GTA Közösség - A magyar GTA fórum
Grand Theft Auto: Közösség => Általános => A témát indította: tonyo - 2011. október 23. - 19:50:51
-
Elsõzör is leszögezném, hogy a téma ChuckNorris engedélyével lett megnyitva, elõre kijelentette, hogy az összes olyan HSZ törölve lesz, amely már nem vélemény nyilvánítás, hanem szitkozódás(akár csak \"gyökér\" szintû!).
Nos, a történet ott kezdõdik, hogy pár napja a Paradise Role Play szerver weboldalán olvasható volt egy hír, amelyet Indi írt. A hírben kinyilvánította véleményét, arról a játékosról, aki feljött a szerverre provokálni, és lejáratni próbálta õt, kérdezgette az alapvetõ szabályokról, ilyesmi. Nos, mivel néhány ex WRP-s is a PDRP csapatához csatlakozott, hamar kiderült, hogy ez a bizonyos emberke nem más volt, mint Valentino Salvatore a.k.a. Kiss Peter. Aki volt wrp-s annak sokat (sok non-t...) mond ez a név, nos õ valami fõadmin féle ott a HLRP-n, legalább is jelölve lett pl. helyettesnek. Nos, fogalmam sincs, hogy miért jött õ hozzánk... Vagy ahogy egy ismerõsöm írta:
nemtudom honnan jöttek minek számonkérni a fogalmakról meg provokálni..[/quote]
Nos ezután ugye Indi megírta a hírt, ami hamarosan eljutott hozzájuk is. Erre jött a kontra, hogy a PDRP-sek, miért provokálják ÕKET? Hö? Ez csak nekem abszurd? Ha azt tudták, hogy ki lett írva a hír, akkor a tartalmából tudniuk kellett volna, hogy nem mi voltunk, akik provokálni mentek. Bár lehet szövegértési problémák felmerülnek, nem tudom, mindegy is, menjünk tovább.
Szóval Indi beregelt oda, és reagált a \"miért provokáljuk õket\" témára, amire õk már kicsit durvábban reagáltak. Nem tudom, be szabad-e ide másolnom, hogy mi ment azon a fórumon, gyanítom azzal törlésre kerülne a téma, szóval majd kiderül... Lényeg a lényeg, ment az oda-vissza adogatás, pro és kontra. Értelmes érvek persze ritkábban repkedtek, mint a fehér holló. Majd miután ezt ott is kezdték belátni, valaki kitiltotta Indi-t (Marhára meghathatta szegényt...), a fairplay jeléül. :D
Nos ezért még nem is nyitottam volna ide témát, DE ezután még ment a monitorharc a maradék 1 oldalról, mivel kitiltották az ellenfelet. Én ezt nem tartom korrektnek, szerintem nem ez a dolog lerendezésének a módja. Ezért megnyitottam itt ezt a témát, ahol jó lenne lerendezni a dolgot. Persze hazai terepen könnyû volt a dolog, nem tetszik a kritika, tiltsuk ki aki meg mer szólalni. Itt viszont egyenlõ esélyekkel indul mindenki, senki nem tud kitiltani senkit... Részemrõl alapból volt már vitán ezzel a \"szerverrel\", de most borult a bili. Õk kezdik, és aztán mi vagyunk a provokátorok? Nevetséges az egész, komolyan mondom. Sokak szerint ez a téma is az, de valahol le kell rendezni.
A témát tehát azért nyitottam, mert gyanítom lenne még hozzáfûznivaló a dologhoz a \"másik\" (PDRP) oldalról is, azonban ez az eredeti témánál nem lehetséges, mivel egyesek nem bírják a kritikát, és csak akkor vagányak, ha a vitapartner már ki van tiltva.
Az eredeti beszélgetést nem másolom be ide, nem szeretném, ha egybõl törölve lenne a téma, de valami módon szeretném megosztani azt is a \"nagyközönséggel\", csak hogy mindenki tudja mirõl is van szó. Talán, ha egy link mutatna pastebinre, az megoldás lehetne? ::|
Edit:
Akit érdekel az eredeti beszélgetés: Másolat, cenzúra nélkül a HRLP fórumáról
Hozzátenném, hogy Indit már a második HSZ-e után egybõl kitiltották, reagálni sem volt ideje a többire.
-
Pastebin-re másold fel, és a témanyitó hozzászólásba tedd bele a linket. Aki akarja megnézni, aki nem, az nem. :)
Amúgy kiváncsian várom a reagálásokat mindkét oldalról, de elõre leszögezném, hogy aki offolásba, szidalmazásba kezd az megkapja a jutalmát. (Természetesen lehet vitázni, de kizárólág kultúrált formában és megfelelõ-alátámasztott érvekkel.)
-
Nos hát hello mindenkinek.
Én lennék a csúf és gonosz Indi.
Vannak akik ismernek itt RP-s körökbõl.
Az a fajta ember vagyok, akik alapból mindenkivel szemben semlegesen közeledik, igyekszik segíteni. Ha valaki rendes velem, azzal én is az vagyok, de nem kivételezek, elõnyökhöz nem juttatom. Csupán a kéréseire/kérdéseire jobban odafigyelek.
Aki meg kihúzza nálam a gyufát, az utána kapja a hideget-meleget bõven. De ha utána beismeri, hogy õ nem volt normális, akkor én is normális vagyok.
Tudok a végletekig normális is lenni, de rettenet közönséges is. ezt be is vallom, nem tagadom. És ebben a vitában voltam ám közönséges is, hogy miért, az lent olvasható lesz.
Hiszen amikor a drága kis provokátor(ok) feljött(ek) hozzánk, eleve azért léptem be, mert láttam, hogy új arcok vannak a PDRP-n, megnézem, segíthetek-e valamit?
Alapból azzal kezdtem, hogy asay-ben \"Szevasztok, bármi gond van reportoljatok\". Ez után nyitottam OOC CHAT-et, ami kicsit egyszerûbb a gondok, kérdések, problémák tisztázására.
A kis Valentino (persze más néven) kapásból azzal kezdte, hogy megkérdezte, kikérdezhet-e a fogalmakból. Néztem nagyot, de hogyne, persze, kérdezzen csak.
Rá is TV-ztem, és láttam, hogy acimborájával NONOznak orrba-szájba.
Írtam nekik, hogy \"/me nem ártana taknyolásnál\", \"normálisan beszélj\", stb.
Persze ment a száguldozás, nonos vezetés, IC-OOC keverés, és a többi. Már akkor sejtettem, hogy provokáció az egész.
Társa provokált, hogy tegyem már ki a Valentino-t, mert MG-zik, IC-OOC kever. Persze ez a társ is ezt csinálta, de az nem az már nem zavarta. Én nem tettem ki. Vártam, hogy gyûljenek a dolgok ellene, mert tuti provokálni jött.
Ilyenek voltak, hogy \"-Megveszem ezt a házat. -ÁÁÁ, mégsem, itt minden drága.\" \"-Menjünk át SF-be, az sokkal jobb, mint Paradise\". És miközben mentek, beleszaladt Valentino egy táblába, össze esett, és ment a szöveg ANIMBAN!, hogy itt nincsenek mentõsök, ez milyen \"kula\", stb.
Akkor kibanoltam, menjen máshova majomkodni, provokálni. A társa erre: \"-Mi ilyenért nem BAN-olunk\". ezzel bebuktak, hogy 2 admin volt. (Én meg BANolok, ha látom, hogy nem azért ilyen a tag, mert kezdõ, hanem azért, mert szórakozik.)
Elmondta \"XY\" (nem publikus a neve), hogy ezek a HL-rõl jöttek. tudta, mert mikor beléptek, \"XY\" fent volt.
Felmentem HL-re, láttam mekkora \"shit\", és nyitottam egy írást NONRPG honlapon.
Ma pedig hallom, hogy a saját fórumukon megy a fikázásom és a PDRP fikázása. Beregeltem.
Ezek a fórumunk ChatBoxában, konkrétan \"megtorlo\", aki az említett provokátor, kifejtették, hogy én biza nagyon komoly ember lehetek, ha 26 évesen GTA-zok. Helyesen írni se tudok, stb. (De, tudok helyesen írni. Csak nem billentyûzeten nõttem fel, ezért sokszor ütök félre, fõleg adminkodás közben, mikor sietek, hogy mindenkinek tudjak segíteni)
A magam alpári stílusában kifejtettem a véleményem, ne netfightozzanak, amíg én normális vagyok, addig el is várom.
Egy másik topic-ban pedig csapatták, hogy a PDRP-n \"telepi trógerek\" vannak, és csak \"NPC-k járnak oda, de õk is unják már\", stb.
Erre reagáltam, úgy, ahogy megérdemelték, Rejjka drága kiborult. Kritizált engem olyan dolgokkal, amihez semmi köze, és csupán fogást akart rajtam találni.
Lerántottam róla a leplet, ki is õ valójában. Erre még írt egyet és kibanoltak. :) (Tirpák voltam, és akkor mi van? Õk is. Csak én nem köntörfalazok, hanem kimondom.) Mellesleg elmondtuk, ki is volt a provokátoruk, érdekes, utána jött a BAN.
Ami nagyon nem tud meghatni.
De az vicces, hogy csak a BANom után tudtak irogatni minden féléket.
Ezekre reagáltam a NONRPG fórumon, mivel máshol nem tudtam.
Itt mindent elolvashattok.
http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-1
http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-2
(Ez egy link, ami nem terheli a SAMP fórumot a szóhasználat miatt. Csupán hogy tiszta legyen a kép.) Mindenki vonja le a tanulságot, ki kezdte a provokációt.
Õk elkezdték, én reagáltam, aztán pesrze mi lettünk szemeteknek beállítva.
Közönséges vagyok, de mit tegyek? Ilyenekkel nem lehet mit kezdeni.
Én akkor is normális voltam, mikor már tudtam, hogy minket provokálni jöttek fel a PDRP-re.
A NONRPG-s nyitótopicomnál is.
A közönséges, személyeskedõ viselkedést a HL kezdte, a saját fórumán.
Akkor még ÉN legyek a kedves? El lehet felejteni...
Közben \"XY\" tett fel nekik kérdéseket a HL fórumon, amire persze nem válaszoltak.
-
Minek álltok le vitázni velük?Annyi eszük van mint egy fabilinek.Itt kezdõdik a HLRP színvonal:
A tulaj írta a saját témájukba(Aki nemhiszi meglehet nézni):
\"Minden gyereknek volt valami egyedi a módjában ezt kiküldték nekem. Ebbõl lett meg a mód alapja.Aztán a mód alapáré írtam egy egyedi kocsirendszert is, de még mindig voltak kimaradások aztán egyik scripter ismerõsöm átküldött egy módot amit õ írt csak nem jött be. Így került hozzám rengeteg RP mod pl. WRP, Fay, See etc.
Ezekbõl kiszedtem a hiányzó cuccokat de még így volt egy rakat bug, azok is ki lettek javítva\"
Olvassátok el a témát.Egy az egyben GF mód az egész.A munkáktól kezdve az adminrendszer.
Aztán miután kapott 3 kritikát már le is zárta a témát.A névrõl már had ne beszéljek.Annyi kreativitás van benne mint egy pottyantós wc-ben.Ez is egy rakat takony kölök akik nyítottak egy szervert és a kutya nemkiváncsi a szerverükre és ezért titeket csesztetnek vagy éppen más szerókon Sobeiteznek.Nemkell ezekkel foglalkozni.A reakciójuk meg ennyi lesz.Elõveszik a hogy tünjünk nem retardált idióta 9 évesnek könyvet.Onnan kiemelnek pár hangzatos szót, majd pár mosolygos smyle kiséretében leírják ,hogy nem õk voltak, õk nemtudnak semmirõl,valaki biztos leakarja járatni õket,és biztos ,hogy ti voltatok a hibásak az õ fórumukon.Eszetekbe ne jusson ,hogy azt írják:Igaz gyerekek.Azthittem f***a gyerek leszek ha a konkurenciához átmegyek és betudom oltani õket de visszafele sült el a dolog és most én gázolok térdig a sz*rban.Az is igaz ,hogy nemakartam beégni a játékosaink elött(az elött a 2 db szomszédja elött) és ezért tiltottam ki a barátotokat.Az is igaz ,hogy a szerverem egy másolt mocsadék és én tagadom ezt.Egyszóval bocsánat és megfontolom mit tudnék változtatni.Sziasztok
Remélem szavaim átcsúsznak még a cenzúrázó csapat rostáin. >:D
-
Eredeti téma másolatára link a fõpostban.
@Daragoj: huhú, rátapintottál a lényegre, anélkül hogy láttad volna az eredeti témát. de hagy idézzek:
Azzal vádolni minket, hogy loptunk, ez meg pláne hogy nagy szemétség, és rágalom, hiszen minden terv, script, ötlet saját, amiket én kitaláltam például egy sem lopott, amiket Steve és Mark alkot egy sem lopott, ami meg máshol van azt nem tesszük be, mivel az nem szép dolog.[/quote]
Nekem ez kicsit ellentétben áll azzal, amit a témájukban írtak... Ami mellesleg kamu volt, ugyanis a WRP mod egyetlen 1,5 évesnél nem öregebb verziója egyedül nekem van meg, szóval a kisgyereknek aligha lehet WRP modból részlet a modjában... Ha meg igen, hát az legalább 1,5 éves... köze nincs a lezáráskori állapothoz... De ezt megszoktuk tõle, kamuzgat össze-vissza. Megszûnt a WRP, õ meg akkor nyitott szervert, ott hirdetgette mindenkinek WRP weben PM-ben, hogy majd az lesz a WRP utód... Ami olyan egyedi, hogy majdnem mindent a WRP-rõl másoltak le. Hopsz, véletlen még az admin rangrendszert is. Hopp, véletlen még a web felépítését is. Hopsz, véletlen a fórum szabályzatot meg smf-portal-ról... És akkor még engem állítanak be hülyének, mert úgy döntöttem fejezzük bea WRP-t, mikor elkerültem egyetemre, mert már akkor sem volt idõm rá, azóta emg kollégiumba kerültem, ahonnan még most, 2 hónap után se sikerült 1 SA:MP szerverre sem fel mennem... De legyek aktív, és ne hagyjam abba... Minek, hogy 2 hét múlva meg egy másik szerveren szidjanak? Hát pont nem érdekel, hogy õk úgy érzik, hogy végtermékben hagytam õket... Mindig megmondtam, hogy velük ellentétben, nekem fontosabb a valós élet, mint egy szerver, pláne hogy a szerveren a karakterem mit ér el...
Nos, ma Mark mutatott nekem egy linket, amibe megint minket akarnának lejáratni tisztességes, becsületes, tapasztalt veterán rp játékosokat, hogy aztán a szervert amit közös erõvel nehezen felépítettünk, azt most tönkretegyék, és bezárassák.[/quote]
Ja, tapasztalt veterán RP-s... Valentino többször volt ban határán, mint az összes többi játékos együtt... Kedves Rejjka meg miután kereste a maffia, és meg akarta ölni (amit õ megérzett a levegõbõl...), átoperáltatta magát IC, és nevet váltott. Na ott volt az a pont, hogy el kellett volna venni a helper rangját. És nem egy ilyen \"baklövése\" volt neki. Több alapszabályt is megszegett, egy-egy \"Jó RP\" kedvéért... A sok veterán RP-s... Épp errõl volt szó pár napja PDRP fórumban, hogy általában azok mondják ezt magukra, hogy õk aztán isten RP-sek, akikrõl senki más nem gondolja ezt... Azt meg hogy nehezen felépítették... Daragoj pont jól leírta, milyen nehéz lehetett :D
Arról ne is beszéljünk, hogy egyik nap még \"jaj, maradjon meg a WRP honlap, a közösség miatt, lécciiiii\", most meg már én vagyok az agyagedény, mert megszüntettem a szervert, amire nem volt idõm... Akkor meg az volt a bajuk, hogy miért nincs idõm. Hát én kérek elnézést, hogy nekem más dolgom is van velük ellentétben, mint feljárkálni egy szerverre, és \"hasznosan\" eltölteni a szabadidõmet...
-
@Daragoj: huhú, rátapintottál a lényegre, anélkül hogy láttad volna az eredeti témát. de hagy idézzek:
Nemkell lássam a fõtémát.Ezek a kölkök mind ugyanabból a selejt anyagból származnak csak kicsit a törzsfejlõdés megdolgozta õket ,hogy tudjanak alkamazkodni az életükhöz.Mivel normális ember semmibe veszi õket.Gerinc nélkül születnek de elég hosszú nyelvel ahoz ,hogy egy feneketlen kútból is olthassák szomjukat.Különleges beépitett kinek kell nyalni programmal amit egy beépitett szélérzekelõ segít épp ezért mindig arra tudnak fordulni amerrõl a szél fúj aminek a hátránya ,hogy elõbb-útobb lábon pisálják magukat.Ehez társul a vastag bõr az arcukon ami mint egy páncél védi õket attól ,hogy lesüljön a pofájukról a bõr.Sötétben szeretnek rejtõzni mivel az áll a legközelebb az életstílusukhoz és viselkedési módjukhoz.Legnagyobb fegyverük a hazugság+klaviatúra amivel akár egy kigyúrt 200 kg-os színizom Félig Vin Diesel félig Bruce Willis külsöt is magukra ölthetnek egy csipetnyi Olasz maffiozó beütéssel.Szerencsére manapság az emberek többsége már ismeri ezt a példányt és tudja ,hogy ez az egyetlen fegyverük a csatákban mivel genetikailag képtelen egy gumilabdát eldobni a karuk törése nélkül ezért csak szánják õket és kinevetik.Nem veszélyes de annál idegesitõbb faj.
-
Asd.. Azért ez már gáz, hogy már a PDRP-n is folytatják :)
- Nem volt elég, hogy a West Role Play honlapján a kedves fõadmin több PM-et is kiküldött, hogy jöjjetek,nem.. CB-be meg magán a fórumon belül is elkezdte ócsárolni illetve provokálni a társasági kört. Persze ez nem tartott (volna) sokáig, mert ki lett tiltva a tisztelt fõmuki. De, hogy nehogy vége legyen, elkérte a haverjától a fórumtagságát, hogy folytathassa.. De persze amikor felszólaltunk, hogy hé, elég lesz már és menjetek vissza, mi a reakció: TI KEZDTÉTEK, NEM MI!
(Hát persze, amikor tiltás után is direktbe visszajön ócsárolni, akkor mi kezdjük.xD)
És igen ,talán én voltam az egyik kezdeményezõ, hogy tartsuk meg a WRP fórumot, de remélem nem rám érted, hogy elhordalak mindennek, hogy miért nincs idõd :) Mivel van a kis fórum, néhányan CB-be elbeszélgetünk, csak arra már nem számítottam én se, hogy akkor ott fog az egész veszekedés menni.
A PDRP-vel meg úgy nincs sok bajom, a falusi élet nekem nem jött be(nem az én stílusom), 1-2 bug is zavart, ezért hagytam abba.
Ja ez tetszett xDD
,,Hát nálam ott elszakadt a cérna, azért helperkedtem annyit hogy aztán már \"megszûnjön?\"
- Én voltam admin a WRP-n, 11 hónapon át. De akkor megvolt kérdezve, hogy akarom-e és csinálni fogom-e önkéntesen? Nem volt erõltetve, felkínálták, én elfogadtam. De az, hogy azért helperkedtem annyit.. Ez kicsit tömény volt, mivel ez tisztára olyan, mintha erõszakkal lett volna az egész és nem lehetett volna írni pár sort, hogy mégse kell. Igen, nekem azért lett elvéve, mert fõadmin lettem máshol, amit egyik jó ismerõsöm csinált, de nem volt nagyon idõm szólni, mert gyorsan kaptam a tiltást :D De azért 1 üzenetet se mertem küldeni más szerver fórumán, hogy gyertek, mert az jobb :)
,,4. Nem hirdeti a szerver nevét más szerveren.
Mi sose tettünk ilyet, sose mertük megtenni ezt.\" vaaagy \"1. Nem becsmérli azt a szervert amelyiken nem játszik.\" ill. \"2. Sose becsmérli le annak a szervernek a játékosait, adminjait.\"
-Khmm......xd Lentebb már Szellem RP lett a neve a WRP-nek illetve tele van nonossal illetve trógerek :)
És nincs nekem az összes játékossal bajom, sõt van akivel jóban vagyok. Csak azok nem tetszenek, aki ezt mûvelik, aztán saját maguk \"oltását\" hazudtolják meg :D
-
A WRP-rõl azért lett tiltva, mert megszegett több szabályt is, és hozzátenném, nem én tiltottam, hanem egy másik admin, aki komolyan vette nálunk a fórum szabályzatát, fõleg a ne hirdetgess más szervert... részt =)
Az meg hogy õk lennének a veterán WRP-s RP-sek... hát, akkor tényleg jobb volt, hogy abbahagytuk, ha õk lennének az elit rp-sek... Hagy ne kelljen példákat mondanom, de ha valakinek van rá igénye, akkor mondhatok.
Arról meg hogy õk nem kritizálnak, stb... Hát nem tom ki jött amperkodni folyton a WRP-re, belekötni ebbe-abba, miközben már nem is ment a szerver... -.-
-
---Közben a NONRPG linkek frissültek, mert Steveee ott folytatja. :D---
(Csak hogy teljes legyen a kép.)
http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-1
http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-2
-
Õ zotyabuszos?
Ha igen, akkor tovább nem is kell mondani, mert ez a név mindent elárul. :D
-
Igen, õ az. Aki a saját szervere weboldalára kiteszi a róla készült panaszvideókat xD
E: Indi: villamos volt WRP-n is, meg is állt, fel is lehetett szállni, csak nem volt össze objectelve az egész.. De tudod, õnáluk minden elsõnek van megoldva, semmi olyan nincs, ami máshol van. ((WRP-n a vllamosok a 0.3b-re átálláskor lettek \"kiszedve\", mert még 0.3a-ra lettek gyártva, és így újra kellett volna csinálni, amihez már nem volt kedvünk, az eredetit is eltartott megcsinálni... A villamoson a \"nõci hang\" folyton bemondta, hogy milyen megállóban vagy, és mi következik, összesen 5 villamos járkált a városban, 2 perces eltérés volt közöttük. Ja, és nem az alap \"G\"-s beszállás volt, mivel azzal ugye bugos a kiszállás...
-
Ez röhejes.
Én úgy érzem, hogy nem állunk olyan szinten, hogy ez engem meg kellene hasson.
Ez az \"exszellemrp\" beszólás pedig.. (eddig jutottam, tovább lusta voltam olvasni, sorry)
El kellett rendesen gondolkoznom, hogy mire utalhat. Legélethûbb tippem, hogy azon lovagolnak, hogy az újranyitás után pár napig kevés játékos volt, sokszor üresen futott. Ha valóban igazam van, és itt próbálják piszkálni a lelki békénket és leoltani, nyugodtan. Én ezért nem haragszom.
Hát ez jó! \"Szellemrp\"! Csak én röhögök már rajta? :D
-
Ez röhejes.
Én úgy érzem, hogy nem állunk olyan szinten, hogy ez engem meg kellene hasson.
Ez az \"exszellemrp\" beszólás pedig.. (eddig jutottam, tovább lusta voltam olvasni, sorry)
El kellett rendesen gondolkoznom, hogy mire utalhat. Legélethûbb tippem, hogy azon lovagolnak, hogy az újranyitás után pár napig kevés játékos volt, sokszor üresen futott. Ha valóban igazam van, és itt próbálják piszkálni a lelki békénket és leoltani, nyugodtan. Én ezért nem haragszom.
Hát ez jó! \"Szellemrp\"! Csak én röhögök már rajta? :D
Nem.
-
Érdekes, saját fórumukon nagy volt a szája, itt meg meg se mer szólalni...
-
Anthony, én a villamossal kapcsolatosan azon a szétobjectelésen akadtam ki. Jókat mulattam rajta.
Arra aztán nagy szükség van. :D
Ám ja, ide már nem eszi õket a fene. :D
Innen nem tudnak BANolni. Mint ahogy NONRPG fórumon is visszavett magából a Steveee gyerek. :D
Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2011. október 24. - 18:41:03 )
Tudjátok, az a vicces, hogy NONRPG-n már megint bebuktak egy harmadik, HACKelõs provokátorral. :D
http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-2#162
-
Ja, megint jönnek, és megint mi vagyunk a hibásak... jellemzõ. Csak azt nem tudom, itt miért is nem ír? Ja, hogy lejáratta már magát? Meg az, hogy a zotyabuszos név többeknek fejfájást és nevetési rohamot okoz egyszerre? =/ Az élet nem habostorta, van mikor csak az égett piskóta része jut, de akkor legalább enné meg az ember azt, feltartott fejjel, büszkén, ahelyett, hogy más kajájából lop, és aztán még hazudgál is...
Ja és ha már az egyediségnél tartunk. Mottó: \"Alkoss, játsz, élj többet!\"
Régebbi Second Life RPG mottó: \"Játsz, alkoss, élj többet!\" ;) Na ki találja meg a különbséget? xD
Ja és a legjobb: \"megtorlo(Kedves HLRP \"fõadmin\" ezzel a névvel jár fel wrp-re...): Vagy azért vagy ilyen aggódott ,hogy minket szponzorál a lagmentes.eu és ingyen szerverünk van ingyen domainnal a támogatás meg zsebembe megy?\"
-
Én úgy gondolom hogy az a gyerekes felfogás amit õk képviselnek eléggé szánalmas.Jó-jó hogy próbálkoznak egy RP szerverrel hisz joguk van hozzá de az hogy a WRP oldalára járnak provokálni a fõadmint akit szerintem egyáltalán nem érdekel az a szerver, avval csak és kizárólag magukat minõsítik.Az ilyenekkel véleményem szerint kár foglalkozni,csupán idõpazarlás.
Mindenki foglalkozzon a saját szerverével és ne a másikén verje a nyálát mint valami netfighter.Stewe Brown te is jobb lenne ha a saját házad portáján sepregetnél ember, mert akkora a gané ott hogy egy évig sepregethetnél.Ne mászkálj át féltékenységbõl és más egyéb okból se a másik szerverére inkább dolgozz a sajátodén, Mr. Nincsinterioregyházhozse.
Gyerekes amit a WRP oldalán mûvelsz most is,nem süllyednél már el?Kajak te és a szervered vagytok a magyar RP legnagyobb szégyenfoltjai evvel az örökös áskálódással és trollkodással,és ezért tart ott a magyar roleplay ahova való (hála a sok 15 éves szervertulajnak).
Szerény véleményem szerint a PD:RP és a HL:RP nem hasonlítható össze se a mod,sem pedig más alapján, fent leírtam már hogy miért.
Anthony: A drága ex helperednek más egyéb nyalánksága is volt remélem tudod amivel ellehetetlenítette a mi RP-nket...Pl: hipnotizálás stb...
Ha Salvatore az elit RP-sek egyike akkor magyar RP nem létezik xD
Peace ;)
-
WRP fórum CB-jében is majomkodott a kis provokátorunk, aki bevallotta, hogy õ Steveee, aka \"megtörlõ\". Aki nálunk is volt.
Csak nem tudta, hogy mindent másolok. :)
Bevallotta, hogy provokátor, és bemutatta, mennyire ostoba.
NONRPGre kitettem, alul lesz, alulról kezdjétek. :)
Ezennel a HL-nek lõttek!
Nekünk meg csináltak egy faja kis ingyenreklámot, mert szépen szaporodunk a játékosok tekintetében.
HL, mi így szeretünk! :D
Link: http://non-rpg.ucoz.hu/forum/6-22-2#162
-
Én meg teszek rá :D
Aki eddig itt volt itt is marad :)
Más hozzáfũzni valóm nincs
És legelõsször kim jött fel ,hogy WRP copy szal csók.
-
Értelmes megnyilvánulás -.- Köszönjük Emese :)
Ian te miért foglalkozol még ezzel a söpredékkel?
-
Rocco: Volt neki sok húzása, de engem legjobban a plasztikással húzott fel...
Lehet voltak nézeteltéréseink, de ebben itt most 100%-ban egyetértek veled. De most is, beszélgetünk WRP chatbe, erre elkezd jönni amperkodni... lementettünk pár részletet, de a végén már arra ment, hogy shortkeybe tette, hogy \"nem\" és \"t**ó\" és ezt floodolta, amivel a végére teljesen kitörölt minden üzenetet CB-bõl, csak ezek maradtak, ezeket meg már hiába töröltem mysql-ben(azt hitte majd estig törölgetem, erre tartott vagy 25 mp-ig, mire megírtam azt az egy sort, ami kitörli az összes üzenetét xD.).
@Zotyabuszos: ez bebuktad, mert akkor Kim még régen nem volt PDRP-s mikor az a vitánk volt ;D csak úgy közlöm, mert tudom, hogy szövegértési gondok befigyelnek xD És ne legyél benne biztos, hogy ott maradnak... Mikor mi elmentünk PDRP-re, onnan kezdve egyszer sem kezdtünk veszekedést, direkt emiatt, mert nem akartunk \"balhét\"... Onnan kezdve mindig te jöttél, és nyögted az alkalmi beszólásaidat, amivel menõnek hitted magad. Benyögtél valamit, majd eltûntél. Anyuci megfõzte a kakaót, elküldött az ágyba, hisz elmúlt 6 óra. Másnap, mire mindenki továbblépett, más témáról ment a beszélgetés, megint jöttél, osztani azt ami nincs... =) na akkor ki is az aki kezdi? Szerintem mi elégszer lezártuk, te voltál ma is aki jött amperkodni, hogy Juan így, Juan úgy. ÉS? van még WRP? Nincs. Akkor mi közünk is ahhoz, hogy Juan mit csinál? Semmi. Kérdezte valaki? Nem. Akkor ez provokálás? Mindenki döntse el magában. ;)
-
Am nem zavar ,hogy PRDP van a tema neveben? :DD
Helyesiras befigyel vol2
-
Még nekem mindig nem függ össze a helyesírás és az elírás..
ha igy írjnék mejt nejm túdom a madzsar lyelv hejesirását, akkó beszéhetûnk hejesíjási próblémákró! :D
-
Mindenki dontse el magaban en a vonalam ala nem irok xd Moretti en meg arrol nem tehetek h a forum a nem tamogatja a telefonrol irt ekezetes betuket...
___________________
-
Hát igen, ha abba nem tudsz belekötni, amit 2 oldalon keresztül írtunk, akkor köss bele az elírásomba :D Arra úgyis írtad, hogy nem tudsz mit reagálni...
-
Okos, elástad az egész szerveretek. :D
Rocco: mi csak mulattunk rajta egy nagyot, hogy mekkora ... . :D
Meg most ki is adta magát, hogy ki is õ, és megbinyosodott, hogy provokátor.
Zotyika, valami értelmes reakció? Vagy az már luxus? Mert ilyet eddig nem tudtál összehozni, bizonyára tanult, mûvelt, okos ember lehetsz, mint a kis Rejjka is. :)
-
Zotya, igen felmentem és igen azt mondtam. És? Te magad írtad, hogy a WRP mod is van benne akkor mi a gond? :D ja vagy máshol azt hazudtad, hogy egyedi mod? Az már más kérdés ;) A tegnap estidhez meg gratulálni tudok :D Azt hiszem annál mélyebbre nem sûllyedthettek :)
Meg, hogy úgy tiltottál ki az fórumotokról, hogy ott se voltam és szabályt se szegtem :) Ez érdekes szerintem. De nekem tök8, mert tudnék újból regizni, de nem alacsonyodok le a ti szintetekre..
((Nemtudom ezeket az ellenõrzõ dolgokat, hogy számolhatta ki :D))
-
Azert bannoltalak mert ban nap volt :D :mitrust:
Nemsoka jovok ;)
Am meg az Alkoss, Jatsz, Elj tobbet az pepsi reklamba volt XD
-
akk bannold magad is ;)
-
Egyszer veletlen mar volt olyan xDDD
-
Szerintem nem kell velük foglalkozni.Ennyi.Megjött és lehet látni ,hogy ez egy 10 éves majom aki játsza az eszét a telefonjával.Ennek a csicsaknak még a szerver IP-jét is törölték innen sampfórumról akkora egy rakás szarkupac a gyerek a szerverével együtt.Igazából felesleges folytatni mert 2 értelmes szót nemtud mondani.Ezzel most beégett csúnyán a kis zsíros deszka.
-
Te magad írtad\' date=\' hogy a WRP mod is van benne akkor mi a gond? [/quote\']
Igen, de tegnap ez is kiderült, hogy nem kicsi kamu volt xD Elõször megvan neki a mod, aztán miután közöltem, hogy az egyetlen 1,5 évnél nem régebbi pwn az csak nekem volt meg, õ kijelentette, hogy neki amx van, amit 2 perc alatt visszakonvertál xD Hát, apuskám, dobhatnád azt a programot, ami megcsinálja, jól jönne, mivel töröltem a mod forrását, már nekem is csak amx-em van, meg egy májusi modverzióm... ;) De a DeAMX bebukik, próbáltam vele, bár reményt nem fûztem hozzá, mint tegnap is írtam, 3 sor után meghalt xD egyedi include-kkal már nem boldogult szegényke, csak az alap samp inc-eket kezelte. Ezután közölted, hogy neked az include-k is megvannak. Igen? Az amit én csináltam a szerverhez, és azóta nem volt scripterváltás... Mellesleg ha meg is lenne, mire mész vele? Mivel deamx nem fordítja vissza, így édes mindegy, hogy megvan-e vagy nincs xD Erre persze már nem tudtál mit írni ;)
Az meg, hogy ban nap volt... xD
Mint már írtam, kevesebbet kéne kamuzni, többet alkotni MAGADTÓL, és akkor talán nem kerülnél ilyen szitukba xD
[/quote]
-
Amúgy meg én már ott lezártam az egész war-t mikor Indi barátunkat kitiltottam és nem azért mert megmondta a tutit hanem azért AHOGYAN...
Szóltam ,hogy fogd vissza de te folytattad:
Indi:
Ne kedvesezz nekem, vagy talán homár vagy, Steve? Szabályozzon, kit érdekel? Te korlátok között élsz, én nem.
[/quote]
Tehát fórum szabályzat megszegése amúgy én nem jártam még életemben egyszer se a PDRP-n a 6×1023 Anthony és Az 1 mol Kim miatt is.
Amiket elmondtam a Telepi Trógert is hallásból :)
No háj
-
Akkor ha állítólag fent se voltál mi jogon nyílvánítasz véleményt? És örülök, ha ilyen befolyással bírok :D
Meg ha lezártad mért jössz folyton WRP fórumra??
-
Miért ne? :laugh:
-
Istenem, én is sírok már, hogy mennyire nem veszed észre magad. Ember, elõször azt írod, hogy te lezártad, aztán meg jössz wrp-re csinálni a fesztivált. Nem veszed észre, hogy folyamatosan meghazudtolod magad? Nagyobb ellentét van 1-1 mondatod között, mint Irak és Pakisztán között... :-\\
Ja, egyébként grat, úgy látom, 7. osztályba kerültél, van már kémiád, de azért meg kellene tanulni, hogy az 1 mol nem azt jelenti hogy 6*1023... nagy közelítéssel 6*1023 darab atom, de ez sem pontos még igazából... ;) Szóval akkor az a 6*1023 micsoda? liter? kiló? méter? gramm? elefánt? teve? ... Mindenesetre ha én ezt úgy fogom fel, ahogy te írtad, akkor én egy számmal vagyok egyenlõ, még pedig a 6*1023-al... hát te tudod... :D micsoda beszólás :laugh: ha legközelebb okosnak akarsz tûnni, elõbb nézz már utána, hogy ne írj hülyeséget... Úgy helytálló lenne, hogy Kim pedig az Avogadro szám lenne pl... akkor legalább mindketten a 6*1023-al lennénk egyenlõk :D de hagy mutassak valamit, bár nem merek neked hosszú szöveget linkelni, de ahogy néztem ebben kevés az összetett mondtad, talán nem lesznek szövegértési gondjaid. ^-^
Mól
Olvasgass kicsit, hátha megérted, és legközelebb nem írsz hülyeséget =) Elõre sajnálom a tanáraid, ha még azt sem tudod, hogy önmagában egy szám nem sokat ér, kell mögé mértékegység is... Bár azt nem tudom, Kimet miért \"Az 1 mól Kim\"-nek hívod, ez valami becsülendõ titulus lehet felétek, hogy kiemelted, hogy \"Az\"... De sebaj, azért jól megmondtad a magadét, lehet felétek ez nagy oltogatás :-\\
Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2011. október 25. - 14:05:46 )
Hopp, mit találtunk xD

Ajánlom a menü feletti mottót olvasásra xD Lehet nem is a Pepsirõl van? :-\\ :laugh: Buszosteve :laugh:
-
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mondom xDD
Problem Anthony? :mistrust:
Menjél sárkányt eregetni a tevéddel Puncs Minyon mester..
Vagy mégis?
-
az egy random teve nemtudjuk kié te sokész
-
xD te tényleg hülye vagy xD beírtuk gugliba, és azt adta ki elsõnek :laugh:
És tudod, veled ellentétben én ki szoktam mozdulni, nem egész nap a gép elõtt fekszem. Neked is ideje lenne kicsit kimenni, kiszellõztetni az agy... fejed. És nem tom, felétek ez a menõ, hogy \"Hö, Problem?\" Mert ezt már 4x hallottam tõled az elmúlt 24 órában, és kb. 3x válaszoltam is rá... =) De azért tetszik a sok észérved, amit felsorakoztatsz... Komolyan, élvezettel olvasom a sok xD-t, meg ahogy nevetsz magadon. Hogy a nem létezõ érveidet ne is említsem :laugh:
-
az egy random teve nemtudjuk kié te sokész
Akkor menjé\' teve nélkül. ^-^
-
No comment, eddig gratula mindenért, amit összehoztatok ;) Ez a téma szerintem 2 dologra jó...talán 3...1, A HSZ-ek növelésére 2, Lejáratni más szerverét, amivel dolgozott(igen, magyaroktól nem vártam többet, fõleg tõled nem Anthony :) ) 3(mivel rájöttem, hogy mégis 3 ok miatt jó a téma), A gyerekes ide-oda dobálózásra...
-
Júj, Kim aztán be lett oltva :( Szerintem most sír valamelyik sarokba :D De látod, megint jössz wrp cb-be amperkodni... de mindig mi kezdjük/kezdtük... =) Ahogy mondod, pixelharcos >:D
@TSB: azért azt tüntesd fel, hogy honnan is jöttél ;) Én sem vártam tõled mást, TSB, Sean Black, a.k.a. HLRP Mark... Aki ugye többet fel nem jön WRP-re, mégis ott volt leállás elõtt Andre bandájával, és játszott :laugh: Jól fel nem jöttél :D
Egyébként pedig nem mi kezdtük az \"adok-kapok\"-ot, nem tom ki kerül oda folyton wrp chatre... és szerintem sztivi már réges rég lejáratta önmagát, nem kellett segédkeznünk.
-
Ja, sokat funoltam , tetszett is , kössz mindent ;D (nagyrészt török vagyok)
edit: ja és boccs, anthony , hogy így kiemeltelek téged, lehet hogy rosszul ismertelek meg, mások \"ítélkezései\" alapján ismerlek nagyjából csak..(fõleg Jordan, ha még tudod ki õ :) )
-
Én inkább kötekedésnek hívnám, lényegében azt vártad, mikor köthetsz bele valakibe... :\'(
És maradjunk annyiban, hogy itt az egész fórumon, egy ember van aki ismer engem. Az, hogy megvan a véleményetek rólam, azt még nem nevezném ismeretségnek. Vagy be is jelöljelek egybõl facebookon? :D
-
Nem szerettem volna beléd kötni, de mindegy :D Ja és ide nem írok többet, aki szeretne valamit megbeszélni, írjon PM-et, megbeszélünk egy találkozót, és face to face megbeszélhetjük a dolgot ;)
-
6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 74. Várlak szeretettel.
E: Egyébként a Face to Face neked menõ, mivel ha én hozzád érek, engem megbasznak, kiskorú bántalmazása miatt... de attól jöhetsz ha gondolod.
-
véletlen írtam, boccs, mondtam hogy nem írok(töröltem)
-
Ant ink menj fodrászhoz! ??? :laugh:
-
Kösz sz(t)ivi de most voltam nem rég ;) Amúgy a cím neked is szólt, te is jöhetsz. Mr. 42 éves zotyabuszos :D érdekes, WRP-n kicsit kevesebb volt kiírva... :D Bár HLRP-n meg 21 vagy. Hm. WRP 14. Hoppá, ez asztán érdekes :o
-
Akkor ez biztos egy régebbi fotó lehet >:D
Vagy nem?
-
Ja, hogy most te is arra vered? Csak közlöm, hogy az amire épp ráncigálod a csipesszel a micsodád, az egy 5 éves kép :D csak hogy tisztában legyél. Bár tudom, neked van tegnapi is, mint ahogy a wrp mod is megvan :laugh:
-
A vesztes oldal ki is tud valamit köpnia pofáján, vagy szétOFFolják még az egészet?
Mert eddig semmi értelem nem volt onnan.
Ezzel az erõvel zárható, mert ennek így nincs is értelme.
Ovodás kis Zotya/Steve/Megtölõ/mittudoménkicsodamár.
-
A 100.ik hozzászólásod alkalmából legalább mondtál valami okosat ;D
-
Off/ (100.ik) elég a 100. - Az kifejezi hogy a századik :)
-
Üdv!
Mivel senki sem tud értelmesen válaszolni erre a témára leírom amit tudok. Bár nem olvastam végig a hszeket, mert nem volt kedvem azt olvasni hogy ki hogy szidja a másikat.
Nos. Volt egy eset amikor Armando és Valentino felment PDRP-re, akkor rejtélyes(nemtudom már mi volt) okok miatt bannolták Armandot és akkor írt Valentino hogy õk ezért csak kicket szoktak adni. Ekkor azt hiszem õ is bann-t kapott. Nagy valószínûséggel két exadmin lehetett a provokátor. Ezt a két esetet valahogy összekötöttétek vagy nem tudom, de elég nagy vita lett belõle. Legtöbben felmentetek a szerintem túl korán megnyíló szerverre még frissében és az maradt meg mindenkiben, csak azt nem nézitek hogy azóta már eltel 1-2 hónap/nap/hét és már van új scripter is aki naponta csinál új dolgokat. De ti csak a régibe köttök bele. Igen, Steve is hibás, hogy nagyzolt meg minden. De ha úgy néztek rá hogy egy kis \"szar\" szerver miért foglalkoztok ennyire vele? Az hogy egy vagy két ember felment provokálni PONT errõl a szerverrõl nem biztos hogy az egész szeró hibája. Pl én nem hiszem hogy hibás lennék ebben meg még tudok egy két embert. És Valentino mellet az az érv is van a provokálásban hogy már nem tudom hány hete déltõl 10-ig vagy meddig dolgozik! Az sem igaz, hogy a szomszédok járnak fel a szeróra. Volt párszor, hogy többen vagy pont ugyanannyian voltak a szerón, mint PDRP-n. GF-mód GF-mód. Úgytudom a WRP is abból indult, és jó mód lett, ahogy írtátok már 2.5 év alatt el is tûnt belõle. De ez még csak egy lassan 2 hónapos szeró amire még ráfér a javítgatás és kezd már egyediesedni is.
Legegyszerûbb dolog: Egyik csapat arra, másik erre és kész. Azzal nem érünk el semmit ha belekötünk a másik dolgába.
U.i. : Ez mind a két csapatnak szól!
by Scratee
-
hát, ha csak ez az egy hasznos HSZ-e van, akkor is, már több hasznos HSZ-e van mint neked ;)
Na jól van, mivel semmi érdemlegeset nem tudtatok hozzáfûzni, így ma lezárom a témát. Köszönjük, hogy semmi értelmes választ nem tudtatok adni, sikerült jól lerendezni a témát. De a saját fórumon bezzeg nagy volt a szátok... Errõl ennyit, én biztos, hogy egy embert sem fogok warnolni PDRP weben, ha titeket szid :laugh: És örülnék ha WRP webre se jönnél csinálni a feszkót, mert senki nem kíváncsi rá, írogasd a saját CB-dbe... :-\\
És tényleg, várlak személyesen, ott a cím, jöhetsz. De ezt ne feledd:\" Azért 5 év mégis csak 5 év.. Én már rég csinálom azt, amirõl te még csak most kezdesz álmodozni.\" :laugh: Csak ha már ennyire face to face akarja mindenki intézni a dolgait mostanság. 8)
E: Scratee: Az a 2 ember aki provokált, az Armando és Valentino volt. És azért kaptak bant. Csak a tisztánlátás kedvéért... Ugyanis az a 2 ember lett banolva, akik provokálni jöttek, és az egyikük volt Valentino. :) Szó sincs itt ex adminokról... Steve állította, hogy biztos ex adminok jöttek föl. Hát most ezzel végképp bizonyítottad, amit már õ is, az ellentétes mondataival, azt, hogy mégis csak õk voltak...
Kim-el direkt leálltunk mindennel, direkt nem válaszoltunk, mikor jöttek a CB írások, mikor elkerültünk PDRP-hez. Ott mi lezártuk a dolgot, onnan kezdve nem érdekelt minket, webet se néztük, semmit. Tovább léptünk. Mindenki azt csinál amit akar, de akkor nem kéne azt állítani, hogy mi kezdtük a provokálást...
-
Írjatok már dátumot hogy ez mikor volt mert minden jel arra utal hogy akkor épp Valen dolgozott és nem olyan a munkahelye hogy gépezni tudjon. Terry Russora és Thomas_W_Brownra gyanakszunk amúgy.
Amúgy tõlem face to face is mehet csak én nem szoktam ilyenért verekedni. Minden nap a sulid/koleszod elõtt megyek el busszal csak annyi hogy leszállok a buszról vagy elsétálok Marsról.
-
Lányokkal nem játszok face to face-t. Majd megpróbálom kideríteni.
-
Illusztráció:
http://kepfeltoltes.hu/111025/Szerverh_bor___www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
-
Az elõzõ szövegeket súgta valaki? Csak mert fura, hogy a \"Problem\"-rõl elõbb már teljes mondatokra terjedt a szókincsed. Amúgy grat, minõségi munka, mint más is, ami a kezed közül kikerül ;) Bár szerintem ez nem háború, a háborúhoz 2 fél kell, itt viszont nem igazán látom a másik félt... De nyugodtan offolj még, nem várok tõled mást, vagy valaki mások a szerveredrõl megvédik azt... ha már te nem tudod...
-
Én már az elõtt megmondtam mielõtt ez a téma megszületett kedves...
-
Saját nemedhez vonzódsz hogy kedvesezel egy nálad 5 évvel idõsebb fiút?
És mit is mondtál? Az az 1 hsz amit a saját fórumodra írtál? fúúú, micsoda reakció. Érdekes, mi itt jó pár dolgot felsorakoztattunk, az egyetlen reakciód a tegnapi WRP chat telefloodolása volt shortkey-el. a \"tahó\" és \"nem\" szavak összesen kb. 800x befloodolása... Ennyinél kimerült a \"véleményed\", no meg a mondanivalód is. (Y)
-
Nem, csak dolga van éppen. Hamarosan jön és folytatja a felesleges szócsatát
-
Tegnap folytathatta volna. És akkor sem mondott semmi értelmeset. Benyögött pár fárasztó viccet, és ennyinél kimerült a tudása. Most oké, hogy anyuci istápolja, de nem lehetsz ott mellette mindig, hogy fogd a kezét... Egyébként egy értelmes indokot nem hallottunk tõle ebben a topicban sem. Összetrollkodta meg offolta az egészet... Másba nem tudott belekötni... Engem nem érdekel ez a \"háború\", de utálom, mikor provokálnak, aztán még rám kenjék, hogy én kezdem...
Arra meg inkább nem reagálok rendesen, amit rejjka írt hlrp-n, leesett az utalás, és nagyon sajnálom, hogy van dolgom is az életben, és nem vagyok otthon éjjel-nappal, hogy fent lehessek egy szerveren... -.- De azért az, hogy számon kéri rajtam gyakorlatilag, az szerintem már kicsit vicces...
-
Nem, csak dolga van éppen. Hamarosan jön és folytatja a felesleges szócsatát
Like de nem folytatja
-
Úgy gondolom ennek se eleje se vége. Megpróbáljuk kiszûrni ki volt az és intézkedünk, de ha mégegyszer ilyen van ne azt csináljátok hogy jöttök utánozni azt az egy embert, mert akkor ugyanott vagytok. Írjatok egy pm et mondjuk Stevenek vagy egy játékosnak, hogy mi van és házon belül elintézzük. Ne egy vagy két ember miatt szívjon az egész szeró.
-
Ti meg akkor legyetek szívesek nem csinálni a hepajt wrp CB-be. Ez fõként steve-re vonatkozik, ha nem bírja ki, akkor inkább ne is jöjjön fel...