Szerző Téma: SA-MP Fórum Minecraft szerver  (Megtekintve 6170 alkalommal)

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Dátum: 2011. Október 08. - 19:25:45 »
0
Sziasztok!
Indítottam egy Minecraft szervert, ami a SA-MP fórumot reklámozza.
A szerver SMP, egyszóval a túlélés a lényeg.
Ház építéséhez engedélyt kell kérned, ha pedig admin/mod/owner nem elérhetõ, akkor oda építs, ahol tudod, hogy nem lesz baj.
Pluginok:
- iConomy [Pénz]
- Permissions [Engedélyek]
- Lockette [Zár]
- Essentials [szinte minden üzenet, parancs]
Figyelem!
A zárt csak bolthoz lehet használni, ajtót, chestet TILOS lezárni! chestet csak akkor lehet lezárni, ha árulsz!
Szabályok:
Lopás:
A lopás engedélyezve van.
Védd meg/rejtsd el amid van. Hihetetlen kreatív megoldások szoktak születni.
Ebbõl jön a kérdés:
Szabd-e bosszút állni?
Persze hogy lehet, de a bosszú arányos legyen. Ha pl. ellopnak 1-2 szenet, és megtalálod, hogy ki volt az, akkor még nem kell lebontani a házát. De ha mondjuk elvisznek 20 vasat, akkor már lebonthatod  házát, mivel sokat lopott.
A szabályzat folyamatosan bõvülni fog!
A szervert jelenleg építem, segíteni persze lehet! :)
Emiatt lehet, hogy nincs elindítva a szerver!
IP cím: 84.3.187.229:25535
Állapot: OFFLINE
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 13. - 22:41:07 írta Cole »

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #1 Dátum: 2011. Október 09. - 10:18:30 »
0
Ez a lopás egy baromság. Tuti nem lesz senki a szervereden igy... Mert összeszedi a gyemantot, ellopjak, o meg ugy elrejti, hogy még az atya uristenke se találja meg... Szerintem ezt változtasd meg
Yahikoo

GroX

  • Vendég
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #2 Dátum: 2011. Október 09. - 11:10:58 »
0
Idézetet írta: Yahiko911 date=1318148310\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ez a lopás egy baromság. Tuti nem lesz senki a szervereden igy... Mert összeszedi a gyemantot, ellopjak, o meg ugy elrejti, hogy még az atya uristenke se találja meg... Szerintem ezt változtasd meg
Yahikoo
 
Szerintem meg jó lenne, ha bevezetnének mellé egy rendõr rendszert, és akkor valószínüleg nem nagyon lopkodnának.

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #3 Dátum: 2011. Október 09. - 13:05:39 »
0
Hát maximum bekonfigurálom a Jobs plugint, úgy, hogy legyen rendõr. :D

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #4 Dátum: 2011. Október 09. - 14:06:12 »
0
Idézetet írta: Fade シ date=1318151458\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Ez a lopás egy baromság. Tuti nem lesz senki a szervereden igy... Mert összeszedi a gyemantot, ellopjak, o meg ugy elrejti, hogy még az atya uristenke se találja meg... Szerintem ezt változtasd meg
Yahikoo
 
Szerintem meg jó lenne, ha bevezetnének mellé egy rendõr rendszert, és akkor valószínüleg nem nagyon lopkodnának.
 
[/quote]
Az én szerómon lesz és jó lenne, ha senki nem koppintaná. Mondhatod, hogy más szerveren is van...

aMGee

  • Vendég
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #5 Dátum: 2011. Október 09. - 14:39:03 »
0
jah és ha én meg egy másik gyerek farmerba megyünk iskolába akkor én már lopom az õ stílusát, ugye?

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #6 Dátum: 2011. Október 09. - 14:44:54 »
0
Idézetet írta: Csabee date=1318163943\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
jah és ha én meg egy másik gyerek farmerba megyünk iskolába akkor én már lopom az õ stílusát, ugye?
 
Nevettem, hogy egy játékot hasonlítasz az életedhez ;D

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #7 Dátum: 2011. Október 09. - 14:47:30 »
0
A lopás/bosszú jó. Az SMP életre nevel. IRL is meglophatnak és pont. Vannak emberek akik ebbõl tartják fent magukat.
Elrejti és pont. És? Te meg ha megtalálod akkor a többi lopott szajréval együtt a tiéd. Erõs közösséget hoz létre hozhat létre.
Kedvenc történetem amit mindig elmesélek az ilyen esetekben: Egy fun szerveren meghalt a bukkit így mindenki nekiállt SMP-zni. Mi is összeálltunk páran. Bánya ház, védelmek, felfedezés... ahogy az lenni szokott. Az egyik gyerek elsõként talált nagyobb mennyiségû vasat és craftolt magának teljes vértezetet kardostul mindenestül és nekiállt mindenit lePvP-zni meg kirabolni és belezúzni a házakba.
Megvártuk amíg lelép és lebontottuk a házát, kiszedtük a rejtett chestjeit és nemhogy a benne lévõ cuccokat még a chestet is elvittük. xD
Kiosztogattuk a cuccokat amiket tudtuk, hogy kitõl lopta és úgy elplaníroztuk a területet, hogy meg nem mondtad volna, hogy ott ház állt. xD
A gyerek visszajött és nem sokkal utána egy OP is. Ez a gyerek sikított leghangosabban, hogy meglopták. xD
Ez az SMP :)   
Nincs rendõrség, csak a lelkiismeret.
Nincs felsõbb hatalom, csak az összetartás.
Nincs punnyadt áskálódás, SMP van!
De ti döntitek el. Az \"engedélyezett lopás\" nem azt jelenti, hogy \"Ne áss, lop!\" hanem azt, hogy \"Azt csinálsz amit akarsz, de ne csodálkozz, ha megloptál valakit és õ visszacsap. Ha jóban vagy mindenkivel akkor számíthatsz rájuk a bajban.\"

Nem elérhető .:Secur:.

  • 2430
  • GTA Hero
    • Profil megtekintése
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #8 Dátum: 2011. Október 09. - 14:53:47 »
0
Idézetet írta: Csabee date=1318163943\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
jah és ha én meg egy másik gyerek farmerba megyünk iskolába akkor én már lopom az õ stílusát, ugye?
 
Ezet már eljátszottad a szerón xD tetszik!
Skatefield bárkinek lehet szervere úgyhogy k*ss.
Nem enged fel a szerver!!!
miért nem?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 09. - 14:57:50 írta .:Secur:. »

aMGee

  • Vendég
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #9 Dátum: 2011. Október 09. - 15:23:09 »
0
Idézetet írta: Skatefield date=1318164294\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


jah és ha én meg egy másik gyerek farmerba megyünk iskolába akkor én már lopom az õ stílusát, ugye?
 
Nevettem, hogy egy játékot hasonlítasz az életedhez ;D
 
[/quote]
de hülye vagy gyermek

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #10 Dátum: 2011. Október 09. - 15:34:23 »
0
Hát nem tudom, a minecraftot ne hasonlitsatok mar a samphoz, hogy itt lehet RP-zni. Ez egy baromság  :mistrust:

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #11 Dátum: 2011. Október 09. - 15:39:45 »
0
Idézetet írta: Yahiko911 date=1318167263\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12336\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hát nem tudom, a minecraftot ne hasonlitsatok mar a samphoz, hogy itt lehet RP-zni. Ez egy baromság  :mistrust:
 
A Minecraft (ha nem fun szerver) önmagában RP csak /me nélkül.

Nem elérhető Stray

  • 617
    • Profil megtekintése
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #12 Dátum: 2011. Október 09. - 16:11:03 »
0
Szerintem jó dolog ez a lopásos cucc.. Védd meg amid van. Amúgy törtes lesz, vagy eredetis?

SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #13 Dátum: 2011. Október 09. - 16:57:33 »
0
Törtes szerver.

Koncz_Norbert

  • Vendég
SA-MP Fórum Minecraft szerver
« Válasz #14 Dátum: 2011. Október 09. - 18:11:35 »
0
1.8?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal