Írta: skyLine - 2015. Szeptember 06. - 18:02:59
Írta: ● Ralph ● - 2015. Szeptember 06. - 18:13:04
Írta: GrP - 2015. Szeptember 06. - 18:25:50
Írta: caRlos - 2015. Szeptember 06. - 21:14:18
Idézetet írta: GrP date=1441556750\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57667\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
l

Úgy néz ki nagyon követed a focit.
Írta: anGeL - 2015. Szeptember 06. - 21:27:38
\"Lehet, hogy nem szereztünk gólt tegnap, viszont hiába 0-0 az állás, mi nyertünk. És miért? Mert mi legalább nem vagyunk románok.\" D. Károly
Írta: caRlos - 2015. Szeptember 06. - 21:38:02
Nézőpont kérdése. Szerintem nyertünk 0-0-ra! :)
Írta: ZyZu. - 2015. Szeptember 08. - 23:22:32
Idézetet írta: rowel date=1441546414\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57667\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Írta: EnterR - 2015. Szeptember 10. - 16:02:18
Idézetet írta: ZyZu. date=1441747352\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57667\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

[/quote]
Csak a kérdés nem ez volt.
Írta: CsigaTamas - 2015. Szeptember 10. - 16:27:44
A meccs egy nagy 0 volt. Az eredmény is ezt mutatja. A romanok simán eltudtak volna verni minket, ha egy kicsit kockáztattak volna.
Írta: almightymartin - 2015. Szeptember 10. - 16:38:55
A románok a mezőnyben lefociztak minket. A második félidőre jó magyar szokás szerint megtaláltuk magunkat. Szalai szép lövésén kívül semmit nem lehet írni a magyar teljesítményhez. Bár ha belegondolok, egy világranglista hetedik válogatottja (Ezt azért kétlem) ellen szép dolog az X. Az északírek ellen a teljesítményünk jobb volt, a srácoknak elvileg a karrierjük legfontosabb meccse volt. Nagy Ádám játéka sokat lendített a meccsen, viszont az utolsó percekben kapott gól igen csak kiborított. Ezután csak Dzsudzsák szavaival tudok élni: A magyaroknak ismét csak a számolgatás maradt. Aki kritikát fogalmaz meg, az ezt úgy tegye ha ő biztosan jobban csinálta volna. (Senki nem csinálta volna jobban) Feöer és a Görögök ellen kötelező lesz a győzelem. Hajrá Magyarország!
Írta: EnterR - 2015. Szeptember 10. - 17:21:16
Azért a 34%-os labdabirtoklás után kicsit odabaszna a győzelem, de hajrá. :D
Írta: ● Ralph ● - 2015. Szeptember 10. - 18:23:25
Csak kicsit.. :DD
Írta: almightymartin - 2015. Szeptember 10. - 18:32:51
A focit gólokkal lehet megnyerni, nem labdabirtoklással. Például ha azt vesszük volt már erre példa, a közelmúltban. A Chelsea így nyerte meg a BL-t, hogy 90 percig semmi köze nem volt a labdához sem. Még is az ő nyakukba került az arany. A magyarok a teljesítményük alapján 100%-osan játszottak. Küzdöttek, igen kemény kritikát tudok fogalmazni de most legalább nem azt lehetett látni, hogy szarnak bele az egészbe.
Írta: ● Ralph ● - 2015. Szeptember 10. - 18:45:15