Szerző Téma: [Leírás] 0.3c Remote Console  (Megtekintve 2612 alkalommal)

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
[Leírás] 0.3c Remote Console
« Dátum: 2011. Augusztus 15. - 12:44:51 »
0
Üdv!
Most, hogy nézegettem a fórumot találtam egy ilyesfajta témát, de én ismerem ennek a másik változatát is, amit le fogok ide írni.
Nos.. A remote console ( távoli konzol ) arra jó, ha nem vagy fent a szervereden, akkor a windowsból be tudsz jelentkezni RCON-ba. Amiket tudsz csinálni: IP bannokat újratölteni, írni adminként ( Kékkel: Admin: szöveg ), filterscripteket újratölteni, kikapcsolni, betölteni. Teljesen ugyanaz minden, mintha a szerveren lennél. A konzolban nem kell a /rcon elõtag, csak simán a \"say\". Szerveren ez így meg: /rcon say Sziasztok. Konzolban pedig így: say Sziasztok. Ami a chatban történik azt sajnos csak a server_log.txt-ben fogod megtalálni. Akkor, hogyan is kell beüzemelni?
Megnyitod a jegyzettömböt és a következõket írod bele: \"rcon .exe IP cím Port Rcon\". Leírom másképp. \"rcon.exe 192.168.1.1 777 changeme\". Idézõjelek nem kellenek. Elmented valami.bat néven, és be teszed a GTA San Andreas mappádba. Ha nem szeretnél mindig belépni abba a mappába, akkor ki is teheted az asztalra parancsikonként. ( Parancsikonos segítség a leírás végén. ) Most rákattintunk kétszer a valami.bat-ra, és ott a konzol, egy fekete kis ablak. Oda kell írni az olyanokat, hogy \"say sziasztok\" \"loadfs ladmin\" \"unloadfs ladmin\" \"reloadfs ladmin\" \"cmdlist\" \"reloadbans\". Természetesen idézõjelek nélkül.
Jöjjön a parancsikonos segítség:
A háttérképeden nyomsz egy jobb gombot, ott kiválasztod azt, hogy \" Új \", azon belül \" Parancsikon \". Az \"Adja meg az elem helyét!\" sorba ott van, hogy \" Tallózás... \" itt ki kel választani, hogy hol van a valami.bat. Ha ez kész, rá kattintasz a \"Tovább\"-ra. A parancsikon nevének bármit megadhatsz, például: Szerverem, Konzol, Teljesen mindegy. Végül rákattintasz a \" Befejezés \"-re és kész a saját konzolod.
Remélem segített a leírásom. Köszönöm, hogy elolvastad!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 07. - 17:37:04 írta 0xC01DFACE »

[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #1 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 12:48:09 »
0
Nekem alapból mûködik, ha csak simán a szerverablakba irok  :)

[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #2 Dátum: 2011. December 06. - 16:34:19 »
0
Megnyitod a jegyzettömböt és a következõket írod bele: \"rcon .exe IP cím Port Rcon\". Leírom másképp. \"rcon.exe 192.168.1.1 777 changeme\". Idézõjelek nem kellenek. Elmented valami.bat néven, és be teszed a GTA San Andreas mappádba. [/quote]
de mien néven mentsem el?

Nem elérhető Mike.

  • 720
    • Profil megtekintése
[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #3 Dátum: 2011. December 06. - 20:44:48 »
0
Idézetet írta: N@rbirock date=1323185659\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10460\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Megnyitod a jegyzettömböt és a következõket írod bele: \"rcon .exe IP cím Port Rcon\". Leírom másképp. \"rcon.exe 192.168.1.1 777 changeme\". Idézõjelek nem kellenek. Elmented valami.bat néven, és be teszed a GTA San Andreas mappádba.
de mien néven mentsem el?
 
[/quote]
\"Elmented valami.bat néven, és be teszed a GTA San Andreas mappádba.\"
Tehát mind1, hogy milyen néven mented el..

[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #4 Dátum: 2012. Január 09. - 18:23:50 »
0
nekem annyit ír hogy bad host és bezárja az ablakot

Nem elérhető CANNONN

  • 2139
    • Profil megtekintése
[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #5 Dátum: 2012. Február 25. - 14:53:44 »
0
Sziasztok! A programok fórumrésznél már megtalálható egy általam nyitott témában ez a \"program\".
http://sampforum.hu/index.php?topic=14762.0

[Leírás] 0.3c Remote Console
« Válasz #6 Dátum: 2012. Április 02. - 19:29:29 »
0
cannonn elfelejtetted anélkül nem is fog sehogy indulni soha az életbe

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal