Szerző Téma: Füves süti  (Megtekintve 34211 alkalommal)

Nem elérhető VTX

  • 2402
    • Profil megtekintése
Füves süti
« Dátum: 2012. Február 15. - 14:03:40 »
0
Valaki tud valami jó füves süti receptet?
(lehetõleg ne netrõl, mert ott már átnéztem mindent)

Nem elérhető peepsi

  • 1648
  • life.exe not found
    • Profil megtekintése
Füves süti
« Válasz #1 Dátum: 2012. Február 15. - 14:15:40 »
+1
Te valami jamaica drog tenyésztõnek készülsz?

Nem elérhető Jackob

  • 1239
  • 2014 © Az év videósa
    • Profil megtekintése
Füves süti
« Válasz #2 Dátum: 2012. Február 15. - 14:28:38 »
+1
Idézetet írta: deeper date=1329311740\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"17079\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Te valami jamaica drog tenyésztõnek készülsz?
 
szerintem õ jamaicai kutya termesztõnek készül

Füves süti
« Válasz #3 Dátum: 2012. Február 15. - 14:31:47 »
0
régen tudtam de már elfelejtettem bocs  :-\\

Nem elérhető peepsi

  • 1648
  • life.exe not found
    • Profil megtekintése
Füves süti
« Válasz #4 Dátum: 2012. Február 15. - 14:35:19 »
+2
Idézetet írta: Equinox date=1329312707\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"17079\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
régen tudtam de már elfelejtettem bocs  :-\\
 
OFF:
Szerintem 1 vajas kenyeret se tudsz megkeni, nem hogy füves sütit csinálni.  :-\\

Füves süti
« Válasz #5 Dátum: 2012. Február 15. - 14:38:06 »
0
Idézetet írta: deeper date=1329312919\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"17079\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


régen tudtam de már elfelejtettem bocs  :-\\
 
OFF:
Szerintem 1 vajas kenyeret se tudsz megkeni, nem hogy füves sütit csinálni.  :-\\
 
[/quote]
hát nem is tudok varázs sütit csinálni csak a recepjét tudtam de csak annyi ugrik be hogy a tésztába nagyon kicsikre össze morzsolva belekevered :D

Füves süti
« Válasz #6 Dátum: 2012. Február 15. - 14:42:44 »
+2
Almás csokis ûrsütit készítettünk szombaton, és nem tagadom, nagyon jól sikerült. Szeretném a space cake elkészítéséhez a receptet megosztani veletek.
Hozzávalók:
20 deka vaj, 20-30 deka liszt, 1 tojás, csokoládé, alma, és persze 20-40 gramm (cannabis satíva) levél, szárdarab.
elkészítéséhez hozzálátnánk, érdemes elõbb átszitálni az örleményt, hogy a keményebb szárdaraboktól megszabaduljunk. Egy serpenyõben megolvasztjuk a vajat, majd arányosan adagolva, füvet keverünk hozzá. A massza ne legyen túl szikkadt, és addig pirítjuk, amíg kellemes nedves fû szag száll fel a serpenyõbõl, ránézésre pedig enyhén csillogóvá válik. Ezalatt egy tálban a lisztet és a tojást keverjük fel, adjunk hozzá csokoládét is.
tésztaalapot összekeverjük a vajasfûvel, ízlésesen elhelyezzük benne az almadarabokat, majd berakjuk a sütõbe. A sütit 200-250 fokos sütõben fél óráig hagyjuk, aztán tálalható és fogyasztható.
Figyelem, mielõtt a süteménynek nekiesnénk, várjunk valamennyit, hogy a szánkat ne égessük meg, és ne együnk túl sokat sem a készítménybõl, mert még a rutinos szmókerek is meglepõdhetnek a hatáson. Egészségetekre!

Nem elérhető VTX

  • 2402
    • Profil megtekintése
Füves süti
« Válasz #7 Dátum: 2012. Február 15. - 16:47:42 »
0
Idézetet írta: WolVerinZ date=1329313364\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"17079\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Almás csokis ûrsütit készítettünk szombaton, és nem tagadom, nagyon jól sikerült. Szeretném a space cake elkészítéséhez a receptet megosztani veletek.
Hozzávalók:
20 deka vaj, 20-30 deka liszt, 1 tojás, csokoládé, alma, és persze 20-40 gramm (cannabis satíva) levél, szárdarab.
elkészítéséhez hozzálátnánk, érdemes elõbb átszitálni az örleményt, hogy a keményebb szárdaraboktól megszabaduljunk. Egy serpenyõben megolvasztjuk a vajat, majd arányosan adagolva, füvet keverünk hozzá. A massza ne legyen túl szikkadt, és addig pirítjuk, amíg kellemes nedves fû szag száll fel a serpenyõbõl, ránézésre pedig enyhén csillogóvá válik. Ezalatt egy tálban a lisztet és a tojást keverjük fel, adjunk hozzá csokoládét is.
tésztaalapot összekeverjük a vajasfûvel, ízlésesen elhelyezzük benne az almadarabokat, majd berakjuk a sütõbe. A sütit 200-250 fokos sütõben fél óráig hagyjuk, aztán tálalható és fogyasztható.
Figyelem, mielõtt a süteménynek nekiesnénk, várjunk valamennyit, hogy a szánkat ne égessük meg, és ne együnk túl sokat sem a készítménybõl, mert még a rutinos szmókerek is meglepõdhetnek a hatáson. Egészségetekre!
 
NE NETRÕL.
kösz

pacek_janos

  • Vendég
Füves süti
« Válasz #8 Dátum: 2012. Február 15. - 20:18:39 »
0
igazi luxusétel, elég drága mulatság:D
de hatásos, ha megeszed egy óra múlva nem fogsz tudni a világodról:DD
receptet sajnos nem tudok, nekem is csak mesélte egyik spanom hogy csináltak és kígyóvá változtak az utcán a villanyoszlopok
én maradok az inhalálásnál, na pacsi:DD

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal