Szerző Téma: FayRPG 2.0  (Megtekintve 51745 alkalommal)

FayRPG 2.0
« Dátum: 2011. December 12. - 02:50:43 »
+6
FayRPG 2.0
 


IP:79.172.195.140:7072
Ts: gameop.hu:9988
 

Bízom abban, hogy a FayRPG-t (2.0 Reborn) már nem kell sok embernek bemutatni. A FayRPG Magyarország egyik legjobb szerepjátékon alapuló SA:MP szervere. A szerveren igyekszünk a realitást érzékeltetni, ezért kérjük úgy játszatok itt nálunk, olyanokat cselekedjetek, melyeket a valós életben sem vagytok restek megtenni.
Az új mód fejlesztése nagyon jól halad, napi rendszerességgel vannak frissítések, hibajavítások. A szerver az alapokról lett írva, azaz semmit nem használtunk fel a pawno.exe-n kívül. :)
A módhoz egy folyton újuló weboldal és egyben webes felület tartozik, melyet a FayRPG stílusához igazítottunk.
A weboldalon elérhetõk a parancsok, szabályzat illetve egy kis segítség az elinduláshoz.
Fõállású munkák (Még nem megy mind):
 
  • Los Santosi Rendõrkapitányság

  • San Fierroi Rendõrkapitányság

  • Las Venturasi Rendõrkapitányság

  • Nemzetbiztonsági Hivatal

  • Nemzeti Adó- és Vámhivatal

  • S.A. Központi Kikötõi rendészet

  • Los Santosi Mentõszolgálat

  • San Fierroi Mentõszolgálat

  • Las Venturasi Mentõszolgálat

  • Országos Tûzoltó Parancsnokság

  • Sunshine Taxi

  • MB Elit Taxi

  • Fõ Taxi

  • Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság

  • Nemzeti Közlekedési Hivatal

  • Állami Önkormányzat

  • Jármû Oktatási Központ


 
Másodállásban végezhetõ munkák:
 
  • Autószerelõ

  • Postás

  • Pizzafutár

  • Farmer

  • Szemétszállító

  • Úttisztító

  • Halász

  • Mérnök

  • Méhész


A fentiek folyamatosan frissülnek, mindig kerül bele valami újdonság. Elõre láthatólag a holnapi este folyamán az autószerelõ már Fõállású munka lesz.
A szerver az egész térképen játszódik, illetve igyekszünk segíteni a fejlõdésben, így elérhetõvé tesszük bárkinek, hogy itt nálunk gyakorolja és fejlessze a német tudását: Ausztriába bárki költözhet, feltétel az hogy ott kötelezõen németül kell beszélni.
Autórendszer: Alapból mindenkinek két autója lehet. Az autókhoz nem tartozik más parancs, mint a /kulcs és a /indit (space+2). Realizáltuk a sebességmérést, a tankolást, és az üzemanyag fogyasztását jármûtípusonként egyedileg adtuk meg. Lehet új és használt autót is venni. Ha már meguntad az autódat, a használt autók telepén (több is van) eladhatod.
Bandarendszer: Legfontosabb változás az, hogy NINCSENEK BÁZISOK. A bandák maguk találjanak helyet. Minimális segítséget (széfet) persze adhatunk.
Sérülésrendszer: Attól függõen, hol kapsz találatot, sebezõdsz. Comb lövés esetén összeesel, fejlövés esetén pedig azonnal szörnyethalsz.
Tömegközlekedés: A városokban és azok közt, illetve a vidéken bárhová el lehet jutni a tömegközlekedéssel. Vannak NPC buszok fix menetrenddel, illetve vonatok (MÁV, GYSEV). A Sínpályán több megállót is kijelöltünk a könnyebb és gyorsabb közlekedés érdekében. Ahhoz, hogy igénybe vehesd, jegyet kell vásárolnod, ellenkezõ esetben az ellenõr kénytelen megbüntetni!
Fejlesztõk:
     Püspöki Ákos / Fox Mulder: Objectelés, tervezés, kreatív munkatárs (Fõtervezõ)
     Vicky Hudson / Tóth Viktória: pickupok, folyamatmérnök, adatfeltöltés
     Coldinho George / Válóczi György: Rendszer programozás, karbantartás
     Carlos Mardel / Vaspöri Balázs: Web programozás, karbantartás, fizikai háttér biztosítás
     Joseph Mardel / Vaspöri József: Fórum programozás, fizikai háttér biztosítás
    Johnny Bravo / Weintraut Zoltán: tervezõ, technikai munkatárs
     Andreas_Ventt / Széll András: A mod elõzetes terveinek elõkészítése, rendszer programozás.
Sok minden más is van a szerveren, de ezeket csak úgy tapasztalhatod meg, ha ellátokatsz hozzánk, Fay Államba! :)
A szerver és az oldal is folyamatosan frissül, ha valami hibát találtok, kérjük jelezzétek a fórumban.
Kellemes játékot kíván a FayRPG Admin Team
(mod: a régit kérem törölni.)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 09. - 16:31:11 írta ColdFly »

Nem elérhető trave

  • 840
    • Profil megtekintése
FayRPG 2.0
« Válasz #1 Dátum: 2011. December 12. - 06:50:03 »
+2
Jónak tûnik, de szerintem felesleges volt megnyitni a 3 várost. Túl nagy a terület még 300 player számára is :/

FayRPG 2.0
« Válasz #2 Dátum: 2011. December 12. - 11:35:42 »
0
Idézetet írta: trave date=1323669003\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"14205\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Jónak tûnik, de szerintem felesleges volt megnyitni a 3 várost. Túl nagy a terület még 300 player számára is :/
 
Fõleg ,hogy az állandó kifagyások,javítások miatt megcsappant a létszám és mikor ránézek a szerverekre akkor 15-20 az átlag player amit látok nálatok.Mondjuk nem kötelezõ oda menni az is igaz de tény ,hogy nagyon nagy a samp térkép :/

FayRPG 2.0
« Válasz #3 Dátum: 2011. December 12. - 14:56:45 »
0
Mikor fent voltam, nagyon tetszett benne, hogy az egész térképen játszódik.
De sajnos ez az, ami miatt be is dõl az egész, mivel erre nagyon sok ember kellene.
KB az összes magyar RPG játékos, akkor lenne az igazi.
Így csak unalom, nem látsz sehol senkit, stb.
Kár érte!
A MODról nem nyilatkozok, azt annyira nem volt idõm megismerni.

FayRPG 2.0
« Válasz #4 Dátum: 2011. December 12. - 23:53:18 »
0
\"A FayRPG magyarország egyik legjobb szerepjátékon alapuló SA:MP szervere.\" - Az ilyen mondatok kivétel nélkül öngólok. Döntsék el a playerek, hogy ez a legjobb-e vagy sem.
\"Vannak NPC buszok\" - Ajjaj. NPC egy szerveren? Garantált lag, nem veszi figyelembe a kreszt és a játékosokat.
Ettõl függetlenül fogok szánni rá egy pillantást.

FayRPG 2.0
« Válasz #5 Dátum: 2011. December 13. - 00:09:20 »
0
Napról napra egyre többen választanak minket. Talán véletlenül?
Egyenlõre csak LS van, amíg el nem érünk egy bizonyos számot.

FayRPG 2.0
« Válasz #6 Dátum: 2011. December 13. - 00:42:57 »
0
Jó szerver. 2,5 évet húztam le a régi modon. Nekem az új mod nagyon bonyolult , ezért is hagytam ott a szervert. Sok szép emlék fûz a régi idõkhöz. Az új mod eléggé össze van rakva, sokat igérgették de elkészült !

FayRPG 2.0
« Válasz #7 Dátum: 2011. December 13. - 00:53:00 »
+1
Bár még nincs kész teljesen, de készül a dokumentáció, mely segítséget nyújt majd a szerveren való boldogulásban.

FayRPG 2.0
« Válasz #8 Dátum: 2011. December 13. - 01:11:46 »
0
OFF: Coldfly pü

FayRPG 2.0
« Válasz #9 Dátum: 2011. December 13. - 05:37:58 »
0
Idézetet írta: ColdFly date=1323731360\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"14205\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Napról napra egyre többen választanak minket. Talán véletlenül?
Egyenlõre csak LS van, amíg el nem érünk egy bizonyos számot.
 
Nem a játékosszámról beszéltem. :) Csak az a mondat TÉNYLEG öngól a legtöbb esetben.

Nem elérhető ChrisJ

  • 1022
  • Nindzsa
    • Profil megtekintése
FayRPG 2.0
« Válasz #10 Dátum: 2011. December 13. - 08:01:22 »
0
Reméljük Fox_Mulder barátunk volt már pszihiátriai kezelésen,és reméljük a playerek megtanultak RP-zni,ha lesz SAMP-om felnézek.

FayRPG 2.0
« Válasz #11 Dátum: 2011. December 13. - 14:10:12 »
0
Daragoj: én elfogadtam a véleményed. Szerintem a kedves moderátornak az nem tetszett, ahogy megfogalmaztad.

FayRPG 2.0
« Válasz #12 Dátum: 2011. December 13. - 14:16:25 »
+2
Idézetet írta: ColdFly date=1323731360\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"14205\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Napról napra egyre többen választanak minket. Talán véletlenül?
Egyenlõre csak LS van, amíg el nem érünk egy bizonyos számot.
 
\"A mennyiség nem arányos a minõséggel.\"
:)
Amikor még többszöri alkalommal is meglátogattama FAY elõzõ serverét, akkor se voltam megelégedve a játékosok RP szintjével.
A \"NEMMONDOMKIANEVÉT\" serveren is egy marhavagonra való ember van, mégis olyan, amilyen...

Nem elérhető Lowasz

  • 449
  • deew.sensei`/A/
    • Profil megtekintése
FayRPG 2.0
« Válasz #13 Dátum: 2011. December 13. - 14:19:26 »
+1
Idézetet írta: James_Raynor date=1323730398\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"14205\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
\"A FayRPG magyarország egyik legjobb szerepjátékon alapuló SA:MP szervere.\" - Az ilyen mondatok kivétel nélkül öngólok. Döntsék el a playerek, hogy ez a legjobb-e vagy sem.
\"Vannak NPC buszok\" - Ajjaj. NPC egy szerveren? Garantált lag, nem veszi figyelembe a kreszt és a játékosokat.
Ettõl függetlenül fogok szánni rá egy pillantást.
 
Dikk te hülye vagy :D
attól még mert van NPC aztán szart se fog laggolni a szerver,de a hostingtól függõen.
Most bentvan 20NPC attól mi lesz a lagg?az lehet hogy akadályozni fogja a közlekedést,de semmilyen lag nemlesz.
Most szerinted van olyan szerver ahól 350NPC lesz(nem közelkedésben csak) [800Slot] ott se lesz lagg :)
mer jó a hosting :)
Sok sikert hozzá!  ;)

Nem elérhető ChrisJ

  • 1022
  • Nindzsa
    • Profil megtekintése
FayRPG 2.0
« Válasz #14 Dátum: 2011. December 13. - 14:31:00 »
0
Mostmár voltam fenn a szerón és tudok tapasztalatokat leszûrni.
Player RP:No comment.Mint volt.
Mapok:Egész jó.
NPC:Tény hogy jobb lesz tõle egy kicsivel az élmény de, nagyon nem tetszik az, hogy a szabályosan közlekedõket balesetbe sodorja.
Admins:No comment.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal