Szerző Téma: [Hun]..::Big City Life Role Play::..  (Megtekintve 2509 alkalommal)

Nem elérhető spici

[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Dátum: 2011. Július 30. - 23:11:09 »
0

Üdvözlök mindenkit!
A ..::Big City Life RolePlay::.. Újra fog indulni a megszokott moddal (BCL:RP)
Nem egy SeeRPG Copy lesz. Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.
Már van hozzá usercp, csak még fejlesztgetni kell rajta eleget, egyenlõre csak a karakter adait, zseb tartalmát, ház tartalmát, biznisz tartalmát.
Várunk mindenkit sok-sok szeretettel maximum 1 héten belül.
Addig is megy egy átalakított (***) mod rajta.
Weblap ugyanaz: www.bclrp.eu
Maximum 1 hét múlva beüzemeljük a régen megszokott módot.
Remélem tetszeni fog ez az új megjelenés.

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #1 Dátum: 2011. Július 31. - 10:55:34 »
0

[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #2 Dátum: 2011. Július 31. - 14:52:41 »
0
Na mi van, észbe kapott a B.C.L.R.P.?
Remélem ismét Hiro-ék fogják csinálni, mert ez a SEE MOD lopós dolog keményen odavert a B.C.L.R.P. hírének...

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #3 Dátum: 2011. Július 31. - 15:08:01 »
0
Felmentem rá. Nagyjából annyi lett megcsinálva hogy át lett rakva egy két kapu, vagy csináltak egyet meg átírták a SeeRPG-t BCLRPre

Nem elérhető trave

  • 840
    • Profil megtekintése
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #4 Dátum: 2011. Július 31. - 16:38:51 »
0
Idézetet írta: ►ѕтaЯ◄ date=1312117681\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10018\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Felmentem rá. Nagyjából annyi lett megcsinálva hogy át lett rakva egy két kapu, vagy csináltak egyet meg átírták a SeeRPG-t BCLRPre
 

A ..::Big City Life RolePlay::.. Újra fog indulni a megszokott moddal (BCL:RP) Nem egy SeeRPG Copy lesz. Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.[/quote]
staR babam figyelj oda legközelebb :D

Kovacs_Bela

  • Vendég
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #5 Dátum: 2011. Július 31. - 16:43:34 »
0
\"Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.\"
naháát olyan érdekes!
letöltöttem a cry RPG-módját, megnyitottam a server.cfg-t  és mi volt benne?
hostname \"..:[HuN]Big City Life RP:..\" vagy valami hasonló..
COPY

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #6 Dátum: 2011. Augusztus 01. - 13:06:41 »
0
Idézetet írta: trave date=1312123131\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10018\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Felmentem rá. Nagyjából annyi lett megcsinálva hogy át lett rakva egy két kapu, vagy csináltak egyet meg átírták a SeeRPG-t BCLRPre
 

A ..::Big City Life RolePlay::.. Újra fog indulni a megszokott moddal (BCL:RP) Nem egy SeeRPG Copy lesz. Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.[/quote]
staR babam figyelj oda legközelebb :D
 
[/quote]
oké azt én is látom, de már akkor rosszul indul ha egy copy móddal kezdenek

[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #7 Dátum: 2011. Augusztus 01. - 20:19:15 »
0
Idézetet írta: ►ѕтaЯ◄ date=1312196801\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10018\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Felmentem rá. Nagyjából annyi lett megcsinálva hogy át lett rakva egy két kapu, vagy csináltak egyet meg átírták a SeeRPG-t BCLRPre
 

A ..::Big City Life RolePlay::.. Újra fog indulni a megszokott moddal (BCL:RP) Nem egy SeeRPG Copy lesz. Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.[/quote]
staR babam figyelj oda legközelebb :D
 
[/quote]
oké azt én is látom, de már akkor rosszul indul ha egy copy móddal kezdenek
 
[/quote]
Nem CopyMODdal kezdtek, mikor még Hiroéké volt, nagyon jó kis server volt. Jan folyton scriptelt, próbálta javítani a BUGokat, talált ki dolgokat, stb.
NAgyon szerettem, de a tulajváltás után és a SEE MODlopás után el lett cseszve az egész.
Mikor kérdeztem az új tulajt, hogy miért lopott MODdal nyomják, a válasz csak annyi volt, hogy az eredeti MOD bugos és ez így gyorsabb, ha COPYznak...   ::|
Ez utánajánlottam nekik olyan RP MODot, amit szabadon fel lehet használni, rugalmas és könnyen írható és direkt azért készült, hogy kezdõ RPG serverek erre tudjanak alapozni, akkor azt mondta, hogy ha nem tetszik, akkor takarodjak. szépen beszéltem eddig, de itt már felverte az agyam, és kimondtam, mennyire szánalmas MODot lopni, amiben mások rengeteg órát beleöltek, err ekibanolt.
Szerintem igazam volt. Nem vagyok már oda a SEEért, de a munkájukat tiszteletben tartom ettõl függetlenül és soha se lopnám el.
Meg van nekem is a gépemen, sokat nézegettem, mi hogyan mûködik benne, és át is tudnám írni, ha féreg lennék, akkor indíthatnék is erre a MODra egy servert. De az gerinctelenség lenne és saját magamat is leköpném, mert rühellem a tolvajokat.

Nem elérhető spici

[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #8 Dátum: 2011. Augusztus 02. - 13:00:47 »
0
Nem egy SeeRPG Copy lesz. Teljesen egy 0-ról írt dologról van / lesz szó.

 

Várunk mindenkit sok-sok szeretettel maximum 1 héten belül.

 

Addig is megy egy átalakított (***) mod rajta.

 
Leírtam, hogy 1 héten belül lép érvénybe az új mod. És igen a régi megszokott moddal fog futni és rengeteg bug kerül(t) javításra. Remélhetõleg holnap este már be tudjuk üzemelni.
A mostani tényleg egy fos seecopy, de ez nem tart sokáig.
El kéne olvasni teljesen a szöveget

[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #9 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 12:59:47 »
0
Fent voltam, megnéztem.
Az eredeti B.C.L.R.P. MOD megy rajta, kissebb-nagyobb változtatásokkal. Ez pozitív, de!!!
Amit nem TI írtatok, hanem javarészt Jan, remélem õ is tud errõl, hogy használjátok...
Honnan szereztétek meg? Vagy Róka Tomy ezt is nektek adta?
Pont az az ember, aki elõszõr szétkúrta a VPS-t és cseszett az egészre...?

Nem elérhető Light557

  • 836
  • _@_/
    • Profil megtekintése
[Hun]..::Big City Life Role Play::..
« Válasz #10 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 18:24:09 »
0
[mod]Rendes móddal fut a szerver! (RP szerverek részleg)! Zárok![/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal