Szerző Téma: BCLRP-mod!  (Megtekintve 4533 alkalommal)

BCLRP-mod!
« Dátum: 2011. Augusztus 03. - 02:54:54 »
0
Üdv azért nyitottam ez a tópikót mert sokan azt állítgatták hogy ez nem see-edit pedig az de nem csak azért rakom fel hanem mert megy egy szerver BCLRP és ott a Flapi Emos emberke azt állítja ö írta a módot meg egyedi mód meg minden én fel töltöm nektek aki akki a modot át irta és szerkesztete RoleBoy azaz Roli meg engedte hogy fel tegyem mert amit ezek a BCLRP-sek csinálnak az egyenlö a 0-ával föleg Spicli és Flapi Emos emberke így ki adjuk ezt a módot Mert Roka koma barátunk is azt állítja hogy nem see Copy :D nesze roka koma használjátok egézszségel MySQL táblák benne vannak. Link itt: eltávolítva!
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 12. - 18:49:17 írta APC »

BCLRP-mod!
« Válasz #1 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 03:11:55 »
0
Hát igen ha már lopott akkor mi is hadd lopjuk XD

BCLRP-mod!
« Válasz #2 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 03:16:36 »
0
Na ja
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 03. - 03:19:39 írta usa1994 »

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
BCLRP-mod!
« Válasz #3 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 07:49:54 »
0
Nem okés, hogy felrakod más módját......

BCLRP-mod!
« Válasz #4 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 08:23:12 »
0
Minek rakod fel más módját! Viszont ha jó a mód akkor is õ kapja a dicséretet úgy hogy akkor is megszívtad!

BCLRP-mod!
« Válasz #5 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 10:14:30 »
0
Ezt nem tudom megérteni.
Jönnek ide a szervertulajok, májerkedni. Történetesen MSN-en láttam a Topic linkjét.
De egy valaki, fõleg az aki ezt ide kirakta, áruljon már el pár dolgot:
-Avval, hogy itt publikálod a modjukat, attól te jobban érzed magad?
-Szerinted a játékosokat érdekli, hogy mibõl van a szerver? Mert szerintem õk csak játszanak.
-Miért publikálod a modjukat? Publikáld a tiédet, és mutasd meg hogy nem egy szar see edit.
-Látszik, hogy bántja a kis lelkedet, hogy az õ szerverük jobban megy, mint a tiéd. Ettõl szerinted több játékosod lessz? Ha az õ modjuk jobb, élvezetesebb(mégha see edit is), akkor hozzá mennek a playerek.
-Miért van az, hogy minden szervertulaj ezt csinálja? Érdekes, Littletown, See, HRP nem rohangál más szerverekre, hogy \"szarjankók, see copy, ilyen gf edit meg olyan\".
Komolyan mondom szánalmasak vagytok. Ahelyett, hogy a saját szerveretekkel törõdnétek, itt csorgatjátok a nyálatokat, hogy húúú, de szar, See mod van rajta. Törõdjetek bele: A játékosok szarnak rá. Ahelyett, hogy itt játszátok a \"ki ha én nem\" fõszerepét, inkább menjetek, és javítsátok a saját szervereitekben a bugokat.(LSRP, BajaRPG, ésatöbbi..) Mert így soha nem lessz normális player táborotok.

BCLRP-mod!
« Válasz #6 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 10:27:46 »
0
Én és még egy haverom szólt Rolinak hogy írja meg ezt a modot elkezdte írni és azt mondta roli a saját modjára hogy FOS meg így szar úgy szar erre fogott egy see modot és átírta azt ... tehát errõl a modról lemondott mert nem bírta kijavítani úgyhogy nemtudom mit pattog itt ... és szerintem több munka volt abban hogy a bugokat javításon mint amit õ beleírt szinte nem volt olyan sor ami nem bugolt. úgyhogy BÜSZKE LEHETSZ MAGADRA ROLI HOGY EGY HASZNÁLHATALAN MODOT FELTÖTTÉL....
cry Cry cry Cry cry Cry cry

Nem elérhető spici

BCLRP-mod!
« Válasz #7 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 10:32:33 »
0
Idézetet írta: Roka date=1312360066\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10120\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én és még egy haverom szólt Rolinak hogy írja meg ezt a modot elkezdte írni és azt mondta roli a saját modjára hogy FOS meg így sz*r úgy sz*r erre fogott egy see modot és átírta azt ... tehát errõl a modról lemondott mert nem bírta kijavítani úgyhogy nemtudom mit pattog itt ... és szerintem több munka volt abban hogy a bugokat javításon mint amit õ beleírt szinte nem volt olyan sor ami nem bugolt. úgyhogy BÜSZKE LEHETSZ MAGADRA ROLI HOGY EGY HASZNÁLHATALAN MODOT FELTÖTTÉL....
cry Cry cry Cry cry Cry cry
Ott a pont.
A Másik az, hogy mi nem állítottuk, hogy mi írtuk, de mi javítottuk a mysql-tõl a scriptfilesig. Annyi bug volt benne, hogy 900kb os modból muszáj volt írni egy 1300kb-osat vagyis a bugjavítás (még van egy pár) +400kb volt ami szerintem elég sok.
Meg am büszke lehet magára, hogy aki esetlegesen letöltötte csak szenved vele mert BUGOS BAMEG. Mysqlrõl nem is beszélve.

BCLRP-mod!
« Válasz #8 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 10:44:54 »
0
Idézetet írta: compact date=1312359270\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10120\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ezt nem tudom megérteni.
Jönnek ide a szervertulajok, májerkedni. Történetesen MSN-en láttam a Topic linkjét.
De egy valaki, fõleg az aki ezt ide kirakta, áruljon már el pár dolgot:
-Avval, hogy itt publikálod a modjukat, attól te jobban érzed magad?
-Szerinted a játékosokat érdekli, hogy mibõl van a szerver? Mert szerintem õk csak játszanak.
-Miért publikálod a modjukat? Publikáld a tiédet, és mutasd meg hogy nem egy sz*r see edit.
-Látszik, hogy bántja a kis lelkedet, hogy az õ szerverük jobban megy, mint a tiéd. Ettõl szerinted több játékosod lessz? Ha az õ modjuk jobb, élvezetesebb(mégha see edit is), akkor hozzá mennek a playerek.
-Miért van az, hogy minden szervertulaj ezt csinálja? Érdekes, Littletown, See, HRP nem rohangál más szerverekre, hogy \"sz*rjankók, see copy, ilyen gf edit meg olyan\".
Komolyan mondom szánalmasak vagytok. Ahelyett, hogy a saját szerveretekkel törõdnétek, itt csorgatjátok a nyálatokat, hogy húúú, de sz*r, See mod van rajta. Törõdjetek bele: A játékosok sz*rnak rá. Ahelyett, hogy itt játszátok a \"ki ha én nem\" fõszerepét, inkább menjetek, és javítsátok a saját szervereitekben a bugokat.(LSRP, BajaRPG, ésatöbbi..) Mert így soha nem lessz normális player táborotok.
 
Ez 100% igaz de amit ezek csinálnap kora faszopo meg a flapi gennyo meg spiclit a fogyatékos az mát tulzás és tudják mire értem!

BCLRP-mod!
« Válasz #9 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 11:02:10 »
0
elõbb tanulj meg írni meg fogalmazni és utánna eltudjuk olvasni amit írsz  >:D  :D

BCLRP-mod!
« Válasz #10 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 11:04:55 »
0
Noob

Nem elérhető Light557

  • 836
  • _@_/
    • Profil megtekintése
BCLRP-mod!
« Válasz #11 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 11:10:04 »
0
Szerintem ezt k*rvagyorsan fejezzétek be...
Egyszrész, mert moderálva lessztek, másrészt pedig csak magatokat járatjátok le...

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
BCLRP-mod!
« Válasz #12 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 11:26:28 »
0
Vita vége.
Téma lezárva.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal