Szerző Téma: AntroniX  (Megtekintve 1024 alkalommal)

AntroniX
« Dátum: 2011. Október 15. - 12:19:23 »
0
AntroniX
 
A való élet:
Kenyér Kristóf a becsületes nevem, Várpalotán élek.. Jelenleg 15 éves vagyok. Szeretek focizni, melyben nem vagyok nagyon nagy játékos, de élvezem. Kosárlabdát is szeretem, de inkább a foci.
A Grand Theft Auto San Andreas:
A játékkal körülbelül 2005-ban kezdtem el játszani, akkor a sima single playerrel. ( Egy játékos mód. ) 2007 környékén letöltöttem a SA-MP-ot ekkor egybõl a NextGen stunt szerverre vezetett az elsõ utam. Nagyon sokat játszottam ott. Aztán LittleTown RPG. Nagyon tetszett, ezért vettem egy szervert. A szerveremen elõször egy sima keresztapa mód futott. 3-4 adminnal nagyon jókat RPzgettünk, melyhez néha-néha hozzákapcsolódott az az egy-néhány player. Körülbelül 2 hónap után egy Stunt mód futott rajta, kisebb nagyobb sikerekkel. A szerver 30 férõhelyes volt. A rekord az 23 player volt. Ekkor még azt sem tudtam, hogy mi az a pawno. Stunt és egyéb szervereken a nevem: AntroniX. RP nevem Antonio_Webster vagy Antonio_D_Ramazan
Sampfórum:
Rátaláltam erre a fórumra. Beregisztráltam. Meg szeretnék tanulni valamennyire scriptelni. A fórumon a segítõkészség és a jó közösség fogott meg. Szeretem, hogy az emberek segítenek, és nem káromkodnak. 
Admin voltám már 2db RP-s szerveren és ha valahova mennék, az RP szerver lenne.
A RolePlay:
Imádok RP-zni. A LittleTown RolePlay szerveren 8.98-es RP pontom volt 8 szavazattal. Soha nem szerettem a prémium és VIP tagságokat, hülyeségnek tartom. Most a SeeRPG -RELOADED- azaz Új SeeRPG -n játszom nekem nayon tetszik folyamatosan frissül.

aMGee

  • Vendég
AntroniX
« Válasz #1 Dátum: 2011. Október 15. - 13:21:00 »
0
Helóüdv

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
AntroniX
« Válasz #2 Dátum: 2011. Október 15. - 16:05:50 »
0
Idézetet írta: AntroniX date=1318673963\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12518\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

AntroniX
 
A való élet:
Kenyér Kristóf a becsületes nevem, Várpalotán élek.. Jelenleg 15 éves vagyok. Szeretek focizni, melyben nem vagyok nagyon nagy játékos, de élvezem. Kosárlabdát is szeretem, de inkább a foci.
A Grand Theft Auto San Andreas:
A játékkal körülbelül 2005-ban kezdtem el játszani, akkor a sima single playerrel. ( Egy játékos mód. ) 2007 környékén letöltöttem a SA-MP-ot ekkor egybõl a NextGen stunt szerverre vezetett az elsõ utam. Nagyon sokat játszottam ott. Aztán LittleTown RPG. Nagyon tetszett, ezért vettem egy szervert. A szerveremen elõször egy sima keresztapa mód futott. 3-4 adminnal nagyon jókat RPzgettünk, melyhez néha-néha hozzákapcsolódott az az egy-néhány player. Körülbelül 2 hónap után egy Stunt mód futott rajta, kisebb nagyobb sikerekkel. A szerver 30 férõhelyes volt. A rekord az 23 player volt. Ekkor még azt sem tudtam, hogy mi az a pawno. Stunt és egyéb szervereken a nevem: AntroniX. RP nevem Antonio_Webster vagy Antonio_D_Ramazan
és ha valahova mennék, az RP szerver lenne.
A RolePlay:
Soha nem szerettem a prémium és VIP tagságokat, hülyeségnek tartom.
 
Tényleg? Nekem is pont ugyanez volt.. 23player? Érdekes.. Copy powa .D
Amit idéztem, azt rólam másoltad, szóval az nem valóság.. Na de nem baj.

aMGee

  • Vendég
AntroniX
« Válasz #3 Dátum: 2011. Október 15. - 18:00:24 »
0
Gondolom nem tudta hogy hogy kezdje, ezért megnézte valakiét és az alapján csinálta :D

AntroniX
« Válasz #4 Dátum: 2011. Október 18. - 12:52:15 »
0
Igen így volt sajnálom, nem nagyon szoktam Fórumokon regizni ezért nem nagyon értek hozzá. Mégegyszer Sorry

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal