott gyárból állna. \"
5.) További, nem bemutatott dolgok
Nagyon sok dolog van még a fejünkben, ilyen a például a (börtön, a hotel, vagy esetleg a raktározó rendszer is) amit nem itt fogunk bemutatni, hanem már az elõzetes képekben, remélem!
Megjegyzés: A szerver, a honlap, és egyéb(teamspeak, irc) szolgáltatásokról én gondoskodom, és ennek fejlesztõirõl is(mondjuk a jó emberek mindig jól jönnek még plusba) Szó, mi szó nagyon szeretnék egy ilyen fejlesztõ csapatot kialakítani, és tényleg sokra vihetjük, tudom a titkát. Ha te is látod a reményt benne, ne tétovázz és tegyünk egy próbát. Nagyon köszönöm hogy elolvastad, és további szép napot!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 27. - 18:05:08 írta Hectorq »

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
0
Szia! Nos én ezek közül úgy igazán semmihez sem értek, kivéve a tesztelést, tehát, ha lehet akkor Tesztelõnek jelentkeznék. PÜ-ben tudok adni elérhetõséget kell.

0
Rendben, szívesen fogadom azon emberek jelentkezését is. Az elérhetõséged, megkérnélek küld el akkor!

0
Nem játszom már jó ideje, sõt az RP-t is kerültem, az viszont tetszik, hogy szépen, igényesen megfogalmaztad mit akarsz, tárhelyet föltudok ajánlani a weboldalnak, ha esetleg nem tudnál szerezni.

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
0
Szia Hectorq! Az elérhetõségemet elküldtem PÜ-ben!

0
Idézetet írta: Vandzsugenosz date=1332184008\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18772\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem játszom már jó ideje, sõt az RP-t is kerültem, az viszont tetszik, hogy szépen, igényesen megfogalmaztad mit akarsz, tárhelyet föltudok ajánlani a weboldalnak, ha esetleg nem tudnál szerezni.
 
Nagyon szépen köszönöm, lehet szavadon foglak és igényt tartok rá!
 

Szia Hectorq! Az elérhetõségemet elküldtem PÜ-ben!
 
[/quote]
Nem sokára fel fogom venni veled a kapcsolatot, és megbeszéljük a többit!

Nem elérhető fbsokk

  • 427
    • Profil megtekintése
0
Én jelentkeznék mappertnak vagy tesztelõnek:D
Ha kell az elérhetõségem írj:D
E: jah és ha kell biztosítom a hostot!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 20. - 06:19:40 írta fbsokk »

0
csumiii. :)  jelentkeznék mappernak/tesztelõnek.Annyira nagyon nem tok mappolni..de azér nem vok kezdõ.:) És viszesen segittek mindenbe ha kell.
jaaa.. énis tok csinálni honlapot..ha kell.:)
Elérhetõség ha kell írj PM-et.:)

0
Idézetet írta: GSFhorviii date=1332255448\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18772\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
csumiii. :)  jelentkeznék mappernak/tesztelõnek.Annyira nagyon nem tok mappolni..de azér nem vok kezdõ.:) És viszesen segittek mindenbe ha kell.
jaaa.. énis tok csinálni honlapot..ha kell.:)
Elérhetõség ha kell írj PM-et.:)
 
Egy \" mûvet \" megnézhetnék amit te készítettél? Mondjuk egy szerepjáték szerverre?

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
0
Szia, jelentkeznék mappernek és tesztelõnek. Bármiben kivéve script(egyenlõre) tudok segíteni. Xfire cimemet PM-ben elkérheted. Fb-m ott van profilomon. :)

Több mint fél éve mappolok képeket is tudok adni a mappomról. Bár most sok elveszett mert újra raktam gépen, de tudok mutatni.

Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)
« Válasz #10 Dátum: 2012. Március 20. - 16:37:45 »
0
Idézetet írta: nyui date=1332256156\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18772\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szia, jelentkeznék mappernek és tesztelõnek. Bármiben kivéve script(egyenlõre) tudok segíteni. Xfire cimemet PM-ben elkérheted. Fb-m ott van profilomon. :)

Több mint fél éve mappolok képeket is tudok adni a mappomról. Bár most sok elveszett mert újra raktam gépen, de tudok mutatni.

 
Szia, rendben, pár képet pm-ben nagyon szívesen megnéznék, tudnál nekem küldeni?

Kovacs_Bela

  • Vendég
Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)
« Válasz #11 Dátum: 2012. Március 20. - 16:56:11 »
0
Jelentkeznék tesztelõnek / scripternek (profi nem vagyok, de egy haladó szinten már tudok :D)
Spoiler for Elérhetõség:
MSN: [email protected]
Skype: danix9999
Facebook: Jóska de Pista
Spoiler for Egyéb:
Megadtam az MSN címem is, de inkább skypera vegyél fel ha lehet!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 20. - 17:04:05 írta danix99 »

Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)
« Válasz #12 Dátum: 2012. Március 20. - 17:08:25 »
0
Hector PM.

Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)
« Válasz #13 Dátum: 2012. Március 20. - 17:26:32 »
0
Idézetet írta: danix99 date=1332258971\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"18772\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Jelentkeznék tesztelõnek / scripternek (profi nem vagyok, de egy haladó szinten már tudok :D)
Spoiler for Elérhetõség:
MSN: [email protected]
Skype: danix9999
Facebook: Jóska de Pista
 
Spoiler for Egyéb:
Megadtam az MSN címem is, de inkább skypera vegyél fel ha lehet!
 
Felveszem veled a kapcsolatot, az élerhetõségeket már lementettem!

Új tervek, új szituációk, jobb játékélmény.. (szerepjáték, fejlesztõ csapat)
« Válasz #14 Dátum: 2012. Március 20. - 19:22:10 »
0
HECTOR! milyen mappot csináljak?:)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal