Szerző Téma: Mentés mappa  (Megtekintve 1431 alkalommal)

Mentés mappa
« Dátum: 2011. December 24. - 22:56:50 »
0
Sziasztok!
Már sok oldalt megnéztem, hogy hova kell rakni a mentéseket a GTA IV-ben, de ha berakom, ahova írnak, akkor nem mûködik. Nem tudjátok, hogy hova rakjam be? Mert újraraktam a gépem, és elfelejtettem a mentéseket lementeni, és most be akarok rakni egy 100%-os mentést :)
Köszönöm a segítséget:
Cole~

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Mentés mappa
« Válasz #1 Dátum: 2011. December 25. - 20:53:21 »
0
Nem a neten (GfWL) tárolja a mentést?

De ezt találtam:

 

Az offline mentéseket a C:\\Documents and Settings\\Neved\\Local Settings\\Application Data\\Rockstar Games mappában találod.
Ahhoz, hogy bejelentkezés nélkül is tudj menteni, egy offline profilt kell létrehoznod, ehhez nyomd meg a Home billentyût játék közben.
Ha újratelepítetted a Windowst, és a korábbi mentéseidet szeretnéd használni, vissza kell másolnod a C:\\Documents and Settings\\Neved\\Local Settings\\Application Data\\Rockstar Games és
C:\\Documents and Settings\\Neved\\Local Settings\\Application Data\\Microsoft\\XLive mappákat (a rejtett fájlokat láthatóvá kell tenni), majd játék elõtt kiválasztani a korábbi profilodat (Home billentyû).
Részletesebb leírást itt találsz.

 
Az itt az ez: http://szamitogep.hu/forum/threads.php?fid=comments&adcount=2&forumid=391350&alkategoria=Szoftver&forum=GTA4+ment%E9s+-+HELP!!&alkategoriaid=26

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal