Szerző Téma: Jackob  (Megtekintve 1327 alkalommal)

Nem elérhető Jackob

  • 1239
  • 2014 © Az év videósa
    • Profil megtekintése
Jackob
« Dátum: 2011. Szeptember 03. - 01:32:18 »
+2
kb 3 éve kezdtem az egészet amikor gamestarral egy közös szerverünkre elkezdtem stuntmapokat készíteni(ezek azok amik jelenleg is megtalálhatóak sampagen)
1-2 hónapig csak stuntmapokat csináltam, aztán elkezdtem építeni egy várost, szigetet(lost mapom õse) és bunkereket a föld alá. a sziget volt az amivel a legtöbb idõt eltöltöttem, rájöttem hogy bármit megépíthetek amire éppen gondolok, nagyjából sikerült is egy kezdetleges lost szigetet alkotnom(még mindig megvan)aztán egy évre rá újra elkezdtem egy szigetet építeni(persze közbe sok mást is csináltam) ismét a lost szigetét akartam csak ezúttal sokkal nagyobbat és pontosabbat.
ez a jelenlegi legismertebb mapom, hivatalos fórumon a topikja 5000es nézettségû
(http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=191508&highlight=lost)
yt-n a videója 2600, ami mapoknál ritka.
(http://www.youtube.com/watch?v=8nS8swAQmi8)
egyébként több mapom is van ami elég ismert, de azokról lényegtelen lenne beszélni
kb 80 mapom van ezeknek fele sincs publikálva, 20-30 körül lehet a közzétett mapjaim száma. a többirõl jómagam és még 2-3 emberen kívül senki se tud.
minden típusú mapot tudok csinálni egyedül mtahoz DMeket, azt még sose próbáltam.
kedvenc objectjeim nincsenek, bár vannak amiket igen gyakran használok, mert szükség van rá, de ez a maptól függ, hogy mit akarok építeni és milyen célra mi a legmegfelelõbb.
sokan kértek már hogy mapoljak ide oda, nagyon ritka esetben ha ismerem az illetõt talán elvállalom, de senkitõl kivéve ha különleges ajánlata van.
akikre felnézek: B és satan(mindketten külföldiek, satan német, b-t nemtudom.)
mindketten mûvészek a maguk stílusán B \"rp\" mapokat csinál(épületek, stb.) satan ugyanolyan stílusú mapokat csinál mint én, csak sokkal jobban.
köszönöm a figyelmet

Rammstein

  • Vendég
Jackob
« Válasz #1 Dátum: 2011. Október 05. - 19:56:24 »
0
számolj be nekünk a többi mapodról is pls pls  8)  ;D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal