jana4

Kisebb kérdések

2.112 hozzászólás ebben a témában

Üdv fórumozók!

Ebben a topikban tehettek fel kisebb, gyors, egyszerû kérdéseket, ha valamit nem tudnátok!

A topik létrehozását Zinthos ötlete alapján nyitottam meg.

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Rajtam kívül valaki más is felvetette?:D

Kérdés:

Átállítom Név.ini-ben az admin szintemet. (Sheet adminrendszerében)

És amint belépek már nem vagyok az.Kipróbáltam szerver újraindítással is de úgy sem jó.Pár nappal ezelõtt ment most nem.

Ötletek?

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha van benne ékezet, lehet az a baja.

Vagy: használj másik adminrendszert próbára.

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha egy fájlba egy logikai változó értékét írom, akkor egész számként, vagy karakterláncként kell kezelnem?

(Dini-t használok)

Megosztás

Megosztás link alapján

Most meg regisztrálok és utána nem menti le az adatokat.Nincs Tudvari.inc nevû fájl :S

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha egy fájlba egy logikai változó értékét írom, akkor egész számként, vagy karakterláncként kell kezelnem?

(Dini-t használok)

Integer, tehát egész szám.

Megosztás

Megosztás link alapján

Eddig is ez volt és hibátlanul mûködött. De akkor lennél szives leírni hogy akkor melyiket töltsem? :)

Áírtam .dll  formátumra így asszem jó

Megosztás

Megosztás link alapján

Hello All

Letöltöttem ezt a libcurl.dll filet az ujj MTA-hoz ezt a filet hova tegyem hogy elfogadja az MTA ?? :)

Megosztás

Megosztás link alapján
WebSite" post="173344" timestamp="1315144788"]

Hello All

Letöltöttem ezt a libcurl.dll filet az ujj MTA-hoz ezt a filet hova tegyem hogy elfogadja az MTA ?? :)

érdekes nekem azt a fájlt ki kellet törölni hogy mûködjön. egyébként a san andreas könyvtárába volt nekem.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
érdekes nekem azt a fájlt ki kellet törölni hogy mûködjön. egyébként a san andreas könyvtárába volt nekem.

xDD én is kitöröltem és müködik

Köszi ment a + :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Melyik filterscript vagy hasonló tartalmazza a belépõ sárga nyilakat? (Pl.: Ammu nation stb)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Melyik filterscript vagy hasonló tartalmazza a belépõ sárga nyilakat? (Pl.: Ammu nation stb)

Nem kéne 2x leirni :-[

DisableInteriorEnterExits()

Ezt szedd ki a módodból.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Mert már vagy 5-6 hsz-el el lett hagyva és az emberek általában nem néznek vissza olyan "régre" :D bocsi,törölheted az egyiket ha akarod.És köszi

+1

Hogy lehet azt megoldani hogy ne zavarjon be a ZCMD a sima OnPlayerCommandText nek? beraktam pár CMD: -s parancsot és egy strcmd-s sem megy :S

Megosztás

Megosztás link alapján

[pawn]

public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success)

{

if(!strcmp("/jupi", cmdtext, true))

{

print("Szerintem ez mûködik!");

}

return 1;

}

[/pawn]

Megosztás

Megosztás link alapján

Ezt szedd ki a módodból.

Kiszedtem és még mindig :S

[pawn]

{

{

}

return 1;

}

[/pawn]

Akkor

[pawn]public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])[/pawn]

ezt cseréljem le és ennyi? a többin nem is kell változtatni?

_____________________________________________________________________________________

[pawn]

public ChatLog(string[])

{

new entry[256], fajl[64];

format(fajl, sizeof(fajl), "Log/Chat/%s-%s-%s.log", Time("ev"), Time("honap"), Time("nap"));

format(entry, sizeof(entry), "[%s:%s:%s] %s\n", Time("ora"), Time("perc"), Time("mp"), string);

new File:hFile;

hFile = fopen(fajl, io_append);

fwrite(hFile, entry);

fclose(hFile);

}[/pawn]

D:\SZERVER\gamemodes\3.pwn(1847) : warning 202: number of arguments does not match definition
D:\SZERVER\gamemodes\3.pwn(1847) : warning 202: number of arguments does not match definition
D:\SZERVER\gamemodes\3.pwn(1848) : warning 202: number of arguments does not match definition
D:\SZERVER\gamemodes\3.pwn(1848) : warning 202: number of arguments does not match definition

Valaki segítene kérem?

Megosztás

Megosztás link alapján

Ezt szedd ki a módodból.

Kiszedtem és még mindig :S

[pawn]

{

{

}

return 1;

}

[/pawn]

Akkor

[pawn]public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])[/pawn]

ezt cseréljem le és ennyi? a többin nem is kell változtatni?

_____________________________________________________________________________________

[pawn]

public ChatLog(string[])

{

new entry[256], fajl[64];

format(fajl, sizeof(fajl), "Log/Chat/%s-%s-%s.log", Time("ev"), Time("honap"), Time("nap"));

format(entry, sizeof(entry), "[%s:%s:%s] %s\n", Time("ora"), Time("perc"), Time("mp"), string);

new File:hFile;

hFile = fopen(fajl, io_append);

fwrite(hFile, entry);

fclose(hFile);

}[/pawn]

Valaki segítene kérem?

OnPlayerCommandText-et vedd ki vagy írd át performedes stílusra. (ne feledd a végén a success-t.)

A 2.nál mi az 1848. sor?

Meg ez a Time(....)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Köszi a segítséget ment a +1.

A Timeos sor SeeRPG/CryRPG szerûség,megpróbáltam összehozni az ottani szerkezetre,de végül ezt a hibát írta ki.

[pawn]    format(fajl, sizeof(fajl), "Log/Chat/%s-%s-%s.log", Time("ev"), Time("honap"), Time("nap")); //1847

format(entry, sizeof(entry), "[%s:%s:%s] %s\n", Time("ora"), Time("perc"), Time("mp"), string); //1848

[/pawn]

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem tudjátok miért nem megy a GTA San Andreasba az egér?Pedig mindent megprobáltam hogy mennyen de nem ment miért?????

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem tudjátok miért nem megy a GTA San Andreasba az egér?Pedig mindent megprobáltam hogy mennyen de nem ment miért?????

Nálam is szokott ilyen lenni, azután, miután leteszem tálcára a játékot...

Párszor ESC-be lépsz meg vissza, addig amíg jó nem lesz. Ha egyáltalán nem mûködik, akkor a SA-n belül a játékbeállításokban az egér érzékenységet állítsd a neked megfelelõ(bb)re.

Megosztás

Megosztás link alapján

Én aszt akkarom hogy a rendes játékba mennyen az egér de ott egyáltalán nem mükszik :S

Megosztás

Megosztás link alapján

Én aszt akkarom hogy a rendes játékba mennyen az egér de ott egyáltalán nem mükszik :S

Talán ez: Esc--->Options----> és ott felül ha Joypadot ír, akkor katt rá hogy váltson.

Ha ez nem, akkor rakd újra a SA-t.

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek